Автор Тема: Жената и езотерика .  (Прочетена 6555 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Жената и езотерика .
« -: Април 29, 2011, 23:18:47 pm »
Според някои хора жената е половин човек или дори не - човек . Но според евреите , каквато е майката на едни деца - такива са и децата . Интересно тълкуване на нещата , точно пък от евреите .
Чух , също теории , че според това какви деца една жена е родила ( момче / та , момиче / та или и двете ) може да се разбере тя самата каква е . Интересно тълкуване на нещата имат тези евреи ( или ционисти , нямам идея каква е разликата между тях ) . Дори според някои от тях , ако излезе истината за такива " тайни " , които те ги приемат за техни - повечето семейства ще се разпаднат . Е , ако някой има мнение по въпроса моля да пише в темата .
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #1 -: Април 30, 2011, 00:07:09 am »
По-добре да беше отворила тема "Жената и изотериЗМА", а не "жената и изотерика"
Щото като гледам какъв бум е във форума, май жените напоследък са големи почитателки на езотериката. Поне тия, които си нямат по-интересни занимания и упражнения.
Друг е въпроса как интерпретират всичко.  ;D

То някои "езотерици" (по-скоро окултисти) отдавна са им намерили слабото място, къде да ги гъделичкат и голям "екшън" се произвежда, но какво да се прави. Под Слънцето е широко.  ;D :flag_of_truce:
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #2 -: Април 30, 2011, 02:04:26 am »

И само толкова ли ще кажеш? Само ни подразни и се фръцна. Какви са тези толкова големи тайни на евреите? Не се почва тема така.
Например какво означава това:
Цитат
ако излезе истината за такива " тайни " , които те ги приемат за техни - повечето семейства ще се разпаднат

А ако заглавието се прочете с ударение върху И (на езотерИка, тогава наистина става весело...И точно в синхрон с предишното мнение.

Иначе обобщенията май и тук не са уместни.Бих казала: Да, влече ги езотериката повече, защото са повече насочени навътре, отколкото навън, но като се сетя за моладжийските кокони и по- добре да спра дотук.

Стига с това: Жените, мъжете..!
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #3 -: Април 30, 2011, 07:16:03 am »
Дам, насочени са навътре. Ама навътре към егото си.
То всъщност и повечето мъже "езотерици" са и те на тоя хал. Те пък са насочени към въздуха и мухите, така че няма какво да ги делим толкова.

А в заглавието се имат предвид мъжете езотерици. Иначе трябваше да е членувано.
Другия вариант е да има граматична грешка при писането.

Само не разбирам какво им има на мол-ените хубавици.
Аз ако ще си търся жена (и обикновено така правя), отскачам до близкия мол. Там има къде по-свестни момичета, отколкото тези, от групата на "езотеричките". На всичкото отгоре, освен множеството лесно видими качества, те притежават и къде по-малко его и повече духовност от "езотеричките".
На които целия им живот е батак, често заради кофти характер, после решават, че трябва да намерят някакъв отговор "защо така", четат някоя засукана книжка на някой "езотерик" или пък "окултист" и решават, че целия свят вече трябва да им е в краката. И всичко ще пристигне магически с пръчка. В краен случай, ако не повярват, че целия свят ще трябва да пристига, то започват да се насилват да вярват, че нищо от тоя свят не си струва и няма нужда да пристига.
А често се случва да си вярват ту в едното, ту в другото, които бурни лашкания водят до големи емоционални кризи, депресии, проблеми, и не знам още как наречени последствия.

Няма да се стряскате, не визирам никой конкретно.  ;) :writer:
« Последна редакция: Април 30, 2011, 07:17:20 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #4 -: Април 30, 2011, 15:29:33 pm »
Е,добре.Някой да изтрие темата,ако може.Аз питах,понеже наистина мислех,че ще има хора от този форум,които да има какво да напишат по темата.
Magnolia,колкото и да е неприятно като идея за някои(и за мен беше преди)-мъжете,и жените са устроени различно,поне телата им.Според евреите има значение каква е една жена,каква енергия е поела/ще поеме и в последствие какво дете ще роди.С две думи,жената решава,противно на мисленете на други хора,че жените са половин хора.Но като се замисля това с идеята,че жените са половин хора е добър начин жените да се държат в подчинена позиция и им се използват някои дадености за както искат "илюминатите",самите евреи,или някои други.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #5 -: Април 30, 2011, 16:21:08 pm »
Не знам какво упорствате на тия евреи.

Не всяко нещо, което са си наумили е голяма мъдрост.

