Автор Тема: Вълни цунами удариха Япония след катастрофално земетресение !  (Прочетена 104072 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
http://society.actualno.com/news_341910.html

Как да разбере средностатистическия българин това дали е вярно? Или не е поредната лъжлива новина?
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Средно статистически българин в момента значи ...  ::).Всеки ден ние сме облъчвани от ниски честоти в пордъка на 4Hz който доста развалят психиката, менталното функциониране и др.Вероятно във вашият "голям" има доста завърсен въздух тоес има полимери който се поглъщат от човека и го правят нещо като антена.Според други "независими" експерти ние също поглъщаме и радиоактивен торий.И след като знам това в сяка сутрин ставам с усмивка на лице. ???
...Infernal Works...

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
... вашият голям град ... << забравих да напиша град >>

Има полимери който се поглъщат от тялото, задържат се в него, и се отделят.Тези полимери е възможно да се усвоят от организма при вдишване на въздух от големите градове.Някой от тях са електро проводими което повишава степента на проводимост на тялото и ставаме като антени.И после се питаме защо не сме добре и как да си купуваме разни лекарства и ваксини (нече има лошо).Естествено има и някой бактерии и вируси който се предават по въздуха и да не говорим че могат да бъдат моделирани (тоест по-устойчиви).Възможни са заразявания  с вируси, бактерии, гъбички, микроплазма, изсушени кръвни клетки и екзотични "маркери" които предизвикват съответни реакции в човешкият, животинският и растителният организми.
...Infernal Works...

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Може да сме облъчвани, но не мисля че можем да се оплакваме.
" Trust no one."

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Вчера гледах  няколко филма за "Челнобил" и последствията, за съркофага, за болните деца. На фона на онази картина, направо сме цвете. Малко се отделих от темата. Прощавайте за което..
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
НОВО МОЩНО ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ В ЯПОНИЯ, ВЪЛНИТЕ ЦУНАМИ СЕ ЗАВРЪЩАТ!
7 април 2011, 18:04
Токио, Япония

     7,4 по Рихтер разтърси североизточното крайбрежие на страната
Силно земетресение с магнитуд 7,4 по скалата на Рихтер е разтърсило североизточното крайбрежие на Япония в 17,32 часа българско време, съобщиха от Националния сеизмологичен институт на САЩ. Според АФП местните власти са издали предупреждение за опасност от образуване на вълна цунами.

На 11 март същия регион беше разтърсен от земетресение от 9,0 степен по Рихтер, причинило тежки щети и огромна вълна цунами. Двете стихии отнеха живота на най-малко 12 600 души, като други 15 000 са в неизвестност.

Трусът от март нанесе щети и на японската АЕЦ "Фукушима-1". Настъпилата авария причини най-тежката ядрена криза от Чернобил насам. /БЛИЦhttp://www.-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/news/article/104910 
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Предупреждението за цунами по северното японско крайбрежие беше отменено

07 април 2011 | 19:12 | Агенция "Фокус"

Токио. Предупреждението за цунами по северното японско крайбрежие беше отменено от японската метеорологическа служба, съобщава АФП.
Властите издадоха предупреждението след като силно земетресение разтърси североизточната част на страната. Първоначално силата на труса беше степенувана като 7,4 по Рихтер, като впоследствие беше ревизирана до 7,1 по Рихтер. Няма данни трусът да е предизвикал жертви и разрушения.

http://www.focus-news.bg/?id=n1511492
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Ако тези земетресения, са причинени от някоя система, аз мисля че искат да побъркат японците.
" Trust no one."

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Ок вижте нещо интересно."Йонагуни е всъщност - това е най-западния остров на Япония.
Това е най-южната точка на острова, има едно подводено формиране наречено "Паметник Йонагуни" смятан на хиляди години - неговите характеристики включват плоски повърхности и остри ъгли, както и стълбище-подобни структури, което води до убеждението, че може да е от човека. Може ли евентуално да се позоваване на изгубения град на Атлантида, или минала цивилизация"Като сложим факта че подводният релеф е променен ... може да говорим за умишлено разрушаване на исторически паметници.
...Infernal Works...

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
НОВО МОЩНО ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ В ЯПОНИЯ, ВЪЛНИТЕ ЦУНАМИ СЕ ЗАВРЪЩАТ!
7 април 2011, 18:04
Токио, Япония
:o :bad: :(
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Радо, не ми стана ясно има ли разрушаване на подводните структури край Йонагуни. Те са наистина нещо уникално, което науката не иска да изучава.
« Последна редакция: Април 07, 2011, 20:50:47 pm от teni »

Неактивен Rado

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
    • Infernal Works
Не се знае.Просто се прави с цел разрушаване."Народ без история е нищо".Възможно е да се прави с цел налагане на нова история.Това е нещо като СЪЗДАВАНЕ НА РЕД В ХАОСА.
...Infernal Works...

Неактивен ivobg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Въпросът е "КЪДЕ Е В МОМЕНТА ЯДРЕНОТО ГОРИВО НА РЕАКТОРИ 1,2,3 ?"
Аз знам КЪДЕ Е , А ВИЕ?

Неактивен Witch

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 65
Въпросът е "КЪДЕ Е В МОМЕНТА ЯДРЕНОТО ГОРИВО НА РЕАКТОРИ 1,2,3 ?"
Аз знам КЪДЕ Е , А ВИЕ?
Извинявай, какво искаш да кажеш с това? До колкото знаем това важи за Чернобил - изткеклото ядрено гориво в земята, а не за Фукушима... Къде според теб може да е горивото на ядрените реактори, след като те ПРОДЪЛЖАВАТ да работят? СПОРЕД  ТЕБ? Светни ни и нас   ;)
« Последна редакция: Април 08, 2011, 10:24:58 am от Witch »
Пролетния карнавал на вещиците не е за изпускане!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27