Автор Тема: Истината за филмите, рекламиращи постигане на "просвет  (Прочетена 8489 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Типичен пример за филм, рекламиращ постигане на "просветление" чрез наркотици:


DMT - The Spirit Molecule / ДМТ - Молекулата на духа (2010)

Филм                     Субтитри

Водещ на филма е Joe Rogan http://forums.joerogan.net/?styleid=9

Описание от колибка:
Филмът изследва диметилтриптамин (DMT) - ендогенно, психоактивнo съединение, което съществува в естествен вид при хората и при многобройни видове растения и животни, в почти всеки жив организъм, на практика във всяко същество, притежаващо нервна система. Близостта му със серотонина е поразителна, а той е един от основните нервни медиатори у човека и животните и има водеща роля в множество процеси в организма, свързани с настроението, емоциите и възприятието. Така и DMT е способен да ги променя до неузнаваемост, благодарение на това си сходство. Произвежда се от нашето тяло в различни количества, като по-силно по време на дълбок сън, също и при определени „критични“ ситуации. Счита се също, че в момента на смъртта се отделя в голямо количество. Няма научни доказателства каква точно е функцията му. Някои смятат, че пази връзката ни с нашата истинска същност, връзката ни с всичко, което съществува. Чрез внимателно проучване на ефектите на DMT през призмата на две традиционно различни концепции - наука и духовност, филмът "Молекулата на духа" изследва връзката между авангардните невро-науки, квантовата физика и човешката духовност. Различни експерти изразяват своите уникални мисли и преживявания с ДМТ в съответните си области.
Специален сайт, в който баламосват хората колко "яко" е да се друсаш с ДМТ :bad::  http://www.thespiritmolecule.com/html/film.php?id=2, http://www.thespiritmolecule.com/html/resources.php#



Всъщност наркотиците и магьосничеството ще доведат до отварянето на демоничен духовен портал през
последните дни:


The Role of Sorcery and Drugs In Opening The Last Days Spirit Portal - Michael Bennett & Chris White

<a href="http://www.youtube-nocookie.com/v/iuF5QjoiYYY?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube-nocookie.com/v/iuF5QjoiYYY?fs=1&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>

Радиоводещият и изследовател Крис Уайт интервюира Дж. Майкъл Бенет - също радиоводещ и изследовател. Темата е историята на магьосничеството и ролята на наркотиците в спиритическото контактуване. Използвана е информация от светски и библейски източници.

- Обяснява се влияниието на окултните дейности в днешно време
- Разкриват се разработките за възстановяване на интереса в окултното
- Разглеждат се хипотези за това как тези дейности е възможно да изпълнят библейските пророчества
- Разкриват се дейностите, които е възможно да реализират това
- Предлагат се действия за справяне със заплахата


Цялото интервю (резервно копие):
Sorcery and Drugs In Opening The Last Days Spirit Portal

На части:
1,  2,  3,  4,  5,  6,  7,  8,  9,  10

На части (резервно копие):
1,  2,  3,  4,  5,  6,  7,  8,  9,  10
« Последна редакция: Април 07, 2011, 08:48:16 am от Mirotvorec »
Бъди Слънце!

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Аз лично бих взел от това ДМТ естествено с изследователска цел, а не с цел да медитирам и да се отделям от тялото си. Ако се отделя то това ще ми дойде като бонус. Халюцоногените са едно голямо табу сред консуматорите на масови наркотици, като амфетамини и кокаин. Категорично казвам, че това не е за всеки. Аз лично съм взимал LSD и мога да ви кажа. НЕ ГО ПРАВЕТЕ ако не знаете с какво се захващате . Аз знаех и беше много яко.  :blush:
Ще разгледам материалите, но не мисля, че хората с взимането на такива работи от природата биха отворили врата към  :diablo: Ако евентуално би било възможно това, не мисля че ще се започне масово друсане с ДМТ. Повечето хора с които съм говорил (друсащи и недрусащи) се страхуват изключително дори и от гъбите, какво остава за такива силни стимуланти.  :---
пс: според мен с взимането на тези работи не трябва да се цели духовно просветлени, а просто да се изживее състоянието. В този ред на мисли, никога не бих опитал хероин или метаамфетамин защото са силно пристрастяващи, особено първото.  >:(
« Последна редакция: Март 02, 2011, 03:00:41 am от lubarski »
It' oil stupid.