При евреите има матриархат. Даже съм чувал майките да прелъстяват синовете си и систематично да оформят едипов комплекс. Дали е вярно или преувеличено. Не знам.
Но те масово са си доста сбъркани. И психологически и сексуално. Така че нищо чудно.

От някои съм чувал и другата ехидна забележка:
Тъй като в Тората се препоръчва редовен и разнообразен секс, с произволни партньори, то остава единствено линията на майката да е 100% сигурна като се предава гена напред. Затова и нейната линия се брои за значима.


В поредицата "Магьосникът от Землемория" имаше доста интересно (и може би вярно) описание на женския и мъжкия тип енергия.
С 2 думи, жената е по-благоразположена за приемане и развиване на земните, отрицателни енергии. Всевъзможни тъмни сили, демони и тн.
Затова и жертвоприношенията са все с девица.
Затова и разните демони (сега се сещам за романа "Сблъсък" на Стивън Кинг") искат да се съвкупляват с жена (девица), за да може тя да им роди син.
Просто жената (в доста случаи) се явява контейнер. Както на материално, така и на духовно ниво. И може да пренася най-различни работи.

Мъжът от друга страна е положителния ЯН. При него има само заряд и нищо повече. Сила.
Но тази сила трудно ще се обърне да служи на демоните, защото "светлината" сама по себе си е неизползваема за тъмнината.
Разбира се има и такива които го правят. Но не са ми известни принципите.

Струва ли си и да напомням, че евреите са маниаци на тема Кабала, магии, викане и общуване с демони и тн.
Особено жените им.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #6 -: Април 30, 2011, 17:20:40 pm »
Е,добре.Някой да изтрие темата,ако може.Аз питах,понеже наистина мислех,че ще има хора от този форум,които да има какво да напишат по темата.

Blue|_Star няма смисъл да се  трие темата, само смени заглавието "Жената и илюминати" и си в десятката, за да не се объркават разни "форумни малоумници" из нея!

Танграта един съвет от мен – вслушай се в това, което ти каза 396- точно и ясно!
 И спри да опаразитяваш всяка една тема с "мъдрите" си прозрения без да имаш някакви аргументи и знания, за това което упорстваш и пишеш.




Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #7 -: Април 30, 2011, 19:26:09 pm »
Tangrata_ е абсолютно прав. Само се цикли в/у евреите. Във всяко стадо си има и мърша. И в тяхното е така. АЗ така и не схванах каква е тази тайна, която те знаят и ако я разкрият, щяли да разведат половината свят. Не ви ли се струва мааалко попресилено? Ми тези евреи притежавали свръх секретни тайни бе. Сами си им преписваме качества и зорлем ги поставяме над нас. А що се отнася до езотериката, според мен сега ТЯ е на мода и за това събира най-много аудитория на всякъде, не само тук. Блъскаме си ''умните'' глави над нея, четем книги, статии и пр. инфо. Ама дали четем вярната материя е отделен въпрос. Защото ми се струва, че 95% от информацията, която ни ''пускат'' от горе, си е дезинформация. 
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #8 -: Април 30, 2011, 19:51:29 pm »
Езотериката била на мода! Полудяхте ли?
Естествено, че винаги е имало хора, които не се връзват на лъжите на тези, които искат да имат едно послушно, лесно за управление стадо.
Все едно да кажете, че през Средновековието също е била "модерна" езотериката и затова и толкова хора, главно жени са били превърнати във въглен.Ама така им  се пада. Нали всички "злини" идват от тях!
Докато има абсолютизиране, тази тема ще реве за ключ.

Танграта, за МОЛ-а знаех, че ще се хванеш. ;) Шегичка беше. И не съвсем.Прочети какво си отговорил и ще разбереш, че и ти си предубеден. Его-то е проблем на мнозинството от хората: тук няма значение дали се интересуваш от езотерика или от МОЛ-ове. И имах предвид "кокони", не красавици. Красивите (и умни) жени не се гримират. Най- много да се гримират така, че да не им личи.Нито пък се идентифицират с нещо външно.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен N*e*a

