Автор Тема: Дайте да се замислим ???  (Прочетена 13504 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Дайте да се замислим ???
« -: Май 01, 2011, 21:39:24 pm »
 Сега се прави много голяма реклама на английския кралски двор. Паралелно с това  отдавна и постоянно има изяви под различна форма за унижаване на българския етнос. Дали не би било възможно да се намерят историци които да издирят наследниците на нашите уважавани и горди български царе. Мисля че само те биха били в състояние да
работят за издигането на България на по-високо ниво. Бойко е пионка на сещ.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #1 -: Май 01, 2011, 21:51:05 pm »
бойко се върти на 4 страни, т.е., предава българските интереси. ЕС, русия, сащ и турция. Разреши на руснаците да строят атомна бомба в Белене, затрая си за новините на турски след обаждането на колегата му....останалото няма да го коментирам. Пък и дори да се издирят наследници, което е малко вероятно, да не кажа и невъзможно, НИКОГА няма да им позволят да вземат власта. Там горе, читави хора не се допускат. Власт у нас се дава, а не се взима ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #2 -: Май 01, 2011, 21:52:58 pm »
daskala, неправилно сте съставили заглавието на темата, при нашето мислене, правилно заглавие би било не "дайте да се земислим" , а "вземете се замислете".  :lol:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #3 -: Май 01, 2011, 22:14:42 pm »
Господа и госпожи, доколкото съм информиран има стотици или може би хиляди достойни хора от потеклото на нашите бивши царе. Само предатели на българските интереси могат да поканят човека който действа като мошеник, симеон да ръководи БЪЛГАРИЯ. Нужно е да се намерят хора за издирването на подходящите хора или ЧОВЕК.
« Последна редакция: Май 01, 2011, 22:35:15 pm от daskala »

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #4 -: Май 01, 2011, 22:40:58 pm »
бойко се върти на 4 страни, т.е., предава българските интереси. ЕС, русия, сащ и турция. Разреши на руснаците да строят атомна бомба в Белене, затрая си за новините на турски след обаждането на колегата му....останалото няма да го коментирам. Пък и дори да се издирят наследници, което е малко вероятно, да не кажа и невъзможно, НИКОГА няма да им позволят да вземат власта. Там горе, читави хора не се допускат. Власт у нас се дава, а не се взима ;).

Тука си прав. Читави хора във властта не се допускат.  Но това май не е само в България. Когато масонството и илюминати програмират хода на историята,те намират подходящите хора да я провеждат под техет контрол. Даже и в сещ.
« Последна редакция: Май 01, 2011, 22:43:03 pm от daskala »

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #5 -: Май 01, 2011, 22:51:13 pm »
Аз съм за. Има запазени наследници на почти всички Български царски фамилии. От къв зор сме си внесли цар?!?
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен 396

Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #6 -: Май 01, 2011, 23:48:57 pm »
Какво означава "да се издигне българсикя нарид на по-високо ниво" и каква е нуждата България да се ръководи от някой? И то пък този някой отъкде накъде да трябва да е с царска кръв и наследник на нещо си!?

Неактивен loengrin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #7 -: Май 03, 2011, 10:14:18 am »
Наистина е нужно да се издирят истинските наследници на българският трон....скоро един човек от Великата България ми разказа,че голяма част от династиите е точно там......емигрирала през 14 век!!!Крайно време е .....!Стига с тия марионетки които помогнаха да се скрие истинската ни история!А и генът който е тук, виждаме,че се троши....не е качествен!!!


Неактивен 396

Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #8 -: Май 03, 2011, 11:39:10 am »
Зависи кой какви интереси обслужва.

Аз мисля, че национализма тепърва ще изчезва сред хората, понеже човечеството вече разбра, че има нещо по-голямо от гена му и че има нещо по-велико в личните интереси, което никога няма да е общо за всички.


А за да се управлява едно множество, то има нужда от водач. За да управляваш него! А не всички поотделно.

Така че "водач" по определение е марионетка. Но това не винаги е очевидно за Дон Кихотовците.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #9 -: Май 03, 2011, 11:47:23 am »
Внасят ни цар защото след турското робство аристокрацията е избита или бяга от страната и се смесва с останалата аристокрация.Дори Саксобурготски има далечна роднинска връзка с цар Самуил.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен gorkaev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #10 -: Май 03, 2011, 13:40:12 pm »
И за кво са ни тия царе? :nea:

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #11 -: Май 07, 2011, 15:06:50 pm »
"Попитаха го един път селяните от Софийско, дето той устройваше трескаво комитети:
- Бай Василе! Когато се освободи България, кого ще си турим цар?
- Ако се бием с турците само за цар, то сме глупци. И сега си имаме султан. Нам трябва не господар, а свобода и човешко равенство - отговори Левски навъсено.
- Ами ти каква служба ще вземеш тогава?... Зер, пада ти се най-първа служба.
- Никаква. Ще ида у други поробени народи, да правя това, което правя тук сега."

Немили-недраги

Неактивен morcikul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 173
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #12 -: Май 21, 2011, 11:00:00 am »
Сега се прави много голяма реклама на английския кралски двор. Паралелно с това  отдавна и постоянно има изяви под различна форма за унижаване на българския етнос. Дали не би било възможно да се намерят историци които да издирят наследниците на нашите уважавани и горди български царе. Мисля че само те биха били в състояние да
работят за издигането на България на по-високо ниво. Бойко е пионка на сещ.
Българския етнос се самоунижава и самоунищожава, никой не ни е виновен. Ако се погледне в хрониките и аналите на историци и писатели всичко лошо което ни спохожда като нация от както сме такава си го правим сами. 

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #13 -: Май 21, 2011, 18:57:01 pm »
Наистина е нужно да се издирят истинските наследници на българският трон....скоро един човек от Великата България ми разказа,че голяма част от династиите е точно там......емигрирала през 14 век!!!Крайно време е .....!Стига с тия марионетки които помогнаха да се скрие истинската ни история!А и генът който е тук, виждаме,че се троши....не е качествен!!!



Kъде е Великата България?
До колкото аз знам родът Дуло 14 век имигрира в Швейцария.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Дайте да се замислим ???
« Отговор #14 -: Юли 03, 2011, 01:00:29 am »
Сега се прави много голяма реклама на английския кралски двор. Паралелно с това  отдавна и постоянно има изяви под различна форма за унижаване на българския етнос. Дали не би било възможно да се намерят историци които да издирят наследниците на нашите уважавани и горди български царе.

Ето тук са ги издирили историците  :blush:


Симеон ІІ е потомък на Асеневци

Цар Симеон е потомък на Асеневци, показва ново изследване на неговото родословие. Връзката е една омъжена в Полша българска принцеса от XIII в., чиято кръв се предава последователно през династиите на полските Пясти, австрийските и испанските Хабсбурги и френските Бурбони.
Цар Фердинанд е двадесет и първо, а неговият внук Симеон – двадесет и трето поколение на князувалата в Полша българка.
V i o l a.

Всичко започва към 1218 г., когато Иван Асен II дава своята родственица Виола за жена на връщащия се от кръстоносен поход до Светите земи поляк Кажимеж I, княз на Ополе.

http://rgym.livejournal.com/28583.html

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27