Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 857900 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #165 -: Август 04, 2011, 21:57:57 pm »
Браво на пловдивчани  :good:

Тук намерих каменна сол.
Но всъщност не е ли такава солта, която се продава в магазините и която се ползва в готварството?
Да, същата сол е, т. нар. натриев хлорид.
но arakha имаше предвид големите късове, а смляната готварска сол не би била добра за тези нужди, защото е обработвана, често (ако не винаги) към нея се добавят и други вещества  и един бог знае, какво е попила в себе си, какво се запазило от нея и какво точно има в нея. 
Друг бърз начин е поднасяне над пламък няколко пъти.
Ако ползвате този метод за чистене внимавайте и гледайте дали му понася на кристала. На някои кристали високите температури, както и дълго излагане на доста силна светлина не им понасят. Губят цвета си, стават едни мътни...
тези от рода на кварца са чувствителни на топлина,флуорита (съсипах един така) също и др. От аметиста чрез значително нагряване правят имитация на цитрина.

Аз си ги чистя най-често на течаща вода, държейки ги и чистейки ги със собствената си енергетика, ако съм в добра кондиция, ако не съм ползвам морска сол, а някъде към веднъж в месеца ги заравям в двора под едно борче - това им е отразява много добре, но наистина отнема повече време.
Изворите в планината са чудесни за целта, но са малко далеч.

 :)

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #166 -: Август 04, 2011, 23:56:23 pm »
sidewinder, надявам се , ако имаш време за наблюдения как действа бъстера  ;D (след като го направиш) да споделиш.
Имам и един въпрос.
Експериментирал ли си -или срещал в инфото от източниците които ползваш- дали излъването на оргонита може да бъде затворено,ограничено? Като пример си представи: малък източник на рентгенови лъчи затворен в кутия от олово.
Е, добре де, два са  :flag_of_truce:
До къде ,според теб, се простира въздействието на дадена полярност (разбирай- начин на действие според + и - ) на оргонната енергия в по-финия свят?
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #167 -: Август 05, 2011, 08:21:08 am »
Оооо, бъди сигурен, че не само аз, цял Пловдив ще усето присъствието му.

Какво имаш в предвид да се излива затворено. Да се направи като кутия без отвори ли? Ако е това, не, няма примери за такова нещо. На има друго нещо. Пространство с по-ниска плътност в оргонит, заобиколено от по висока плътност.

Оргонитът всъщност не генерира оргонова енергия в буквалния смисъл на думата. Когато оргонитът се възбуди с други форми на енергия, той едновременно конвертира порция от нея в оргонова енергия и привлича допълнително оргонова енергия от етера (от всемогъщия космически пул (резервоар) от оргонова енергия, която все още не е вкарана в употреба в 3D условия) и адаптира оргоновата енергия за употреба в 3D условия. По този начин на практика оргонитът работи и произвежда оргонова енергия, когато бъде възбуден от скаларни вълни, магнитни полета, топлина, звук, светлина, електричество, кинетична енергия и т.н.
« Последна редакция: Август 05, 2011, 09:36:26 am от Mirotvorec »

Неактивен radev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #168 -: Август 05, 2011, 08:45:19 am »
Аз имам друг въпрос, който ме мъчи от известно време. Всички сме гледали в нета, как се разчиства небето от обикновени облаци с помощта подобни устройства. Има ли опасност кембъстра да "разкарва" обикновените облаци и по този начин да намали валежите в областта където е поставен?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #169 -: Август 05, 2011, 08:48:27 am »
Твърдо НЕ!

Cloudbuster е устройство, изобретено от Wilhelm Reich преди 70 години и то използва оргонова енергия, за да се повлияе на времето. Поначало то представлява поредица от паралелно разположени тръби, които на свой ред са свързани по определен начин чрез гума или други органични маркучи към оргонов акумулатор или движеща се вода. Устройството разчита на циркулацията на оргонова енергия в рамките на водните обекти в земята, за да чисти оргона чрез движението на водата през камъните. Затова сloudbuster-а се поставя в близост до коритото на река.