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #9 -: Април 30, 2011, 20:03:12 pm »
 Аз съм на същото мнение като Танграта.
 Всяко правило си има изключения, но нали говорим за общата, субективна истина.
 От лични наблюдения съм забелязала, че повечето(ако кажа всички, някой ще се обиди..) жени са точно на принципа вампир. Сякаш складират емоции за черни дни ;D . А най-лесно се складират и излъчват негативните, защото за тях се изисква по-малко жизнена сила, за която става въпрос по-горе.
 Мисля, че повечето ОП,(органични портали) като типаж[не съм
сигурна дали са точно с такъв произход с какъвто са представени] са именно жените. За това, повечето жени се борят за мъж със зъби и нокти и биха си продали душата на дявола, само и само някой да им върже. А това, защо според вас се случва? Като погледнеш отстрани, се вижда липсващата част. Не знам дали наистина нямат, собствена жизнена сила или просто я подтискат, заради чувството си за малоценност, но за мен е факт, че жените се държат повече като попивателни гъби и измекяри, от колкото като хора(*още по-малко може да става въпрос за "дама"). И после след като се намери някоя будала, какво правят? Започват да го подтискат и да го вкарват в собствените си гадни филми и се опитва да му източи всичко, що притежава  ;D
 По принцип, за мен, нито единия, нито другия е жертвата. И двамата човека са наравно виновни за собствената си глупост.
 Жената в езотериката, би била много по-добра от мъжа, ако имаше малко повече мозък(интелект), защото ако една жена реши да развие душевната си същност, ще издуха мъжа почти по всички параграфи. Но в крайна сметка, така сме устроени. Единия има повече едно, другия друго и по-добре, да се приеме като допълване вместо съревнование. "И вълка сит и агнето цяло" Без злоба, без нещастие.
И все пак нищо не пречи на една жена, да се занимава успешно с езотериката, стига да притежава нужните качества. Но, това си важи за всички =)
 Всеки човек е толкова уникален, че е непредвидимо, кой е за едната работа и кой за другата. Така или иначе, свестните хора са толкова малко, че мъж,жена - няма значение, добре дошло.
 
 Това, кой разводнява темите е доста спорен въпрос..
  
 Магнолия, красивите и умни жени, не се гримират, но пък другите какво да правят? ;D
« Последна редакция: Април 30, 2011, 20:33:33 pm от N*e*a »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #10 -: Април 30, 2011, 22:47:25 pm »
Моето лично мнени е, че теорията за телегонията не е вярна. Разбира се, не мога да го докажа.
Но пък не вярвам и на доказателствата, посочени в подкрепа на тази теория.
Разбира се, ако мога да избирам бих си избрал за жена девствено момиче, или поне такова с по-малко бивши партньори. Но това едва ли има връзка за генетичния материал.

Прочее, напоследък станаха много модерни ДНК изследванията. С тях можеш да проследиш рода си по 10 поколения назад. И има голямо съвпадение на гените.
Е, къде остава тогава генофонда на "първия мъж", който е бил с жената.
Това си е ала-бала.

Природата така е направила, че животът да е борба. Сексът, бракът също се постигат с борба. В далечното минало партноьрите са се сменяли. Понякога и твърде често. Понякога и дори в рамките на броени часове.
Например една съществена функция на спермата е, да се бори и да убива чужди сперматозоиди. И тази функция защо е създадена от природата? Именно в случаи, когато в жената има сперма на повече от един мъж.
Е, значи все пак генетиката, която се подава е от значение. Предаването и, именно на определения генетичен кандидат, също е от значение.
При динамика от тоя тип, е нелепо да се говори, че "първият мъж" на една жена, предава гени на някакви потенциални бъдещи деца, далеч във времето.

Едно е да витаят "енергии" във въздуха, друго е материалното проявление.
То ако беше така само "енергии" нямаше да има полов акт. Ами 2ма като се съберат и се харесат, и генетичния материал щеше да се предава енергийно, през дрехите.

А просто за сведение, не си сменям жените толкова редовно. Най-нормален, обикновен, средностатистически мъж. Просто търся подходящата. Разбира се и не съм от тия, дето ще стоят в къщи и няма да излизат от там с дни и месеци. Родил съм се мъж, и съм длъжен да изпълнявам ролята си. А ако някога стигна до извода, че това не се изисква, ще го променя. Отворен съм за разумни доводи всякакви.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Жената и езотерика .
« Отговор #11 -: Април 30, 2011, 22:58:13 pm »
Абе знаех си аз, че телегонията се има предвид, но като не получих конкретен отговор.. :-X

поне такова с по-малко бивши партньори. Но това едва ли има връзка за генетичния материал.
Ако се вярва на Спас Мавров, това не е достатъчно. Има една интересна книжка, в която описва какъв отпечатък остава върху жената първият мъж, с когото е била и как тя подсъзнателно винаги търси този тип.Доста неща обяснява. Интересна е.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27