Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 849552 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #150 -: Август 03, 2011, 20:19:31 pm »
Чистя всички камъни и друзи веднъж седмично под течаща вода, а понякога, ако преценя, че имат нужда, и по- често.Махалото слагам под пирамида всяка вечер.Отделно кристалите си ги държа до пирамидата.
Зареждам си и вода с планински кристал.Обогатява я със силиций, а той ни е много важен.
Всякакви бижута също трябва да се слагат вечер на друза от планински кристал, за да се премахнат чуждите енергийни наслоявания.

Друза планински кристал или няколко кристала, подредени във фигурка (ако са просто хвърлени дават "-"! Аз обикновено правя окръжност.)слагам в саксията на недобре развиващи се цветя, за да ги подпомогне.
« Последна редакция: Август 03, 2011, 20:28:22 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #151 -: Август 03, 2011, 20:36:11 pm »
Чистя всички камъни и друзи веднъж седмично под течаща вода, а понякога, ако преценя, че имат нужда, и по- често.Махалото слагам под пирамида всяка вечер.
Зареждам си и вода с планински кристал.Обогатява я със силиций, а той ни е много важен.
Всякакви бижута също трябва да се слагат вечер на друза от планински кристал, за да се премахнат чуждите енергийни наслоявания.

Друза планински кристал или няколко кристала, подредени във фигурка (ако са просто хвърлени дават "-"! Аз обикновено правя окръжност.)слагам в саксията на недобре развиващи се цветя, за да ги подпомогне.


Това е хубаво. Аз знам, че престояването в морска сол било много ефикасно. Можеш да си подредиш кресталите под формата на триъгалник така, че да се редуват положителен край на предходния към отрицателния край на следващия кристал.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #152 -: Август 03, 2011, 21:21:03 pm »

Това е хубаво. Аз знам, че престояването в морска сол било много ефикасно. Можеш да си подредиш кресталите под формата на триъгалник така, че да се редуват положителен край на предходния към отрицателния край на следващия кристал.
Да, защото солта е с кристална структура и поема излъчванията. Само че чистенето май става в разтвор на сол във вода.( Това го казва Лидия Старикова.) Много ми стана странно. :-X  Мислех си, че просто трябва да го оставя или да го заровя в сол.
Според фън шуи купа със сол се слага в единия от ъглите на жилището, но не помня кой.Пак с цел изчистване на лоши енергии.
Не се бях сещала, че единият край е +, другият- . Прав си! Сега ги измерих. Отчита ми заостреният, полиран край като +, отчупеният, груб- като -. Логично е, като се замислим. :)

Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #153 -: Август 03, 2011, 21:33:02 pm »
И аз така съм чел, че по-добре било в разтвор на сол. Така и ще правя за напред. Планинския кристал има полярност. Фасетирания край, на който всички фасетки се събират в точка е положителния. Другият не зависимо дали е счепун или целокраен е "-". Кристала в оргонита създава и полярнастта на оргонита и посоката на протичане на енергията. Но двойно терминираните си остават най-ценни, а пък колко трудно се намират. Имам чувството, че като ги изнасят и съответно внасят у нас обират двойно терминираните.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #154 -: Август 03, 2011, 23:47:48 pm »
До сега, не съм се включвал в темата(все още не съм си направил оргонит),но ще си позволя сега, тъй като стана дума за кристалите.
От съветите на магове,лечители, книжки и опит мога да споделя,че най-добрите варианти (поне за мен) са с каменна сол(тази която се дава на животни и е на колеми кристални-скални късове) и чрез енергетиката на собственото ни същество.
Запречистването с вода мога да ви кажа ,че е най-добре да става близо до извор тъй като там водата е най-малко енергийно замърсена.Но този метод, както и чрез слънчева светлина,лунна и заравяне в земя за пречистване са доста по бавни от тези, които споменах в началото.
Аз например взех един къс каменна сол, оформих го до формата на пирамида и от едната и страна издъбах полу-сфера.Натроших (не много ситно)остатъците от оформянето на пирамидата и попълних празнината, там заравям кристалите. :drinks:

ПС
Когато си направя оргонит ще споделя наблюденията си.Благодаря за яката тема :)
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #155 -: Август 04, 2011, 00:05:29 am »
arakha , интересно е това, което пишеш. Благодаря! Откъде си намери каменна сол? И аз се интересувам, още повече че сега чета една книжка за солта и там пише, че каменната е на второ място по полезност. Солта от древни времена се е използвала за лечение.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #156 -: Август 04, 2011, 01:28:20 am »
arakha , интересно е това, което пишеш. Благодаря! Откъде си намери каменна сол?
Би трябвало да има във ветеринарните аптеки. Тези аптеки/клиники, които се занимават не само с дребните, но и с по-едрите животни, би трябвало да продават каменна сол на големи късове. :)

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #157 -: Август 04, 2011, 07:55:48 am »
Може да питате някой ловец или горски ,те доста често поставят късове сол където се събират животни в горите.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #158 -: Август 04, 2011, 09:00:22 am »
Тук намерих каменна сол.
Но всъщност не е ли такава солта, която се продава в магазините и която се ползва в готварството?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #159 -: Август 04, 2011, 12:29:58 pm »
Извън темата: Интересен, анимиран клип, свързан с новия ми аватар. Обяснява много неща.


Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #160 -: Август 04, 2011, 12:35:40 pm »
Най-бързият начин за изчистване на кристал се оказа обливане с хладка вода за 3-5 мин.

Друг бърз начин е поднасяне над пламък няколко пъти.

Трети начин, алтернативен, да се прикади с тамян или салвия.
« Последна редакция: Август 04, 2011, 12:44:09 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #161 -: Август 04, 2011, 14:39:06 pm »
Намерих спонсор за кембъстара!!!

Човекът каза купувай, каквото е нужно, ще ти дам парите. След като пристигнат и кристалите Пловдив ще има кембъстар. ;) :hi:

Казвайте къде са по-евтините тръби да отивам да купувам...
« Последна редакция: Август 04, 2011, 15:39:54 pm от sidewinder »

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #162 -: Август 04, 2011, 18:54:27 pm »
Ето за такава сол споменах :)




Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #163 -: Август 04, 2011, 18:58:27 pm »
Намерих спонсор за кембъстара!!!

Браво! Стискаме палци! :)

arakha, последната прилича на хималайска.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #164 -: Август 04, 2011, 19:40:55 pm »
Тръбите са вече налице.  ;D
Смятам да ви държа в течение стъпка по стъпка какво се случва с кембъстара.



Фокусът не е където трябва, но не това е важното. ;D

До тук се охарчихме 280лв. ??? Накараха ме да купя и остатъчните тръби. Трябва на метър да се режат.

Жалко, че най-големите алармисти на кемтрейлс в сайта няма да се включат!
« Последна редакция: Август 04, 2011, 20:01:22 pm от sidewinder »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27