Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 857895 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #120 -: Юли 24, 2011, 17:33:06 pm »
Да, за един става дума при тази цена. Даже ми се струва, че ще трябват още пари. Казах вече, че на тепето на амфитеатъра в Пловдив гарантирам, че ще се запази и никой няма да го пипне. Има денонощна охрана и тръбни огради по 3м. Плюс това може да му се направи бетонен постамент. Това са бели кахъри. По сложното е да съберем парите. А за тръбите, от климатик не стават. Трябват прави тръби с диаметър 2.5см.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #121 -: Юли 24, 2011, 17:38:38 pm »
ВАЖНО! Свързах се с канадците, които са разработили рецептите. Стана въпрос за това, че направих едни оргонити-репеленти за нежелани сащности и енергийни атаки. Миротвореца ги е тествал при негов доверен човек и се оказа, че почти не работят.

Обясних им аз на канадците работата. Върнаха ми отговор. Оказа се, че от титановия окис се слагало колкото смолата да загуби прозрачност. Пък аз съм слагал доста повечко.

Така че нека всеки дръзнал да си прави да знае, че се слага съвсем малко. Съпротивлението на оргонита става голямо и той бездейства, ако се прекали с фините съставки, каквито и да са те.
« Последна редакция: Юли 24, 2011, 17:39:57 pm от sidewinder »

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #122 -: Юли 24, 2011, 20:29:33 pm »
Ползвам отстъпки в магазините за тръби. Тези за климатиците не стават те са меки освен диаметъра. Тряват твърди и прави. Готов съм да инвестирам до 200 лв.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #123 -: Юли 24, 2011, 20:43:21 pm »
Ползвам отстъпки в магазините за тръби. Тези за климатиците не стават те са меки освен диаметъра. Тряват твърди и прави. Готов съм да инвестирам до 200 лв.

Eee, ти си златен.  :hi:

Ами направо можеш да участваш с тръбите. Не е нужно да влизаш с такава голяма сума. Ама като се замисля, те толкова излизат.

Ще трябват 7 тръби по 180см и 6 съединителни муфи. (6 за основните тръби и 1, която ще се нареже по 30см за потопените тръби.)12м тръби. Това си е голяма цифра в лева. :o

Аз например мога да си позволя да инвестирам в смолата. Трябват 3 литра - по 23лв/L
« Последна редакция: Юли 24, 2011, 20:49:12 pm от sidewinder »

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #124 -: Юли 25, 2011, 08:45:37 am »
ВАЖНО! Свързах се с канадците, които са разработили рецептите. Стана въпрос за това, че направих едни оргонити-репеленти за нежелани сащности и енергийни атаки. Миротвореца ги е тествал при негов доверен човек и се оказа, че почти не работят.

............................

Как става тестването ? Как да разберем дали оргонита наистина действа ?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #125 -: Юли 25, 2011, 10:28:04 am »
Най-сигурно е да ти потвърди човек с ектрасензорни възприятия. Но тъй като ние не сме с такива, се доверяваме на правилно изпълнена рецепта. До това, което са рецептите на Jon Logan канадеца, се е стигнало с много опити и проверки. Може да го тестваш с радиестезично махало и да регистрираш в коя посока ще се върти. Ако е в положителна - добре. Но един оргонит, или ще работи или ще бездейства. Засега не съм се натъкнал на случай да действа негативно.
« Последна редакция: Юли 25, 2011, 14:09:12 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #126 -: Юли 25, 2011, 15:39:57 pm »
Кирлианова фотография на пръстите на човек без оргонит.


Кирлианова фотография на пръстите на човек със оргонит в другата ръка.
« Последна редакция: Юли 25, 2011, 15:42:41 pm от sidewinder »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #127 -: Юли 26, 2011, 21:37:13 pm »
Вкъщи има 5 оргонита, направени по различни рецепти за различни цели. Четох някъде, че прекомерното насищане на пространството с оргонова енергия се отразява на човека в два аспекта. Или става хипер активен и заспива трудно, но като заспи има много здрав сън или другата крайност - доспива му се от рано. Аз съм втория случай.

Започнах да го наблюдавам това рязко, след като се насъбраха толкова оргонити вкъщи.

