Автор Тема: IRC мрежа за коментиране на конспиративни, НЛО и езотери  (Прочетена 4025 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nairumel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Първо поздравявам всички, за страхотния форум! Последните дни чета много и се радвам, че има хора в България, които се интересуват активно от тези теми.
Замислих се и реших, че може да има заинтересувани да обсъждат по-бурно интересните и актуални теми на конспиративна, НЛО и езотерична тематика и направих IRC мрежа специално за тази цел. Ако има интерес ще я поддържам постоянно.

Може да се свържете с клиенти като mIRC и X-Chat. Адресът на сървъра за сега е irc.pozitivensvqt.com (единствения домейн който мога да ползвам в момента за тази цел). Може да влезете в канал #XNetBG.

П.С. Мрежата е криптирана и всичко, което се обсъжда в нея не може да се прочете от друг (дори от интернет доставчика ви).

Поздрави
-Nairumel

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Вътре съм, дано все повече хора се присъединят при нас.
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
E, то тука си има чат :) можете и тука да си влизате.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Аз пък някак не съм съгласен да има канал #XNetBG. Както не бях съгласен да има такъв и във Фейсбук.
В крайна сметка, не е част от сайта ни. На нашият сайт чат си има.

Та ще замоля потребителя Nairumel да смени името на канала, с различно от името на сайта за да не въвежда в заблуждение посетителите.

И без това в момента сумати народ ни заплашват, че сме нямали право да ги спираме да пишат, защото "си били купили нашите книги", остава само да почнат да ми пишат, че някой ги е нагрубил в IRC.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27