Автор Тема: Възхода на Белия Дракон  (Прочетена 9428 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Възхода на Белия Дракон
« -: Юни 24, 2006, 01:07:55 am »
Британската националистическа партия излезе с ново предложение: да се използва древния флаг на англо-саксонците - бял дракон над червен фон.



Според легендата англо-саксонците са превзели островите и са създали Англия, като са победили келтите, които са се били под флага на червения дракон (и до сега е флаг на Уелс).

Това е абсолютно неочаквано от тяхна страна и дългите години през които следя техните новини не подготвят за такъв обрат.

Напротив - всички англичани се мобилизираха да се дистанцират от мулти-културното общество и да спрат да се наричат британци. От няколко години няма да намерите един който да каже, че е Британец (освен чужденците разбира се) - всички се идентифицират като Уелшци, Шотландци или англичани. Знамето на англичаните - Св Георги или на тамплиерите ако ви харесва или просто червен кръст на бял фон се вееше отвсякъде.

Защо този обрат? Има някаква информация която още не е достъпна. Дали не е виновен този ДНК проект който стартира през 2001 и аз писах по този въпрос в друга тема?

Eon

  • Гост
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #1 -: Юни 24, 2006, 07:50:16 am »
Не мисля, че това има някаква връзка с оня проект. Просто някой пак се опитва да бъде оригинален. А е малко вероятно да тръгнат да си сменят знамето.

Ако им се занимава да си го сменят.

Дали с него или без него все тая. (Знам какво ще кажете за рептилиите  ;) ).

А защо се наричат англичани, а не саксонци.  :-\

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #2 -: Юни 24, 2006, 09:51:56 am »
Toва е поредната борба между различните кланове на тайните организации. Дори тези които се считат да са от светлата страна са също толкова тайни както и другите. Разликата е в целите които си поставят, но е напълно естествено и светлите да имат своите тайни защото в противен случай биха били доста лесна плячка ако техните планове се знаят. Има и такива кланове които са по-неутрални - всеки си гледа интереса. Той не е задължително да е материален. Едни сили преследват едни цели втори други а трети напълно различни от предишните групи.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #3 -: Юни 24, 2006, 11:11:40 am »
Това което ме озадачава е, че те до скоро бяха горди че са наследници на келтите - издадоха книги, направиха филм за Будика, която е освободила острова от римляните....

И точно този генетичен проект доказа, че наследниците на англетата и саксоните, а да не говорим за така наречените викинги са много малък процент - точно обратното - повечето са келти.

Не те не могат да си сменят флага - това е за идентификация на ново-родено движение чиито цели засега не са ми ясни.

Eon

  • Гост
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #4 -: Юни 24, 2006, 11:15:14 am »
То навсякъде вече всичко е омешано яко... Както съм казвал много пъти.

 ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #5 -: Юни 24, 2006, 12:27:35 pm »
Само като допълнение колко са омешани нещата в нета се пусна инфо че в момента Английската кралица която има много двойници и клонинги бтв  :P действа на страната на светлите срещу някакъв клан на тъмните не поради друго ами просто защото моментните и интереси  го диктуват. Врага на моя враг е мой приятел ! Това разбира се действа до време. Позициите постоянно се менят! Действа се според конкретната ситуация!
« Последна редакция: Юни 25, 2006, 09:43:46 am от Alien »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #6 -: Юни 24, 2006, 18:45:53 pm »
Цитат
Английската кралица която има много двойници и клонинги бтв   действа на страната на светлите срешу някакъв клан на тъйните

От 3 години се носи слуха, че принц Чарлз е приел тайно исляма и е в такъв раздор с майка си, че тя го е "изработила" за сватбата му с Камила. По кралските закони на Англия принца няма право да се жени "по граждански" като простолюдието в кметството, но Кралицата не му разреши да се ожени църковно в Уиндзър уж, че англиканската църква (на която тя е върховно лице) не може да одобри брака на двама разведени. Така че сега принца е с невлиден брак.....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #7 -: Юни 25, 2006, 09:50:36 am »
Оф добре че си видях поста че яко съм ял букви  :P

Около английския клан няма как да няма интриги особено след убийството на Даяна и пряко засегнатите интереси на друг мощен азиатски клан в който членува Ал Фаед. Понякога се получава в борбата за надмощие един тъмен клан да осуетява пъклени планове на друг такъв. Така се поддържа и баланса. Аз затова и си харесвам много сериала Старгейт SG1  който ще има вече 10 сезона тъй като там тези схеми на контрол и как  клановете се балансират взаимно са описани много добре. Понякога елиминирането на един тъмен клан може да засили прекалено много влиянието на друг и да създаде много повече неприятности. Нещата са си сложни.
« Последна редакция: Юни 25, 2006, 12:09:15 pm от Alien »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #8 -: Юни 25, 2006, 11:13:26 am »
 :D Или да ти продължа мисълта:

Трябва да не се нарушава баланса между светлите и тъмни кланове, между доброто и злото....



Но защо ми се струва, че несправедливостта и злото край нас нарастна прекалено много. Дали има друга обетована земя на планетата, където доброто е станало прекалено много и ние не знаем за нея?

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #9 -: Юни 25, 2006, 11:31:30 am »
няма. :(
Виж балансът ще оправи нещата-в крайна сметка пак ще си имаме период на "добро"
Земята се върти и денят и нощта се сменят
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #10 -: Юни 25, 2006, 12:16:11 pm »
Всъщност цивилзациите които живеят под земята в 4 измерна матрица поне по достигналите до нас данни са много по-хармонични. Разбира се и те си имат своите проблеми, но са далече пред качеството на живот от това на повърхността. А  има и друго - тъмните кланове  трябва да бъдат елиминирани всички заедно а не един по един. Така или иначе винаги нещата ще се трансформират и ще се появяват спорове! Страните които спорят ще се отделят на групи и между тях ще има търкания и отново ще бъдат създавани нови дефиниции за добро и зло. Но трябва да е ясно че сегашното положение е абсолютно неприемливо! Много по-добре ще е бъдещите споровете на хората да преминат на едно друго по-високо ниво. Да бъдат премахнати проблеми които правят човека зависим.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #11 -: Юни 25, 2006, 21:10:10 pm »
аз през февруари видях стоунхендч - просто е нечовешко ... не знам как още не сте забъркали дроидите в темата ?!?!?
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #12 -: Юни 25, 2006, 21:18:58 pm »
дроидите

Стоунхендж е напраявен в чест на R2-D2  и 3PO.И всъщност е тайна карта,която показва каk да стигнем до Явин 4 където помагат в джедайската академия на Люк Скайуокър
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Oberon

  • Гост
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #13 -: Юни 26, 2006, 14:42:04 pm »
Аз ДрУидите ги забърках отдавна, ама нали Атила чете през редовете:)))
Алиен ти ме кефиш - Кралицата с хикс на борй клонинги, цивилизации под Земята....

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Възхода на Белия Дракон
« Отговор #14 -: Юни 26, 2006, 15:08:30 pm »
Това са съвсем нормални неща и не е само за кралицата а се отнася за почти всички световни лидери. Докато тези които се появяват по медиите и покриват нещата, другите разиграват истинската политика, а за подземните цивилизации мсиля че сме говорили доста.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27