Автор Тема: Призоваване на лечител \ материализация \  (Прочетена 5867 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Привет,

Имам 5 извадени зъба и някак си ми е кофти, а да не говорим че съм млад ( преди няколко години минах пълнолетие ) . Просто не се търпи. Не виждам смисъл да слагам мостове защото ще си увредя другите зъбки, а да не говорим че мостовете не могат да се избелват и имат куп други недостатъчици. Веднъж една приятелка екстрасенс ми спомена че в Индия съществувал лечител или доктор дето можел да накара на даден пациент да му поникне нов зъб на мястото на изгубен вече. Разбира се всичко ставало с прана - универсална жизнена енергия. :) А може да съществуват и други. С прана може да се прави всичко. Идеята ми бе следната - с помощта на транссърфинга да си материализирам един такъв лечител и тои да ми оправи зъбките. Няма значение дали ще е мъж или жена. Все пак дуалното огледало е съгласно с всичко.

На следващият ден писах съобщение до една приятелка навътре в транссърфинга и енергийните субстанции. Тя ми отговори следното:

Цитат
Принципно е възможно това, което питаш - но, става въпрос за това да призовеш дух, а не човешка субстанция. Въпросът е - дали трябва да го направиш. Защото този дух е на свой етап от развитие и еволюция, както и ти. И с призоваването му (инвокиране или евокиране) - ти ще го отклониш от пътя му (за което ще си получиш санкциите и наказанията). Особено, ако става дума за напреднал в еволюционно отношение дух. Има три варианта:
1. Той да не се отзове (напредналите духове не идват по поръчка и за дребни работи, а само по свое желание. Тук важи максимата, че Учителят сам избира ученика и не идва по поръчка и каприз).
2. На негово място да дойде друг, който да те заблуди и да ти навреди.
3. Да се отзове, да ти помогне - но, това е сделка, за която ти ще си платиш.
Отново ще ти отговоря, на база личния си опит и работата си с енергийните субстанции: Най-добре е сам да си вършиш работата и да постигаш сам нещата, които искаш. Да не търсиш друг да ти ги върши. Защото това е мечешка услуга. Тоест, така няма да помогнеш за еволюцията си и няма да научиш нищо. Успехът ще е временен и после ще затънеш в излишна карма. С духовете шега не бива и малко хора умеят правилно да боравят с тях, защото не познават законите за призоваване и не знаят как да се предпазят.

Аз не искам да призовавам духове, а човек. Няма значение откъде ще се появи. Все някога ще се появи и може да стане чудо. Аз просто  ще въртя човека в мислите си с определени параметри. :) На разположение ми е дуалното огледало и пространство на варианти, а това е необходимо за материализация на заплануваното.


Моля за съвети
« Последна редакция: Април 13, 2011, 19:37:30 pm от cyber »

Неактивен pandora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Призоваване на лечител \ материализация \
« Отговор #2 -: Април 13, 2011, 19:43:55 pm »
http://www.xnetbg.com/new/40/115/614---q----q

Това не върши работа! А да не говорим че книгата не е цяла

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Призоваване на лечител \ материализация \
« Отговор #3 -: Април 13, 2011, 20:18:48 pm »
Ехеее "Това не върши работа!"  Прочете ли я?

Сега нямам време, по-късно ще напиша нещо за насока!
Междувременно помисли над тези неща:

Зъбите не се развалят от самосебе си!
и
Спри да стискаш зъби! - Това ще си го разтълкуваш ти относно обстоятелставата ти в живота, които са те накарали да "стискаш зъби".

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Призоваване на лечител \ материализация \
« Отговор #4 -: Април 13, 2011, 20:23:25 pm »
Ние своя дух не сме познали, а като призовем друг дух - него ли ще познаем, дали е от светлината или от тъмнината?
Не правете глупости...

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Призоваване на лечител \ материализация \
« Отговор #5 -: Април 13, 2011, 20:30:26 pm »
Ехеее "Това не върши работа!"  Прочете ли я?

Сега нямам време, по-късно ще напиша нещо за насока!
Междувременно помисли над тези неща:

Зъбите не се развалят от самосебе си!
и
Спри да стискаш зъби! - Това ще си го разтълкуваш ти относно обстоятелставата ти в живота, които са те накарали да "стискаш зъби".

