Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 858543 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #135 -: Юли 30, 2011, 15:17:55 pm »
Супер!!! Пази ги, докато се видим или по някакъв друг начин да ми ги пратиш, за да направим устройството. Трябват общо 10. 6 са за тръбите и 4 се ориентират по четирите посоки извън трабите в оргонитната матрица.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #136 -: Юли 31, 2011, 23:50:00 pm »
sidewinder, поздравления за начинанието ви в Пловдив! :)
Искам да те попитам дали си чел подробности около оргонитите като репеленти.
Искам да си направя репелент против конски мухи, обаче обмислям какво ще ми трябва за него. Прочетох, че конските мухи не харесват бъз и оттам ми хрумна идеята да вложа вътре изсушени цветове от бъз (може и листа- не съм сигурна, кое ще е по-силно) Има разни мазила против тези гадини, но тъй като не искам да ги мажа по кожата си, се чудя дали ще е добра идея да ги сложа в оргонита ( дали ще действат така или е прекалено голяма фантасмагория? ;D )Или евентуално да си поръчам такъв препарат и да му видя активните съставки и така да имровизирам? Какво мислиш по въпроса? Замислям оргонита като такъв, който се носи на шията.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #137 -: Август 01, 2011, 10:21:48 am »
Поздравления за чудесната идея. Оргонити-репеленти се правят и не е нещо ново. Условието е растенията да са идеално сухи и стрити на прах и добавени към смолата. Подобно на това, човек може да си направи и оргонити с лечебни билки и те да разпръскват енергетичния подпис на растението (ефектът ще е все едно човек пие чай от това растение). Оргонитът трябва да е със средно висока плътност, за да може да функционира пасивно, без нужда да бъде възбуждан от допълнителни енергийни източници.
« Последна редакция: Август 01, 2011, 20:23:30 pm от Mirotvorec »

Неактивен Big mama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Nemo mortalibus omnia horis sapit
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #138 -: Август 01, 2011, 10:52:46 am »
Sidewinder, в този форум само аз и SMSI-H сме пчелари. Може да има и други, но не са се обозначили.В контекста на въпроса на Маги,как мислиш, какъв ще бъде ефекта, ако под кошер с пчели се постави оргонит? В предишни поставе пишеше, че оргонитът привлича хлебарки, мравки и подобна гад.Какъв трябва да бъде оргонитът, за да действа благоприятно, да се развива силно и здраво пчелно семейство. В руски пчеларски сайтове съм чел, че има връзка с местоположението на кошера и неговата продуктивност.Визират решетката на Хартман, геопатогенни зони т.н.,като мястото за кошер се проверява с радиестезично махало. Това добре, но при мен мястото за кошерите е ограничено и не мога да ги местя +- два метра.
Вторият ми въпрос е, ако при засаждане на овошки и лозички, в ямката, под корените се постави оргонит - това би ли стимулирало растежа и добива? Защото ценен дървесен вид, какъвто е орехът е най-бавнорастящ.Разбира се, това в промишлени условия при създаване на овощни градини и лозя ще е много скъпо, но имам предвид за единични растения на вилата, в двора, пред блока и т.н. Предварително благодаря за отговора.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #139 -: Август 01, 2011, 11:12:16 am »
Един оргонит, ако не му се окаже изрично да бъде репелент, той по дефолт си става атрактант. Затова привлича всякакви гадинки, защото създава хармонична среда.

Накратко, ефектът ще бъде винаги ползотворен. Но трябва да се направи оргонит според това какво целим. Това, което най-много тормози пчелите след GMO е електромагнитния смог и геопатогенните зони. Така че, ако се поставят едни ТВ-и (TowerBuster), които да изчистват всякакви енергии с лявовъртящи торсионни полета и да ги превръщат в полезна оргонова енергия (нещо, за което са проектирани оргонитите) ефектът ще е ползотворен.

Засега имам наблюдения върху растения. Растения, които гледам на балкона в саксии имат по-дълги стебла от нормално и в сравнение със същите растения, посадени на двор.

Ефектът при пчелите може да е по-високи добиви, по-спокойни пчели, не толкова раздразнителни.

На вторият ти въпрос гласувам с две ръци за това нещо. Ако искаме, обаче да вдигнeм добивите на растение, темпът на растеж, на което е закодиран в гените, това няма да стане. Оргонитите не са панацея за всичко.

Ето какво можем да получим от оргонитие:

- Работят автономно и непрекъснато.

- Процесът на преобразуване на негативната енергия в позитивна жизнена енергия е еднопосочен и необратим.

- Пречистват енергийно въздуха, водата и почвата. Ограничават вредното въздействие на електромагнитното излъчване.