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Ще разгледам материалите, но не мисля, че хората с взимането на такива работи от природата биха отворили врата към  :diablo: Ако евентуално би било възможно това, не мисля че ще се започне масово друсане с ДМТ.
Значи първо да кажа, че не съм вземала или пробвала каквото и да е, нито трева, нито по твърди наркотици или опиати.Най-вредното бяха цигарите и с тях си казах сбогом преди 5г. lubarski защо отричаш тази възможност която си е пряко свързана с  :diablo: значи природата и Бог така са ни устроили, така че самият организъм да получава определена доза обезболяващи, халюциногенни или дори дрогиращи ни вещества, НО те се отделят когато са необходими, примерно силен шок, силна болка, стрес...и идват като спомагащо средство за оцеляване.От там нататък всичко е изкуствено заради...това да ти е яко...да но за съжаление доста от тези на които им е било яко са убили някой заради 1 доза, ограбили са някой заради 1 доза...да продължавам ли ... и техният изход е един, 2 метра под земята.Повярвай ми всички мои предишни приятели се друсаха, доста от тях не са между нас, на доста от тях им трябват около 3, 4 мин за да ти отговорят на въпроса...а да не ти казвам какво правят момичетата за да си получат друсането.Това е личното ми мнение и не задължавам някой да се съгласява с мен, НО това е началото на масово друсане, което ще доведе до още пари на тези които и сега си лапат и още по заблудено общество което се рее из Вселената и не му пука кво става тук в реалността!Ще помоля всички да гледате този филм:

http://zamunda.net/details.php?id=166969&hit=1
« Последна редакция: Март 02, 2011, 10:46:12 am от moonlight »

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
За една доза какво са ограбвали ? За една доза какво са убивали ? Нокой няма да те убие или ограби за да се напуши веднъж бъди сигурна в това. Проблема на всички, които не вземат наркотици, е че слагат всички тях под един знаменател - ХЕРОИН . Това, че твоите приятели са били достатъчно глупави да започнат да се боцкат не означава, че всеки който пуши трева ще завърши като тях, ограбвайки и убивайки хората. Логиката е същата, като тази да харесваш краставици и да станеш алкохолик  :unknown:  Чудя се защо шаманите от племена не от нашата култура са взимали абсолютно същите опиати след като могат да си ги произведат сами в тялото. Взимали са тяхните пророчества под въздействието на тези препарати за абсолютна истина и мисля, че в повечето случаи не са грешали. В крайна сметка има 2 типа хора като цяло. Такива които вземат и такива които не вземат наркотици. Тези които вземат се делят на 2 типа. Тъпаци които се друсат със силно пристрастяващи наркотици, като споменатия по-горе и метамфетамин за който е филма, който си посочила и такива, които пафкат и вземат гъби през уикендите в планината  :dance:

пс: който и филм да гледате от режисьора на споменатия от колежката, няма да сбъркате. 
It' oil stupid.

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Виждаш ли как се опитваш сам да се успокоиш, че да се дрогираш не е нещо вредно, а какво остава ако го чуеш от масов филм...давайййтееее хорааа нищо вредно няма в това мозъкът ти да стане на пихтия...Моите приятели не са се друсали с хероин ( с изключение на 1,който вече не е сред нас).всички вземаха и вземат хапчета, кока и разни други вече не ги знам щото станаха 1000000000 вида...но всички са с една цел, да те надрусат.За убийството или кражбата ти дадох пример щото като ти свършат паричките за хапчета или кокаин и ще минеш на по евтин наркотик и като си неработоспособен и нямаш кинти ше започнеш да търсиш други начини.Шаманите и племената ги остави, те не знаели какво си причиняват...а знаеш ли, че има едно племе дето бащите си заравят децата живи!!!!!! и това ли е правилно според теб???Няма смисъл да ровим в темата защото твоите представи за нещата са изкривени и ги виждаш от съвсем друг ъгъл, макар и дълбоко в себе си да знаеш, че съм права.Не знам на колко години си и дали имаш деца, но когато станеш баща ще ме разбереш :)

пс: който и филм да гледате от режисьора на споменатия от колежката, няма да сбъркате.  

