Автор Тема: Тайните строители на съвременна България (за масоните) - 25 юни bTV 18:30 ч.  (Прочетена 21133 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Тайните строители на съвременна България



Къде е мястото на масоните в обществената и политическата йерархия на България. Защо са известни като зидари и защо за тях е изключително важна свободата. Защо бабите ни мълвяли имената им със страх и са ги наричали фармасони.
Защо след промените у нас през 1989 година масоните толкова активно участват във властта и защо ценностите: Свобода, Равенство, Братството, са все още стремеж, а не реалност за българите.
Повод за този разказ е началото на края на астрономическото лято, който започва на 24 юни, когато според народната традиция се чества Еньовден, а според православната църква е рожденият ден на Йоан Кръстител - и двата празника са свързани с обществото на масоните.
Масоните - никога не казват кой да е президент на Републиката, но винаги питат как ще я управлява. Те са майстори, но не са зидари. Те имат само един инструмент - човекът.
Отговорите във филма ще звучат от първо лице на трима представители на три различни масонски ложи в България.


Източник: http://www.btv.bg/special/?story=576


Утре в 18:30 по "bTV Репортерите". Горещата ми молба е някой ако може да го рипне!!! Ще бъде качено!

Eon

  • Гост
Аре действайте. Стига сте мързелували!!! То не може само 4-5 човека да се трудят и бачкат за форума.

Най-лесно е да се каже "Ооо мерсиии готино ееее"..... :P

:P
« Последна редакция: Юни 25, 2006, 00:28:33 am от Horus »

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
Казват,че представители от три ложи щели да разкажат по нещо.
Дали ще е просто една манипулация този филм?
Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

Eon

  • Гост
I'll sit and watch it .... Hmm... We'll see :o
 :-\

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Започва след 25 минути. Филма е платен 100 %, от еврейската bTV не може да се очаква обективен филм. Ще ги изкарат алтруисти и филантропи.

Но да не бързаме все пак да видим какво ще стане :)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Почитатели на богинята Деметра,кефят се на свободата и стремежът към щастие
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Да, но доколкото знам, масони са били и нашите революционери- Раковски, да речем. Просто тяхната идея за "свободата", установяването на либерализма (през XVIII-XIV) и съответната революция, просто съвпадат с нашите борби за освобождение. Ето защо, революционерите ни са масони, което хвърля интересна перспектива ...
« Последна редакция: Юни 25, 2006, 21:22:00 pm от RedGuy »

Eon

  • Гост
Ако масоните са такива каквито ги описаха, то аз съм пръв сред редиците...
« Последна редакция: Юни 25, 2006, 19:12:10 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ахахаха. Ахахаха. Еон, аре в местната ложа бе :P Чак ме е срам че се борим срещу тези хора. Те били същински ангели - ахахаха :P :P :P

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
Да,ама имаше и огньове и войни. Неразбрах какви  са тея рицар и прицеса ли беше,или дама,не запомних.
Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Огньовете бяха крайно неприятни и неадекватни - имаше скрити послания според мен. Целият филм беше негативен.

justbboy

  • Гост
Дам дам , огньове , черепи , змии , масоните били света вода ненапита и филма беше супер потискащ.Само показват някакви стряскащи масоносатанински символи в сьщото време говорят за нещо съвсем различно и нищо не казват за символите , а те си действат на подсъзнателно ниво ....

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
аз май не видях сатанински символи,ама то е друг въпрос.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Е то за теб такива не съществуват.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
BTV не измени на себе си и предложи "Ода за  масонството". А ние...колко сме невежи и неблагодарни към "Строители на съвременна България".   :(
« Последна редакция: Юни 25, 2006, 21:39:07 pm от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27