- Растенията се развиват по-добре, добивът се повишава, отблъскват вредителите (но за съжаление избуяват и плевелите:)

- Подобряват настроението, балансират емоциите, хармонизират взаимоотношенията, те са ефективно средство за избавяне от хронично безсъние и кошмари.

- Активират сензитивността и психическите способности, личностното развитие, доброто самочувствие и физическата издръжливост.

П.П. Да добавя още нещо. Оргонитите отблъскват животни с хищническа природа и нагласа.
« Последна редакция: Август 01, 2011, 20:26:12 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #140 -: Август 01, 2011, 21:45:33 pm »
Еййй, такова чудо не е било никога. :o Мравки на рояци в коридора. Може да се повтарям, но откакто сме в това жилище никога не е имало мравки. Появиха се 2 седмици след оргонитите. И други насекоми си имаме. ;D

Реших се да направя един репелентен оргонит за мравки. Състои се от:

Метали:
1. Алуминий - 5-15мм -  колкото е обема на смолата
2. Пирит - 0-1мм - една щипка
3. Мед на прах - 0-1мм - една щипка

Естествени репеленти за мравки (сухи и стрити на прах):
4. Канела на прах - чаена лажица
5. Мента на прах - чаена лажица
6. Чесън на прах - чаена лажица

Смола 130мл.
Катализатор 20мл

Катализатора трябва поначало да е 13мл, но тъй като праховете инактивират катализатора, се слага малко повече. Иначе има риск да си остане полувтвърдена смолата.

Ще видим какво ще се получи, но интуицията и логиката ми подсказаха, че така трябва да процедирам.
« Последна редакция: Август 01, 2011, 21:49:12 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #141 -: Август 02, 2011, 14:55:22 pm »
В този сайт хората твърдят и дават доказателства, че парчета оргонит могат да намалят консумацията на електричество от 30-50%.

http://www.dbskeptic.com/2009/02/14/orgone-chips-review-new-age-versus-the-scientific-method/

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #142 -: Август 02, 2011, 18:30:25 pm »
Ако нямаш тон-генератор, как можеш да "заредиш" оргонита за съответната цел?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #143 -: Август 02, 2011, 19:54:08 pm »
Ако нямаш тон-генератор, как можеш да "заредиш" оргонита за съответната цел?

Възможните варианти са: пускаш звук с определената честота (15, 32, 65, 528, 741, или 5075Hz или други солфеджио тонове) от компютъра си през колоните. Все пак колоните трябва да могат да ги възпроизведат тези честоти. За 15Hz малко се съмнявам, че има на пазара колони. Всяка честота има определено значение. Аз ползвам CoolEdit Pro за тази цел. Инсталирате си я, има я free версия.

Други варианти са: слънчева светлина, лунна, контакт със земята, визуализация, рейки, молитва, в близост до вече направен Chembuster.

Зареждането активира оргонита и скъсява времето, за което той ще се установи и ще започне да работи. Всяко преместване на оргонита от едно място на друго, му спира работата и ще му трябват отново часове да се установи на новото място. Затова не ги пипайте, където сте ги оставили.

Активирането на оргонит става или със светлина или със звук.

П.П. Оргонитът, който направих снощи май ще се окаже сполучлив. Днес няма мравки и дано се задържи така.
« Последна редакция: Август 02, 2011, 20:28:48 pm от sidewinder »

Неактивен radev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #144 -: Август 02, 2011, 21:00:27 pm »
Зареждането активира оргонита и скъсява времето, за което той ще се установи и ще започне да работи. Всяко преместване на оргонита от едно място на друго, му спира работата и ще му трябват отново часове да се установи на новото място. Затова не ги пипайте, където сте ги оставили.

В този случай как работи оргонита, който се носи от хората като талисман?
« Последна редакция: Август 02, 2011, 21:01:51 pm от radev »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #145 -: Август 02, 2011, 21:08:08 pm »

Зареждането активира оргонита и скъсява времето, за което той ще се установи и ще започне да работи. Всяко преместване на оргонита от едно място на друго, му спира работата и ще му трябват отново часове да се установи на новото място. Затова не ги пипайте, където сте ги оставили.

В този случай как работи оргонита, който се носи от хората като талисман?
[/quote]

Говорим за първоначална активация след като се направи. Активира се от кинетичната енергия. Може да си го активираш и на светлина и от този момент започва да работи като едно перпетуум мобиле за трансформация на оргон. Плюс това оргонит за пенданти се прави с определена матрица, с която оргонита може да работи автономно.