за това си прав :)
« Последна редакция: Март 02, 2011, 15:49:46 pm от moonlight »

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Кокаина не ме кефи, а е и много скъп  :boredom: Естествено, че си права че наркотиците не са хубаво нещо, никога не съм твърдял обратното и естествено, че не съм баща. Нито пък се опитвам да се успокоя, че взимам наркотици. В тази тема не става въпрос за мен а за DMT. Знам, че и в този случай аз съм лошия понеже се друсам и така нататък, но както казах темата не е за мен.  Можеш ли да ми кажеш кой е по ефтин наркотик от хапчетата (предполагам говориш за екстази) и амфетамините ? Това е най-масовото. Не знам с какво са се друсали твоите приятели, но тук става въпрос за определени видове наркотици. Главното при тяхното вземане би трябвало да е ефекта. Предполагам знаеш, дори и да не си вземала, че кокаина има повдигащо въздействие. По ефтин негов заместител от амфетамина няма. Ако твоите приятели са пазаряли хапчета от аптеката с фалшиви или никакви рецепти това вече е съвсем отделно. Там дори не ги знам напълно всички, но вдигащи от тях няма и са за лекуване на болести. Вземат се по едно-две, а не по цяла опаковка и да се смесват. Още в първия си пост казах не го правете ако не сте достатъчно запознати какво може да ви причин. Пак казвам. Деца не взимайте наркотици. Това е лошо нещо !!!! Зарибяваш се и после убиваш и обираш хора. Аз съм закоравял наркоман и е много гадно. Живота ми е пълен провал. Неработоспособен съм и по цял ден търся пари за да се надрусам. НАРКОТИЦИТЕ СА УЖАСНО НЕЩО !!!!  Тук пиша само за да се успокоя, че вземам наркотици. :diablo:
Чакам още някой с провален живот да каже някакво впечатление от DMT от първа ръка. А не филмчета. Инак аз ще се жертвам в тази кауза.  :flag_of_truce: Ето от това по голямо успокоение здраве му кажи.  :hi: Няма да продължавам да дискутирам със теб тази тема повече защото предизвикваш написването на изключително дълги постове, които и никой няма да ги прочете сигурно. Освен това искам да дискутирам тази тема, която се отнася за това дали DMT ще отвори портал към ада, а не за вземането на наркотици от мен, с някой който е запознат със спецификата и е чел достатъчно по темата.Не си вземала и не знаеш нищо за DMT и не правиш нищо друго освен да изтъкваш виждате ли, колко лоши са наркотиците и как не трябва да се взимат. Естествено, че не трябва !!!! Това е повече от логично.   ;) Твоите представи за нещата не са изкривени защото не си вземала наркотици и имаш дете за  което те е страх да не започне да взема наркотици. Представата ти за "нещата" е абсолютно некомпетентна и не по темата според мен.  :unknown:

пс: забравих да обърна внимание на това за заравянето на деца. Виж сега за да си заровиш детето живо първото и основно нещо е да имаш причина за да го направиш. Не знам защо са го правили цитираните от теб племена, но причината едва ли е някаква неоснователна за тях и основателна за теб. Определени хора "чуват" определени неща в определени състояния. Тези неща не винаги се "казват" от ...... така да ги нарека същества, които мислят доброто на хората на които "приказват". Същата е и случката с явяването на Яхве във формата на горящ храст пред Моисей. Има и хора в Япония, за които крайният етап на обучението им като войни е техният най-добър учеинк да им отреже главата със меча си за да излезе чи-то му от там.  >:( Ти не би направила това нали. Само, че има хора, които го правят. Както и има хора като мен, които вземат наркотици и са с изкривена представа за нещата.  :writer:
« Последна редакция: Март 02, 2011, 17:30:13 pm от lubarski »
It' oil stupid.

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
Нямам какво да ти кажа освен: 1)Не съм вземала, не защото ме е страх от пристрастяване, а защото знам как това се отразява на тялото ми! 2)Това, че не съм пробвала не значи че съм некомпетентна, защото може би знам повече за тях отколкото ти! 3)Тези племена си заряват децата в днесшно време а не преди години и основното ми обяснение е че тези хора са под въздействието на точно такива 'билки'!
Жалко е че пишеш в този форум и не усмисляш какво предстои, масово дрогиране и дезориентиране на хората.

