Автор Тема: Информация в медиите.  (Прочетена 8103 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен portokal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Информация в медиите.
« -: Март 08, 2011, 01:36:04 am »
Интересно ми е какво става последните няколко месеца ? Първо обявиха за назначаване на някакъв парламентьор , след няма и месец казаха за планета на която 99 % били сигурни учените че има живот  , после казаха че имало поне 10 вида различни извънземни раси...И всичко това в национална телевизия , сериозно поднесено като информация.Странно , защото преди такава информация беше поднасяна като някаква шега ( хм като се замисля преди тези събития не бях чувал въобще да се говори за извънземни по телевизията )


Та тук ако искате може да коментиране , така да се каже \\\"подготвянето ни\\\" за нещо от медиите.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Информация в медиите.
« Отговор #1 -: Март 08, 2011, 02:00:25 am »
Медиите често са средство за масова дезинформация. Оттук "сериозно поднесена информация" и "национална телевизия" са две несъвместими неща. ;D

И аз предполагам, че съществуват извънземни раси, но едва ли медиите са най-подходящия източник за такъв тип информация. Пийс! :flag_of_truce:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен portokal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Информация в медиите.
« Отговор #2 -: Март 08, 2011, 02:03:45 am »
Виж нямах това предвид , имам предвид че почна да се говори много , за много кратко време.


Дали дезинформират или информират , няма значение ( всъщност има де ) , но за последните 3-4 месеца се изговори повече за извънземни и тн. от колкото през последните 10 години.
« Последна редакция: Март 08, 2011, 02:05:41 am от portokal »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Информация в медиите.
« Отговор #3 -: Март 08, 2011, 02:15:21 am »
Дали ни подготвят за нещо голямо или просто си запълват ефирния график, само времето ще покаже. Тръпнем в очакване. :yes:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Информация в медиите.
« Отговор #4 -: Март 08, 2011, 14:26:03 pm »
Знам, че може и да греша, но имам усещането, че ни мятат по върбите.
« Последна редакция: Март 08, 2011, 19:44:11 pm от Mirotvorec »
" Trust no one."

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Информация в медиите.
« Отговор #5 -: Март 08, 2011, 21:46:51 pm »
За да бъде постигнат НСР, светът трябва да бъде обединен от нещо. Страхът е идеален обединител, страхът е способен да сплоти хора от различни етноси, религии и морални ценности в името на оцеляването. Тероризмът вече не е толкова актуален, колкото преди 10 години, хората не се хващат на старите номера, на НСР архитектите им трябва нов много по-могъщ злодей, срещу когото да поведат стадото. Мисля си, че този нов злодей ще бъде извънземната заплаха (или поне така ще ни я представят на нас). Мисля, че нещо ще бъде инсцинирано в близките 10-15 години и ще хвърлят в паника целия свят.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Информация в медиите.
« Отговор #6 -: Март 08, 2011, 23:03:40 pm »
Виж нямах това предвид , имам предвид че почна да се говори много , за много кратко време.
Дали дезинформират или информират , няма значение ( всъщност има де ) , но за последните 3-4 месеца се изговори повече за извънземни и тн. от колкото през последните 10 години.
Това са интересни наблюдения, убеден ли сте, че наблюденията ви са систематични или поне върху една и съща медия. От доста време в в други страни си има цели УФО канали и редовни рубрики, които даже се представят за новинарски емисии.
А това с извънземните бактерии, които станаха много популярни напоследък си е явно организирана акция в която се наливат държавни пари. След като еволюцията е толкова субсидиран мит, не е зле да се намери и някаква извънземна "наука" която да източва пари. В България почти всички пари за псевдполитизирана наука отиват в Божидар Димитров и обкръжение. На запад психологическите комплекси по история не са толкова силни и държавни пари се измъкват и по други направления.
« Последна редакция: Март 08, 2011, 23:07:38 pm от bogoizbrania »
Soli Deo Gloria!

Rio

  • Гост
Re:Информация в медиите.
« Отговор #7 -: Март 09, 2011, 01:01:33 am »
По никакъв начин не поставям под съмнение съществуването на извънземни цивилизации, напротив убеден съм 100%, че ги има. Но в случая дори да има неофициални контакти с извънземните, те си остават за световния елит, а не за простолюдието. В момента трябва да гледаме монетата от двете й страни. От една страна се много се говори напоследък за микроби и т.н. и е надежда, че ще се каже истината скоро. От друга страна обаче имаме вдигане на цената на петрола, кризата икономическата депресия все още е на лица, и събитията говорят, че нещата отиват към война(може би малко прекалявам, но все пак не са на добре нещата). В случая това говорене за бактерии и цялата дандания около НЛО е, за да се отклони вниманието от по-земните проблеми.
Истината е някъде там.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Информация в медиите.
« Отговор #8 -: Март 09, 2011, 13:57:11 pm »
В случая това говорене за бактерии и цялата дандания около НЛО е, за да се отклони вниманието от по-земните проблеми.
Истината е някъде там.

Това е истината.
" Trust no one."

Неактивен portokal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Информация в медиите.
« Отговор #9 -: Март 10, 2011, 17:42:43 pm »
Чухте ли преди малко... анонсираха по нова , че довечера щели да покажат първите сериозни доказателства са съществуване на извънземни...

И да наблюденията ми са систематични , засгтото се интересувам от такива работи

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Информация в медиите.
« Отговор #10 -: Март 10, 2011, 18:50:11 pm »
Да, ще покажат извънземни най-вероятно с компютърни графики. Както показаха онази планета, която е подобна на Земята. ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re:Информация в медиите.
« Отговор #11 -: Март 10, 2011, 18:59:36 pm »
не вярвам да е нещо сериозно

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Информация в медиите.
« Отговор #12 -: Март 10, 2011, 19:38:11 pm »
Да, ще покажат извънземни най-вероятно с компютърни графики. Както показаха онази планета, която е подобна на Земята. ;D

Постоянно и непрекъснато стотици хора по света правят видео материал със компютарна крафика, и си мислят че могат да накрат някой да повярва. Това което казваш е нещо напълно възможно.
" Trust no one."

Неактивен portokal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Информация в медиите.
« Отговор #13 -: Март 10, 2011, 20:13:06 pm »
И все пак съм прав , в последно време тече някакво масово промиване

Неактивен CASIO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Информация в медиите.
« Отговор #14 -: Март 10, 2011, 21:32:51 pm »
Какво значи елит.Имайте достоинство.Откъде сте сигурни,че той подържа контакти само
 с друг разум.Това са простосмъртни като нас чавеци,които утре могат да попаднат на
нашите места...А подготовката за контакт се подготвя наистина,но не от "ЕЛИТА"..с

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27