Ако някой няма търпение да дочака превода на "An Introduction to Orgonite", моля, нека надникне в оригинала и ще разбере много неща.

Едно нещо трябва да се знае - оргон има в нас и извън нас. Ние също сме генератори на оргон, но и се нуждаем от такъв.
« Последна редакция: Август 02, 2011, 21:21:05 pm от sidewinder »

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #146 -: Август 02, 2011, 22:35:42 pm »
Интересно при теб и мравките е кой оргонит ще надделее :).

Питам за конкретен случай. Ако направя сама оргонит, мога ли без генератор да го "заредя" с необходимата настройка и как? Целта му е да ми помага в ученето на чужд език, колкото и тривиално да е. :)
С
Цитат
визуализация, рейки, молитва
трябва ли се "излъчва" през цялото време, докато смолата се втвърдява?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #147 -: Август 03, 2011, 08:11:53 am »
В оргонита против мравки съм сложил естествени репеленти за мравки. Каква е ролята на съставките в оргонита:

Да предположим, че имате малко парче тюркоаз, което обичате да използвате в работата си. Или може би е розов кварц. Не знам, зависи от вас. Това парче тюркоаз е колкото 1 см3. Да кажем, че го поставите в оргонит с обем 10 см3. Е, сега все едно имате 1.5 - 7.5 см3 тюркоаз, с който да работите. Да предположим, че вие сте наистина придирчив и сте си избрали за рецептата за оргонит тюркоаз. Тогава използвайте в оргонита метали, отговарящи на тюркоаза и го заредете с енергийна сигнатура на тюркоаза, докато втвърдява. Е, сега все едно имате 11 или 12 см3 кристал на тюркоаз, с който да работите. И всичко това произлиза от малкото късче с обем 1 см3, поставено в оргонита.

Идеята е, че каквото и да поставите в оргонит, той му увеличава силата на действие.


Ако чувстваш увереност в способностите си, можеш да го заредиш с един от трите метода.

Не е нужно да е през цялото време. Нужно е поне три пъти да се направи по време на втвърдяване.

За това, за което искаш, просто трябва в оргонита да има планински кристал и флуорит.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BB%D1%83%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82

Флуорит - Свързва се най-често с прогреса и растежа. Успокоява ума. Подсилва паметта и носи късмет.

ЛАНИНСКИ КРИСТАЛ - спомага за концентрация на вниманието и проникване в същността на нещата. Изостря мисълта, укрепва паметта. По-добре е да се носи като колие, или на верижка, но не и във вид на пръстен. Може да се държи в джоба на панталона или като "камък в пазвата". Планински кристал е едни от най-силните генератори на енергия. Дава яснота на мисълта и укрепва постоянството
« Последна редакция: Август 03, 2011, 18:44:31 pm от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #148 -: Август 03, 2011, 19:00:33 pm »
Малко офф-топик за камъните: Аз си подбирам подходящите кристали за мен всеки ден(меря с радиестезично махало)Отначало избирах по 5-6-7, но накрая ги сведох до два (най-най-наложащите). Интересно, че в повечето случаи планинският кристал присъства, въпреки ограничената бройка, която залагам.
Камъните съм си ги избирала лично.Забелязах, че имам слабост към конусовидни късове(такива, които пасват в ръката, когато си свиеш пръстите, както когато пишеш с химикалка.)
Въобще, кристалите ни говорят. Трябва да се опитаме да ги усетим, когато ги купуваме.
Да не говорим, че си нося и обикновени камъчета почти от всяко място, което посетя.
Сетих се още нещо:Казват, че камъкът еволюира, ако го преместиш от мястото му. Но трябва да е с максимално тегло, колкото можеш да преместиш сам. Ако е по- тежък, не трябва да се мести от мястото му!Той неслучайно е там.Винаги благодаря на камъните, които са ми помогнали за нещо, тоест еволюирали са двойно!
Камъкът е жив. Той вдишва за една седмица, а издишва за две.Учебниците трябва да бъдат пренаписани. ;)
Извинявам се за офф-топика!
« Последна редакция: Август 03, 2011, 19:02:17 pm от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #149 -: Август 03, 2011, 19:55:35 pm »
Офф топика си е съвсем на мястото. Най-малкото във всеки оргонит има кристал. Нали знаеш, че кристалите трябва да се чистят от време на време (особено планинския, който е универсален програматор). Оргонитът има това предимство, че кристала веднъж потопен в него не се нуждае от изчистване. Това е така, защото оргоновата енергия го чисти непрекъснато. Даже някои специалисти в областта казват, че няма нужда дори да се изчиства преди да се постави в смолата. Като заработи оргонита, той си го изчиствал.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27