Автор Тема: FUN - трябва ли ни?  (Прочетена 2829 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dgx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
FUN - трябва ли ни?
« -: Февруари 20, 2011, 19:19:59 pm »
Наскоро проведох поредният 99% безмислен разговор с една позната. Според нея, хората трябвало да се забавляват и да правят секс за да чустват добре. Дали е така? Какво означа да се забавляваме? Да гледаме 50 сериала по 10 сезона по 20 епизода ли ? Или да се праскаме като зайци до заболяване, защото то никога няма край - винаги има нова причина, винаги има ново състезание, винаги има нов сериал, винаги има още нещо. Е до кога? Само фън фън фън? Според вас какво означа да се чустваш добре? Моето мнение е, че красотата и щастието идват отвътре, а не отвън.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:FUN - трябва ли ни?
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2011, 19:43:26 pm »
Всеки човек е различен и е логично всеки да има различно разбиране за забавление.
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:FUN - трябва ли ни?
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2011, 19:53:57 pm »
Според повечето хора, да се забавляваш, е това което ти каза плюс ходене по дискотеки, и т.н. Според други хора, като мен, забавлението не е да излизаш с приятели и да се напиваш, а да правиш нещо по-смислено или конструктивно за тебе самия. Например вариянта със сериалите е много добър, но не турски сериали, а сериали като Досиетата Х или Twin Peaks, както и да е, не сме тук за да обсъждаме сериали. За мен забавление не означава да се пръскам от гълвотия с н'екфи тъпаци, забавление е да научавам нещо ново, а бе, да извършвам мисловна дейност която не е свързана с бита, или да извършам физическа дейност, като да играя баскет или да тичам. Явно хората които мислят че трябва да правиш секс повече нямат по-интерсни занимания и искат да си запълват времето с нещо, даже и например в неделя сутринта да не могат да се отлепят от леглото заради главоболието.
« Последна редакция: Февруари 20, 2011, 19:55:04 pm от Edge of Sanity »
" Trust no one."

Неактивен dgx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:FUN - трябва ли ни?
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2011, 22:01:36 pm »
Дам, това със сериалите е така. Аз самият съм гледал всичките епизодите на Farscape и StarGate. Беше много интересно да видя, как древните са научили да се възнасят, което според мен предстои по един или друг начин. Това пък от своя страна не означава да гледам всеки фанстастичен сериал, аз ще побелея докато ги изгледам. Може би проблема е в баланса, който е много труден за уцелване. Определено кривването и в едната и в другата посока не е добър подход. Може би е добре да пробваш от повече неща до определено ниво, за да имаш база за сравнения.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27