Това е още едно потвърждение, че действат.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #128 -: Юли 26, 2011, 21:39:24 pm »
Кристали продават по пътя за Кръстова гора. Гледах и на Юговското ханче. Има доста такива търговци по пътя. Шефът им е някакъв човек от Лъки. Може да се пита директно него. Друг вариант е Иван Митев(минералотерапевт) от Хасково. Пробвайте първо тези варианти, преди да търсите от чужбина. Особено ако има някой в района, да се разходи дотам. Аз си купих доста хубави и евтини (дори в индийските магазини са по- скъпи и по- малки), но точно тогава нямаха двустранно терминирани
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #129 -: Юли 27, 2011, 22:36:06 pm »
Днес си купих радиестезично махало от планински кристал. Представлява коничен шестостен със сребърно синджирче.

След покупката, първата ми ръбота бе да го изчистя в морска сол за 2 часа. След това го изплакнах с вода и го подсуших в памучен плат. Това не е случайно. Така трябва да бъде. След това се програмира с мисълта да бъде точно в отговорите.

Задължително се калибрира. Избирате нещо, за което отговора е очевдно да бъде "Да" и така разбираме коя е посоката на въртене в положителен аспект.

Тествах всичките си оргонити. За всички махалото даде позитивна посока на въртене, но за различните даде различна амплитуда на въртенето. Това значи, че не всички са еднакво силни по действие.

Тествах какви ли не неща. Като се почне от плодове, чешмяна вода, та чак ел. уреди. Плодовете дадоха положително въртене - и това е нормално. Водата даде отрицателно въртене. Сложих чашата над един оргонит и посоката на въртене беше положителна. Отделих водата от оргонита и пак я замерих - отново даде положително въртене и така си остана. Чашата с вода стоя над оргонита не повече от минута. И явно това бе достатъчно, за да се преструктурира. Тествах GSM. Естествено даде негативно въртене. Слагам GSM-а над един от оргонитите, и даде положително въртене. Това показва, че оргонита чисти негативните влияния от устройството.

Трябва да знаете, че 90% от хората в света имат способност да работят с махало, само че не го знаят. Когато си направите оргонит, спокойно можете да го тествате с махало. Посоката показва дали е станало сполучливо, ако е положително въртене, а амплитудата показва силата на въздействието му.

Махалото може да бъде от следните кристали: Опал, Яспис, Кварц, Авантюрин и др. Едно махало трябва да тежи между 10-20гр и връвчицата да е също между 10-20см. Сега няма да се спирам подробно на техниката - има я в интернет на много места.

« Последна редакция: Юли 27, 2011, 22:38:39 pm от sidewinder »

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #130 -: Юли 28, 2011, 15:44:44 pm »
Днес купих три перфектни (според мен :) ), двойнотерминирани кристала за общата сума от 1 (едно)Евро, но са малки по размер, после ще кача снимка, щото трябва да ходя на работа....
Сигурен съм, че в магазина имаше и още, ама трябваше да се ровя, а нямах време. Утре ще говоря със собственичката.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #131 -: Юли 28, 2011, 16:41:22 pm »
Това е чудесен напредък. Аз пък успях да осигуря известна сума пари.

Сега превеждам канадското ръководство за оргонитите. Ще го публикуваме в сайта, така че всеки да може да се запознае, и ако реши да си направи, ще знае със сигурност как.

 :hi:
« Последна редакция: Юли 28, 2011, 16:59:40 pm от sidewinder »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #132 -: Юли 28, 2011, 20:24:47 pm »
Откъде си купи радиестезично махало?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #133 -: Юли 28, 2011, 20:50:46 pm »
Откъде си купи радиестезично махало?

От магазин за кристали. Махалото може да бъде практически от всичко. Важно е условието да тежи 10-20гр. и да е симетрично - цилиндър, конус, многостен. Но, най-добре е да е от кристал.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #134 -: Юли 30, 2011, 12:10:23 pm »
Вчера купих още четири броя, двойно терминирани кварцови кристала. Опитах да кача и снимка, ама нещо не става...
Обща им стойност е 3 Евро!
Обещаха ми да ми намерят и по големи...
« Последна редакция: Юли 30, 2011, 12:24:34 pm от GARVAN »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27