Автор Тема: Карл Маркс сатанист ??  (Прочетена 8535 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Карл Маркс сатанист ??
« -: Април 14, 2011, 02:38:35 am »
Здравейте,
Днес както се рових из милионите малоумни мнения към статиите на днес.бг, ми попадна едно доста интересно.
Цитат
Маркс е бил сатанист, Ленин- шпионин! Всяка година на гроба на Маркс в Лондон сатанисти се събират и си устройват енергийни сборища! ТОВА Е КОМУНИСТИЧЕСКАТА ИДЕОЛОГИЯ, КОЯТО СИ Е САТАНИЗЪМ!
:-X
Отначало ми се стори малко смешно, но тъй като в момента се подвизавам във въпросния град, реших да го гуглирам и ето какво открих на бг.
http://www.eurochicago.com/2011/01/karl-marks-e-bil-satanist/
Видях, че има доста материали и на инглиш по темата. Ето някои статии.
http://www.crossroad.to/Quotes/communism/marx.htm
http://www.freerepublic.com/focus/f-news/1121228/posts
http://www.cuttingedge.org/pages/seminar2/MARXPASS.htm
Ако някой има информация или намери в тези  или други статии, на коя дата се събират въпросните люде на гроба му, моля да сподели.  Искам да отида да ги пощракам малко.
Ако някой го интересува гроба му е с намира в Highgate Cemetery, пост код N6 6EU
пс: извинявам се ако има такава тема, позлвувах търсачаката, но нищо не открих.
It' oil stupid.


Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re:Карл Маркс сатанист ??
« Отговор #2 -: Април 14, 2011, 18:25:54 pm »
За съжаление руския ми е много чужд и доста мъчно го чета. Въпросът ми беше по-скоро за това на коя дата се събират на гроба му. :-X
Ще го напиша и тук с цел да го видят повече хора.
Търся две книги в електронен вариант.
Княза на този свят (Григорий Климов)
Тринадесетото племе (Артур Кьостлер)
« Последна редакция: Април 14, 2011, 18:27:44 pm от lubarski »
It' oil stupid.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Карл Маркс сатанист ??
« Отговор #3 -: Април 14, 2011, 18:45:22 pm »
Маркс става известен по времето на Франко-пруската война, когато организира така наречената "Парижка комуна" от престъпници извършващи масови разстрели. Известно е че едни от първите изправени до стената са били свещениците. Въпреки сатанинската идеология все пак това си е било напълно военно-диверсионно мероприятие за ползу кайзеру. Няма да се учудя ако се открие, че и днешните сатанисти са към бюджета на някоя шпионска или терористична организация.
Soli Deo Gloria!

Rio

  • Гост
Re:Карл Маркс сатанист ??
« Отговор #4 -: Април 14, 2011, 19:18:40 pm »
Карл Маркс е бащата на комунизмът. Какъв сатанизъм ви гони всичките. Този човек е бил атеист. Прочетете Капиталът.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Карл Маркс сатанист ??
« Отговор #5 -: Април 14, 2011, 19:44:08 pm »
Комунизма съществува много преди Маркс, просто руснаците го правят на "пророк" на съвременния комунизъм, защото както Франция загуби Пруската война, така и Русия загуби първата световна.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Карл Маркс сатанист ??
« Отговор #7 -: Април 14, 2011, 21:54:44 pm »
Може и да не е бил религиозен. Все пак казва '' Религиите са опиум за народа''. Но това, че не е бил религиозен, не го прави атеист. Пък и като огледах гроба му, не забелязах разни сатанински и масонски символи. Но това не е критерий де, кой какъв е бил приживе. Според мен той е талмудист. От страна и на двамата си родители е потомък на стари еврейски семейства на талмудисти равини. И  на него е била поставена задачата, да намери един бърз начин за отнемане на богатствата на неевреите.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Re:Карл Маркс сатанист ??
« Отговор #8 -: Април 14, 2011, 22:38:09 pm »
Карл Маркс е бащата на комунизмът. Какъв сатанизъм ви гони всичките. Този човек е бил атеист. Прочетете Капиталът.
Погледна ли линковете преди да го напишеш това ? И защо мислиш, че ако е бил сатанист ще оповести "Аз съм сатанист" или "Слава на Лицифер" в някоя от книгите си ?   :diablo:
Блоагодаря на Наско  :hi:
It' oil stupid.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Карл Маркс сатанист ??
« Отговор #9 -: Април 14, 2011, 23:57:51 pm »
Псалмите за сатаната са наистина впечатляващи !

"Thus Heaven I've forfeited,

I know it full well,

My soul, once true to God,

Is chosen for hell."

Но като се зачетох по-надолу виждам пресилване на нещата. Абърт Пайк не е бил комунист и приятел нито на Мазини, нито на Маркс.
Soli Deo Gloria!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27