Автор Тема: Сфера Българа  (Прочетена 14146 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Сфера Българа
« -: Март 07, 2011, 12:53:50 pm »
Надявам се някой да има опитност със Сфера Българа и да разкаже повече за това тук.В сайта който ще приложа има информация, но ми е интересно да разбера какво мислите и сте почувствали вие ако сте придобили сферата(която е над 300лв).
http://www.bulgara-bg.com/html/bg/bulgara.shtml
На втория линк ще видите експеримент с въздействието над аурата.
http://www.bulgara-bg.com/html/bg/izsledvania/fis_measure_bg.shtml
В раздел 'Публикация' на този сайт може да намерите 'каталог' на сферата.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re:Сфера Българа
« Отговор #1 -: Март 08, 2011, 01:03:25 am »
Доста смела цена.....

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Сфера Българа
« Отговор #2 -: Март 08, 2011, 07:23:50 am »
Еми от тибетска сплав е. Ти какво искаш?

Това е рядка работа.

Вкарай един гугъл "тибетска сплав" да видиш какво излиза. Нищо не излиза. Тази сплав е толкова рядка, че се ползва само за тази сфера.

Бтв, се чудя защо ми беше изтрит предния постинг. По никакъв начин не нарушаваше правилата на форума, нямаше обиди, а и беше съвсем по темата.
Този постинг отговаря на правилата също.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Сфера Българа
« Отговор #3 -: Март 08, 2011, 08:55:21 am »
Еми от тибетска сплав е. Ти какво искаш?
Това е рядка работа.
В последно време е много модерно да се продават неща от тибетско сребро или както е в случая-от тибетска сплав. Колкото и да съм търсил информация с какво е по-различно тибетското сребро от българското или италианското-такава не съм открил. Смятам, че и в тази сферичка определението "тибетско" е гвоздейчето, което трябва да ни убеди, че продуктът е много специален. Звучи тайнствено, определено ни убеждава, че сферата е някак си специална.
Може и наистина да е такава, даже ще се радвам, ако е така, но тогава няма да има нужда от такъв тънък психологичен натиск върху евентуалния купувач, а просто...по делата ще го познаете.  :) Харесва ми като конфигурация, интересно е като композиция и изпълнение, но...нека да е направена от "българска" сплав.   
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Сфера Българа
« Отговор #4 -: Март 08, 2011, 11:20:40 am »
Явно самата форма заедно със сплавта допринасят за "ефекта" на сферата.Бях доста навит да пробвам тази дрънкулка, но цената си я бива.За мен няма значение дали е Бг сребро,злато или каквото е,важното е въздействието,ще се радвам да действа, все пак е българско откритие.
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен grebo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Re:Сфера Българа
« Отговор #5 -: Март 08, 2011, 16:38:58 pm »
това ми прилича на оная работа с гривните наскоро...

Неактивен telepatin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Сфера Българа
« Отговор #6 -: Май 05, 2011, 14:47:43 pm »
Тая леля дето я е конструирала иска да забогатее на бързо!3ОО лв си е сериозна сума,поне в България!

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Сфера Българа
« Отговор #7 -: Май 05, 2011, 18:33:04 pm »
Линковете на arakha не се отварят!
Този работи: http://www.bulgara-bg.com/   Инфо
Бижуто е скъпичко, но като чета отзивите може би действа

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Сфера Българа
« Отговор #8 -: Май 05, 2011, 19:12:23 pm »
Hacko, това чудо бих си го купил, но преди това искам да го изпробвам. Авторката предлага такава възможност, защото били необходими само 16 минути за синхронизиране на човека със сферата и ефекта се чувствувал. Доста логични обяснения. Отзивите прочетох и в двете публикации. Тези от 2007 година ми се сториха писани от един човек, явно добре образован. :hi:

Неактивен sabazii

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21
Re:Сфера Българа
« Отговор #9 -: Май 24, 2011, 19:34:00 pm »
Имам сфера Българа от около една година.Всъщност взех я подарък за жена ми.Стои чудесно като украшение на врата.Тибетската сплав е сребро,злато и мед в равни количества.Сферата и аз я пробвах и трябва да кажа , че работи.Не знам дали от самовнушение, но се събуждам доста по-отпочинал, а и жизненият тонус се повишава.
 Финта е, че нощно време трябва да стои по-близо до главата/тялото/,но да не се опира в метал,защото действието се прекратява/така поне казаха/.
 Жената , която я е измислила отговаря на тел. в сайта и е много любезна. Аз поръчах тогава и за един приятел и ми направи добра отстъпка също.Сферичката пристига в много пинизчийска кутийка с някакъв вид сертификат.Доколкото знам се прави ръчно и ако са се изчерпали трябва да се почака малко.
 В заключение: чудесно бижу , ако искате да направите интересен и стойностен подарък
на себе си или на любим човек.
 

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Сфера Българа
« Отговор #10 -: Май 24, 2011, 22:10:49 pm »
Благодаря ти,че повдигна малко завесата :)
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Сфера Българа
« Отговор #11 -: Септември 10, 2011, 03:39:36 am »
И какво по- различно прави от оргонита например?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Mildo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
    • Thank You Buddy
Re:Сфера Българа
« Отговор #12 -: Септември 12, 2011, 02:31:13 am »
И аз за оргонита се сетих. Видях сайта,информацията и личното ми мнение е че това си е точно разновидност на оргонита направена в спираловидни форми,които явно вършат работата но и засилват мнението че действа..тибетска сплв и т.н. прекрасно но тва е създадено само с комерсиална цел и за печалба...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27