Автор Тема: Поддържане на тема във форуми?!?  (Прочетена 5023 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Поддържане на тема във форуми?!?
« -: Април 21, 2011, 21:49:52 pm »
Шляейки се днес из Интернета, попаднах на доста забавна страница.
От една страна, това е страница на някаква си рекламна фирма/агенция/, от друга страна се явява и дъщерна на един известен блогер.
Та какво е забавното тук, ще запитате?
ето този линк:
http://www.notabene.bg/prices/dolchi.html
където четем няколко от предлаганите 'услуги':
Цитат
- Поддържане на тема във форуми чрез различни акаунти – 1500 лв. / месец

стандартен пакет - Петима души поддържат различни акаунти и извършват следните дейности:
• следят зададена тема в електронните издания и се изказват по нея;
• участват активно в поне два тематични форума, като се старят да поддържат актуален интерес към зададената тема;
• следят подобни теми в специализирани блогове и се изказват по тях, лансирайки определена информация или гледна точка.

Хех, що ли ми е познато това нещо  ;D

Само не знам, както какво става, ако злия Администратор Black Adder, вземе та банне задружната група ;) Дали ще връщат сребърниците или се полага ново възнаграждение на други хорица?  :lol:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Поддържане на тема във форуми?!?
« Отговор #1 -: Април 23, 2011, 01:26:01 am »
Поддържане на тема във форуми чрез различни акаунти –
1500 лв. / месец чудя се в днешно време кой ще си позволи 1500лв. за това нещо освен нашите тайни общества с фалшивите си хартийки.
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Поддържане на тема във форуми?!?
« Отговор #2 -: Април 23, 2011, 10:25:47 am »
Добре де, а защо го правят? Какво печелят?

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Поддържане на тема във форуми?!?
« Отговор #3 -: Април 23, 2011, 10:33:56 am »
Ми какво печелят в една хубава тема в този сайт в която има доста истина и може да ти бъде полезна,като започнат да пишат 5 потребителя с отрицателен отговор и ти се разколебаваш на кое мнение си и я загърбваш.Това съм го виждал да се прави на много форуми  :negative:
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Поддържане на тема във форуми?!?
« Отговор #4 -: Април 23, 2011, 13:15:55 pm »
Toва с няколкото акаунта го практикуват във форумите с политическа тематика. По този начин манипулират общественото мнение. Правят го във форума на Дневник. Там са разделени на сини и червени. Червените величаят соца, а сините иван костов. Сега има и нова платена група, казват им гербероните. Като се зачаткат трите групи, направо става смешно, т.е. трагикомично. Пълен цирк е.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Поддържане на тема във форуми?!?
« Отговор #5 -: Април 23, 2011, 14:41:46 pm »

Само не знам, както какво става, ако злия Администратор Black Adder, вземе та банне задружната група ;) Дали ще връщат сребърниците или се полага ново възнаграждение на други хорица?  :lol:

Добре, че тук в сайта все още сме на безплатни постове.
Но може да се въведе виртуален кредит, който при нарушение, да се намаля, с един вид глоба.Кат свършат парите, или точките, бай бай.Примерно, който е новорегистриран и почне да публикува, му се дават 1000 точки-виртуални, на добра воля от админите. Условието е, ако нарушава правилника да се глобява с по 50-100-200 или повече точки, и когато те свършат, да има автоматичен Бан. А ако допринася за форума да му се увеличава броя на точките и т.н.
Въпроса и трудното е, че някой трябва да прави сметките и да има, и за това база данни, което е финансово трудно.Е може да стане и с програма, която ще направи някой програмист.Абе просто ми хрумна тази идея, за нещо като стимул, за добро поведение във форума и реших да я споделя. Поздрави  :drinks:
« Последна редакция: Април 23, 2011, 14:45:25 pm от marhs »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Поддържане на тема във форуми?!?
« Отговор #6 -: Април 23, 2011, 19:00:01 pm »
А, това го има по други форуми.
Интегрирано си е в систематана форума. В даобг е така от много време.

В момента гледам, обаче за всеки потребител "warn"-а е скрит, и можеш да виждаш само своя. Имало е периоди, където отстрани в ляво на всеки постинг, където е името на потребителя и аватара, виждаш и нивото му на "предупреждение"
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Поддържане на тема във форуми?!?
« Отговор #7 -: Април 23, 2011, 20:30:04 pm »
Знам я таз система. И много се злоупетребява с нея.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27