Но живота си е твой, ти си трови собственото тяло, своя дом...дано нямаш последици в здравословно състояние, което ме съмнява и дано жена ти е като мен чиста, а не пропита с гъбки, тревички и тем подобни боклуци.Каквото имах го казах, лека вечер ти желая!!!

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
В една друга тема изказах мнение относно леките и твърдите наркотици и влиянието им над българската младеж след бума на друсане в България през средата на миналият век. В момента темата е заключена за мен и не мога да видя как се развива.  >:( Явно във форума има много силно лоби от любителите на ``нестандартните`` забавления и не само... Повтарям в БГ е опасна дори и леката дрога (тревата), защото е обработена и третирана с химикали за да влияе на податливото стадо най-вече на подрастващите. В момента нямам възможност да пиша, но ще следя темата.  ;)
TRUE OR DEATH

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Кажи нещо съществено по темата след като си толкова компетентна и всезнаеща. Престани да се занимаваш с мен,моето тяло и семейното ми положение. Направо елемтарни работи говориш. Масовото дрогиране предстои само в твоите изправени представи. И за това племе. Как стигна до основното ти обяснение, че защото се друсат с DMT, заравят децата си живи ? На какви факти се базира то ? И кога съм казал, че това е ставало преди. Просто използвах минало време защото визирах поста ти. Защо говориш само празни приказки и се занимаваш с моята личност не мога да разбера ? Жалко е, че и ти пишеш в този форум, но още по жалкото е, че са абсолютно празни приказки . Внимавайте масовото друсане с DMT наближава !!! Имаш ли си представа колко хора са наясно какво избщо е DMT, мескалин, LSD, псилоцибин и т.н. Аз ще ти кажа не се мъчи. Много много малко. И от тези малко, повечето са компетентни колкото теб. Очаквам да изразиш комепетентното си мнение относно вредата на халюциногените върху тялото и риска от пристрастяване.  ;)
пс: гледах филмчето и доста ми хареса. Наистина човека е наясно според мен, но никъде не споменава, че изключително DMT е свързано пряко с нечисти сили и отваряне на портал към не знам си какво. Повечето приказки, освен тези свързани с митологията Дияна и т.н. са как и с каква цел психотропните вещества се използват в магиосничеството и какво е необходимо за да се постигне този толкова плашещ ефект на призоваване на тъмни сили и т.н. Нужно е не само да се надрусаш като прасе, а и специални ритуали и гледане на промиващо и призоваващо тъмните сили предавания по телевизията. Вместо DMT може да се използва дори и алкохол  :bad: Взимането на опиати винаги е с някаква цел. И ако тази цел е призваване на демонични същества от други измерения, то няма как да не я постигнеш.  :yes:
« Последна редакция: Март 03, 2011, 07:09:29 am от lubarski »
It' oil stupid.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
В точно този фрум няма подобни лобита закоито намекваш ако има някой който не е съгласен с гледната ти точка ще ти каже и ще  се аргументира . Не можете да съдите според гледната точка на някои племена просто незнаете какво стои зад обичаите и мюсулманите ги обрязват но на нас ни се струва странно също нали.. шаманите които вземат подобни неща не гоправяъ с цел да избягат от ежедневието или просто да сенадрусат с някаква друга цел както голкяма част от ползващите боклуци (тоси е тяхна работа), далеч не си информиран/а за мирогледа им такъв какъвто всъщност ,все ми е на акъла че някой шаман се друса с дмт и после закеф сизаравя детето живо..това е меко казано глупаво и необосновано изказване

Неактивен moonlight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 119
  • "Only God can judge me!"
все ми е на акъла че някой шаман се друса с дмт и после закеф сизаравя детето живо..това е меко казано глупаво и необосновано изказване

Къде съм казалa,че е надрусан с ДМТ??? Може и да не е надрусан, а това да е техен обичай, абсурден за нас, но традиция за тях(както пушенето на опиати, което lubarski  изтъкна като оправдание). За мен дрогата си е дрога без значение дали е силна или слаба, все си неадекватен и ... дрогиран!!!Ето то доказателство за да не е "глупаво и необосновано изказване" :


 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
37713 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
1 Отговора
8415 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
12106 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
6082 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer
4 Отговора
7759 Прегледи
Последна публикация Октомври 04, 2010, 21:53:13 pm
от Unlock_the_Light

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27