Автор Тема: Контрол над мислите  (Прочетена 30855 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Контрол над мислите
« Отговор #45 -: Април 11, 2012, 15:26:39 pm »
И кво като ги имаш насадени тези модели на мислене?Щом ги осъзнаваш,значи можеш и да ги промениш.Освен ако и ти не си на мнение,че всичко зависи от всеки друг,но не и от теб!

Неактивен pepsun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Контрол над мислите
« Отговор #46 -: Април 11, 2012, 15:38:34 pm »
Напротив аз знам че всичко в моя живот зависи от мен ,и след като разбрах всичко това предприех сериозни промени в живота си от 1  месец вече живея напълно осъзнато знам коя съм и защо съм тук.Ти живееш ли осъзнато?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Контрол над мислите
« Отговор #47 -: Април 11, 2012, 15:41:52 pm »
Да.Или поне се опитвам.Щото честно казано,изисква доста дисциплина на ума,за да присъстваш във всеки миг. ::)

Неактивен Dominanta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
Re: Контрол над мислите
« Отговор #48 -: Април 11, 2012, 15:56:50 pm »
Контрол казвате... Аз май невинаги мога да ги контролирам. Особено в работата. Там, ако се навъдят няколко по-нервни клиенти усещам, че изобщо не мога да си събера мислите... Оставям ги на самотек и се случва да сгреша в изчисленията (малки суми) Не знам как успяват някои хора така да ме разконцентрират и ми се иска да им противодействам някак. Червен конец ли да си вържа, със светена вода ли да се плискам??? Преди не бях така и ми се струва, че някои грубо ми спират мислите и после едвам си възвръщам самообладанието... Много е гадно...

Неактивен pepsun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Контрол над мислите
« Отговор #49 -: Април 11, 2012, 15:59:26 pm »
Да абсолютно, много е трудно във всеки момент да се концентрирам в всичко ,но повярвай ми резултата е невероятен.Искам да споделя нещо вчера имах силни болки в корема легнах отпуснах се изчистих ума си от всякакви мисли, напълно концентрирана върху думите -не чувствам болка-като си ги повтарям на глас , към 3 минути и на 4та минута болката изчезна нямаше и следа от нея.Трябва да опитате и вие и после споделете

Неактивен paparosko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • толерантен
Re: Контрол над мислите
« Отговор #50 -: Април 12, 2012, 10:00:44 am »
Да абсолютно, много е трудно във всеки момент да се концентрирам в всичко ,но повярвай ми резултата е невероятен.Искам да споделя нещо вчера имах силни болки в корема легнах отпуснах се изчистих ума си от всякакви мисли, напълно концентрирана върху думите -не чувствам болка-като си ги повтарям на глас , към 3 минути и на 4та минута болката изчезна нямаше и следа от нея.Трябва да опитате и вие и после споделете

Много добре!
Явно си започнала да използваш съзнателно силата на мисълта. Важното е да разбереш, да усетиш практически, че Законът за привличането работи.
Може би добре ще е да се запознаеш с учението на Абрахам от книгите на Естер и Джери Хикс.

Никога не казвай никога!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Контрол над мислите
« Отговор #51 -: Април 12, 2012, 11:38:16 am »
Оф....Пак ли до абрахам стигнахме?Топлата вода отдавана е открита..

Неактивен pepsun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Контрол над мислите
« Отговор #52 -: Април 12, 2012, 12:00:55 pm »
Благодаря  закона на привличането го практикувам постоянно и съм убедена че работи,препоръчвам го на всички.

Неактивен paparosko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • толерантен
Re: Контрол над мислите
« Отговор #53 -: Април 12, 2012, 15:10:48 pm »
Оф....Пак ли до абрахам стигнахме?Топлата вода отдавана е открита..

Прав си, за силата и контрола над мислите се знае и се практикува от древността.
И какво от това?!

Никой не е роден научен, а всеки някога научава нещо ново.
А като научиш нещо, не означава че можеш да го практикуваш.
Разбирам, че за теб Абрахам са открити отдавна.


Обаче както пишеш по-горе:
"Да. Или поне се опитвам. Щото честно казано, изисква доста дисциплина на ума, за да присъстваш във всеки миг."
става ясно, че май не ти се отдава много практикуването.

А как си с енергийните методи на лечение, ако не е тайна?


 :)
Никога не казвай никога!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Контрол над мислите
« Отговор #54 -: Април 12, 2012, 15:17:25 pm »
Пффф..ти правиш ли разлика между това да присъстваш във всеки миг напълно осъзнато и..."учението" на абрахам.."искай и ще получиш"?

Неактивен paparosko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • толерантен
Re: Контрол над мислите
« Отговор #55 -: Април 12, 2012, 16:05:49 pm »
Пффф..ти правиш ли разлика между това да присъстваш във всеки миг напълно осъзнато и..."учението" на абрахам.."искай и ще получиш"?

Правя разлика е и?
Никога не казвай никога!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Контрол над мислите
« Отговор #56 -: Април 12, 2012, 17:54:17 pm »
Съмнявам се!Докажи го!
Не се лекувам,защото винаги съм здрава! :D

Неактивен paparosko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • толерантен
Re: Контрол над мислите
« Отговор #57 -: Април 12, 2012, 19:18:28 pm »
Съмнявам се!Докажи го!

Разликата е очевадна.
Чрез използване учението на Абрахам (а и не само чрез него) можеш да овладееш съзнателното практическото прилагане на Закона за привличането.
Докато такова нещо като "Да присъстваш всеки миг напълно осъзнато" е меко казано несериозно, да не кажа смехотворно, а и не е необходимо - само една машина би била в състояние постоянно да се самоконтролира, но не и нормален човек.

Не се лекувам,защото винаги съм здрава!

Е, здравето е до време. Пък и всеки има близки хора, на които би могъл да помогне, да не говорим за наследниците ни, които са най-мили!
Въпросът ми за енергийните методи на лечение е по повод, че чрез тях най-добре се разбират, усещат практическите резултати от силата на мисълта.


 :)
Никога не казвай никога!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27