Chembuster е малко по-различно устройство, което се базира на Cloudbuster-а като използва редица от паралелно поставени тръби за канализиране на оргоновата енергия, в интерес на това да влияе на времето над определена местност. Основната разлика между двете устройства е, че Chembuster има баласт от оргонит, докато Cloudbuster е заземен директно в земята или във вода. И тъй като оргонитът обработва оргоновата енергия вместо само да я кондензира, Chembuster ще изчиства оргоновата енергия, преминала през него. Cloudbuster-а не може да го прави.
Въпреки че и двете устройства дърпат оргонова енергия във вид на DOR от атмосферата и я канализират към земята, възможно е двете устройства да работят в противоположна посока и да изпращат оргон от земята към атмосферата. Който и от двата случая да е верен, като резултат получаваме промяна на оргоновата енергия и последващо въздействие върху времето. Не одобрявам новаците, които се захващ с Cloudbuster-а на Reich, но заставам зад всеки, който е решил да се занимава с Chembusters. Това е така, защото в Chembuster има голям потенциал, по-лесен за употреба, отколкото Cloudbuster. Един Cloudbuster, използван по невнимание, може да предизвика торнадо, дебалансиране на земните оргонови полета, да предизвика поройни дъждове или суши. Въпреки това, не е много полезно устройство - изискват се много познания за метеорологията и оргономията, за да се оперира с него ползотворно. От друга страна, Chembuster функционира повече като „клапа” за отпускане на напрежението между земята и атмосферата. Chembuster става по-активно, именно когато се намира в условия на дисбаланс в обкръжаващите оргонови полета и по-малко активно, когато се намира в добре балансирана среда.

Последното изречение казва, че когато има баланс (а, когато няма стават аномалиите с времето) Chembuster ще бездейства.
« Последна редакция: Август 05, 2011, 09:37:08 am от Mirotvorec »

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #170 -: Август 05, 2011, 09:58:29 am »
Извинявам се за поредната си грешка  >:(
Мисълта ми беше дали можеш да сложиш похлупак на оргонита така, че излъчването му да бъде спряно или по-точно ограничено, както когато поставиш ръката си върху отвора от където излиза светлината на фенерче?
Относно отговора ти на втория ми въпрос.
Да това го разбирам и ти благодаря за пояснението. Но идеята ми е дали самата излъчвана енергия преминава в другите нива на съществуване(астрални нива и т.н.) или въздействието на това излъчване се ограничава само до нашата сфера?
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #171 -: Август 05, 2011, 11:40:01 am »
Като му махнеш тръбите и го прибереш или изолираш да няма контакт със земята, спира да работи.

Тези устройства, до колкото знам оперират само в нашето измерение. Те са като един вид входни врати за оргонова енергия (етер)
« Последна редакция: Август 05, 2011, 13:27:05 pm от Mirotvorec »

Неактивен agenturata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #172 -: Август 05, 2011, 13:43:14 pm »
В София ,може ли да се вземе отнякъде такова нещо ?
strictly aim

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #173 -: Август 05, 2011, 13:44:52 pm »
В София ,може ли да се вземе отнякъде такова нещо ?

За кое става дума?

П.П. Ако става дума за ChemBuster или TowerBuster - никъде не се намират, сам трябва да си ги направи човек.

Отивам да купя смолата. Остават стружките, кристалите и дървените спейсери.
« Последна редакция: Август 05, 2011, 14:20:53 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #174 -: Август 05, 2011, 20:38:40 pm »
Ето, че и смолата си дойде на мястото.


Сериозен съм ей, не се шегувам.

Някои ме мислят за смахнат сигурно, ама карай. Някъде бях чел, че света прогресира благодарение на лудите...