Книгата съм я чел няколко пъти. Просто с визуализация е прекалено трудно да накараш да ти израстнат зъби. Нали самият автор на книгата използва основно този метод.

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Призоваване на лечител \ материализация \
« Отговор #6 -: Април 13, 2011, 23:13:41 pm »
Книгата съм я чел няколко пъти. Просто с визуализация е прекалено трудно да накараш да ти израстнат зъби. Нали самият автор на книгата използва основно този метод.
А не, аз така не съм я разбрала тази книга, макар че съм я чела само веднъж.
Това което разбрах е, че е необходимо да останеш сам със себе си, за да може да усетиш природата, всяко едно живо същество, всяка една клетка... и да разбереш, че никога не си сам... Да осъзнаеш колко са свързани нещата, че само с отрицателните си мисли можеш да накараш мухите да те накацат  ;)
Такива ми ти работи. А ти отговори ли си кое/кои събитие/я в живота ти са те накарали да "стискаш зъби", че чак да ти окапят?
Що толкоз нерви бе човек?

А и да съм по темата: можеш да призовеш духовен лечител, но ако не можеш да си отговориш на някои въпроси и той няма да може да ти помогне. Зъбите са само признаците, че нещо не е наред, намери "виновникът", това което предизвиква признаците. Ако искаш да се излекуваш лекувай болестта, а не симптомите! В противен случай болестта ще избие пак, макар и на друго място.
Надявам се, че ме разбра какво се опитвам да обясня...

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Призоваване на лечител \ материализация \
« Отговор #7 -: Април 13, 2011, 23:51:22 pm »
Разбрах те напълно.
Причините са зле поставени пломби така да се изразя. Ходих при менте зъболекар и тои ми смля зъбите направо. Развиха се едни грануломи и няма накъде. Ни напред, ни назад. Просто зъболекаря беше калпав.Аз не осъзнавах че съм попаднал при такъв. Същият пич наскоро почина. :)Не е виновен никакъв ген.

Е, добре. Щом съм в състояние да копирам една Бритни Спиърс, един лечител ли ще ме спре. Има много варианти и аз просто ще заредя един където някакъв лечител ми лекува зъбите по алтернативен метод. :)


Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re:Призоваване на лечител \ материализация \
« Отговор #8 -: Април 14, 2011, 00:23:13 am »
Направо ме озадъчи!  :flag_of_truce:  ;D


1. Все пак си стигнал до зъболекар, значи има над какво да работиш.

2. За лечителя: чела съм случай на болен, който разказва как е видял някакъв мъж със странни дрехи (нещо от сорта на пелерина) да влиза при него. Помислил, че е някой от персонала на болницата и не му обърнал особено внимание, но след разни процедури които направил, човекът се надвесил над него и му казал нещо от сорта, че скоро ще оздравее и изчезнал... И други подобни случки...
За една дори лекарят си казва името и когато пациента оздравял и се разтърсил, разбрал, че действително съществува такъв лекар и дори се запознали. Историята беше изключително интересна, но за съжаление не мога да ти посоча източник.

Можеш да пробваш някаква такава техника: представяш си, че всички хора сме свързани (то си е така) и описваш проблемът, който желаеш да бъде решен; молиш който може да ти помогне да намери начин да се свържи с теб.

Другият вариант (според мен по-добрият) е да се обърнеш към духовните си водачи, учители да ти покажат отговора защо се е случило това с теб и какъв е начинът да го преодолееш.

Това е от мен, за друго не се сещам! Успех!
« Последна редакция: Април 14, 2011, 00:26:00 am от Passiflora »

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re:Призоваване на лечител \ материализация \
« Отговор #9 -: Април 14, 2011, 00:24:53 am »
С риск да бъда нахален и намразен ...
вместо да призоваваш някого ... иди ти?! Аз мисля, че сам можеш ... и без чужда помощ, можеш да идеш дотам ...
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Призоваване на лечител \ материализация \
« Отговор #10 -: Април 14, 2011, 00:35:28 am »
С риск да бъда нахален и намразен ...
вместо да призоваваш някого ... иди ти?! Аз мисля, че сам можеш ... и без чужда помощ, можеш да идеш дотам ...

До Индия нямам време да ходя.
Няколко прана-лечители от школата на Мастер Чоа Кок Сюи са идвали в Бг. Но точно този не е. Помня само, че е индийски лекар. И не е регенерирал болен зъб, а е направил така, че да поникне нов.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27