Еленко, къде си да видиш какво планираме?! ;D :P

Ако някой е любопитен какво прави тази медна бобина в кофата, отговарям. Смятам да я потопя в оргонита и на стърчащия отвън край да вържа нулата на електропреносната мрежа. Така устройството ще черпи/заземява оргон от цялата жична мрежа в града.
« Последна редакция: Август 05, 2011, 20:59:11 pm от sidewinder »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #175 -: Август 05, 2011, 21:08:16 pm »
Ок, обръщам се към софиянци /аз също живея в София, в северната и част, в "Сухата река"/: за град като София, където вече навсякъде останаха само блокове /не говоря за околностите на София или за циганските катуни в града/, в град, в който хората масово не си познават комшиите, в град  който се разрастна НЕИМОВЕРНО много...
1.Как може да се организира в нашия град група от хора и да се сдобие с такъв ChemBuster или TowerBuster?
2.Какъв би бил радиуса му на действие, защото гледах клип в YouTube, където един такъв двуметров ChemBuster разсейва кемтрейла, но само и единствено над дворчето, в което е поставен, което не е повече от 50 - 100 метра в диаметър. Къде са 15-те километра, къде са 100-те метра?...
3.Къде би могъл да бъде монтиран такъв ChemBuster? На балкона явно не е удачно...пред блока...ще го гепят мангалите още същата вечер...
4.Питам се има ли вариант за някакъв по - портативен ChemBuster, който да върши същата работа?
Ако някой съгражданин /най-вече имам предвид съкварталец/ измисли приемлив вариант, аз бих се включила заедно с останалите заинтересовани с равна част от сумата.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #176 -: Август 05, 2011, 21:16:43 pm »
Ако кембъстара се направи както трябва, периметъра му на действие се запазва. Даже може да стигне до десетки километри, ако се наредят много кристали в тръбите и самия баласт (оргонита). Може да се постави съвсем спокойно на покрива на блок, но тогава трябва да се заземи към нещо, което стига до земята - гръмоотвод например. Много зависи как е направен. Зависи какви метали са използвани, дали е спазено правилото за плътност на оргонита. Повечето гледам ги поставят на суха земя, което е недостатъчно да заработи. Трябва да е с много добър контакт със земята - върху мокра почва. Има много "ако".
« Последна редакция: Август 06, 2011, 08:47:07 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #177 -: Август 05, 2011, 21:55:41 pm »
Между другото, за изненада на всички, никъде не срещнах Chembuster да се използва за прогонване на облаци и кемтрейли в материала, който превеждам и намирам за най-сериозен в световната мрежа.

Там става въпрос, че се използва за балансиране на напрежението между атмосферата и земята. Всички атмосферни аномалии като, градужка, проливни дъждове, суша и атмосферен смог се дължат именно на липса на баланс. Служи още за пречистване на въздух, почва, вода и хармонизиране на околната среда. Chembuster прави точно това, да балансира при възникнала нужда.

Сега, че някои го използват в ексерименти с кемтрейлите си е тяхна работа.
« Последна редакция: Август 05, 2011, 21:57:44 pm от sidewinder »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #178 -: Август 06, 2011, 10:14:34 am »
Е, аз от снощи чета тази тема и останах с впечатлението, че идеята е именно кемтрейлите да се неутрализират, а не просто да се хармонизира средата. Ето един такъв "мини" вариант: Ама доколко действа - не мога да преценя...
Ето тук пък един вариант, при който естествените облаци се разпръскват:
което не знам дали е добре или зле?...
Ето и трети вариант: единият кемтрейл се премахва, обаче другият си седи?! И периметъра не е голям: sidewinder , прав си, че явно все още има много "ако". :hi:
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #179 -: Август 06, 2011, 11:21:13 am »
 Естествените облаци не са съвсем естествени. Авторът на видеото пояснява по-долу:

timelaps recording of fake clouds generated by chemtrails elimininated by my crystalbuster

Вече и аз се побърках. Правим го, пък да действа за каквото ще.
« Последна редакция: Август 06, 2011, 18:21:28 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27