Автор Тема: Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ  (Прочетена 6436 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97
Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ
« -: Февруари 18, 2011, 23:17:11 pm »
Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ


DARPA IXO Inteligencia Artificial (Chemtrails-Nano Tecnologia)

ВОЕННА ТЕХНОЛОГИЯ, ЧИЯТО ЦЕЛ Е КОНТРОЛ НАД ВСИЧКО

Микроскопични частици, които понякога са част от Chemtrails
Хората вдишват тези химикали, които пръскат в небето .
С течение на времето те се натрупват в телата и по-специално в мозка им.
Когато влязат в контакт с специфични радиосигнали, хората
изпадат в зависимос.

Материали по темата:



линк Wikipedia
http://es.wikipedia.org/wiki/Polvo_inteligente

превод:

Smart прах (на английски език, Smartdust) е мрежа от малки безжични microelectromechanical сензори (MEMS),
роботи или устройства, които могат да откриват светлинни сигнали, температура, вибрации и т.н.
Устройствата се наричат motes (на английски език: от дистанционно наблюдение) и се работи в момента по намаляване
на размера им до  песъчинка или дори петънце на прах. Всяко устройство съдържа сензори, компютърни схеми,
технологично начин безжичните комуникации и електрозахранване. В motes се събират данни, правят се изчисления
и да съобщават по радиото с други  на разстояние 1000 фута (300 метра).

Когато те са разположени много близо , автоматично създават изключително гъвкави мрежи,
с ниска мощност, които могат да бъдат широкоизползвани от системите за контрол на климата до  устройства за забавление,
могат да работят с апаратурата за конкретно управление на информацията като PDA или IPOD.

Понятието  Smartdust е въведено от Kristofer Pister (Университета на Калифорния) през 2001 г.
Един скорошен преглед обсъждат различни начини да се въвеждат интелигентни мрежи прах мм размер на микрометър ниво.

[Редактиране] Използва
Типичен пример за използване на тези частици е когато  бъдат разпръснати стотици от тези сензори
около една сграда или в болница за наблюдение на температурата, влажността или
да докладват бедствия като земетресения.
Те могат да бъдат използвани за проследяване на движението на пациентите.

За военните могат да функционират като сензори за наблюдение на противника ,
откриване на отровни газове или радиоактивност. Лекотата и евтините разходите за производство и
разпостранението им предизвикаха загриженост в много хора относно възможността на правителствата и корпорациите
 да ги използват за нарушаване на личното пространство

DARPA IXO Inteligencia Artificial de la rejilla de control

източник:
http://elnuevordenmundial.wordpress.com/2009/03/12/darpa-ixo-inteligencia-artificial-chemtrails-nano-tecnologia/

Мрежата за контрол наречена  "IXO" Изкуствен интелект DARPA (Advanced Research Агенцията и проектът на "Защита"),
"официалната версия"

Предлагаме ви един филм създаден от официален военен източник.
В документа, който сме превели презентацията, по-специално, използването на микросензори,
които са разпространени във въздуха с химикали за контрол на населението.

Този документ е създаден  почти изцяло от използването на текстове, анимации
 и снимки на войници на матрицата.за това можем да кажем, че е една "официалната версия"
 но представена по частен път.

Филмът подчертава много предстоящи програми за изкуствен интелект (AI),
 глобалната информационна мрежа, нанотехнологии, биотехнологии, безпилотни самолети,
 военни бази и оръжия в космоса, времето на промяна и т.н., се отчитат всички тоталитарното управление на
национално и международно ниво. Американския империализъм се съюзява  с изкуствен интелект.

Решаващият въпрос е: какво можем да направим, за спиране на военните? Времето тече ...

Докладът се фокусира върху източниците на DARPA, но и други институции.
 Част от видеото е взето от материалите в сайта DARPA ,който в момента
вече не е на разположение.

Забележка: специален акцент върху поредици от 3:23 минути.

...
Chemtrails=Smart Dust в Германия и Австралия
разкази на очевидци:

Гражданин на  Германия:
12.10.2008 до 27.10.2008, Германия
Ние живеем в отдалечен  от града район, забелязах това явление  преди един ден.
Трябваше да отида до градината за да набера салата през нощта.
Взех фенерче, на лъча светлина о можех да видя,
тези частици, които се движеха във въздуха.
Не можеше да бъде мъгла, защото въздухът бе сух .Листата на растенията и автомобила ми също бяха сухи.
Светнах с една по-силна лампа и записах с камерата всичко. Бурята от частици продължи повече от 3 часа.
Насекомите минаваха спокойно, а частиците не се изпаряваха от близостта на светлината.
Невероятно как частиците се завихреха при липса на вятър.Забележете, че листата на
 близките растения са спокойни.
Когато ги снимах забелязах, че тези частици отразяват светлината,
някои от тях дори светеха.
Частиците не се задържахавърху никаква повърхност, за това не можах да взема проби.
Седмица по-късно, се случи същото явление. Тази  суха мъгла,
 този път земята бе мокра, тъй като бе валяло през този ден, но колата ми бе суха,
кожата  и ми също беше суха.
За контрол, поставих огледало извън дома, няколко часа след това  огледало си стоеше сухо,
с дъха си замъглих  обектива на камерата, за да покажа разликата между пара (естествено топла)
и тези частици.

Това нещо дишаме?
Всеки от вас да направите същият експеримент аз, ако види че пада тази"суха мъгла"
Просто само една неонова лампа, фенерче и видеокамера.





Друг случай от Австралия










Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2011, 23:24:59 pm »
Tъжно, но факт. Вече толкова ми е закърняло чувството за самосъхранение, че не ми правят впечатление такива ''новини''.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2011, 23:28:38 pm »
При наличието на такава технология, принудителното имплантиране на чипове в хората става излишно.
Точно това си мислех преди време - че ще разработят такива миниатюрни "бръмбарчета", които всеки да приеме чрез дишане, хранене, пиене и т.н.
« Последна редакция: Февруари 18, 2011, 23:29:44 pm от Raw Deal »
Dreams are messages from the deep.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2011, 04:11:06 am »
Няма нужда от бръмбарчета и от каквото и да било....замисли се.

Неактивен Bradvara

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ
« Отговор #4 -: Май 01, 2011, 22:47:12 pm »
Интересно ще е ако се пусне пръскачката на градинския маркуч дали ще избягат.Аз лично бих пробвал да хвана нещо в кутия примерно, за да го видя между стъклата на микроскопа ... научно.  :blum2: :P
« Последна редакция: Май 02, 2011, 08:39:41 am от Mirotvorec »
„Слънчевата светлината мисли, че е по-бърза от всичко, но греши. Без значение колко бързо пътува тя,

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ
« Отговор #5 -: Май 02, 2011, 12:39:49 pm »
Официален сайт на DARPA - http://www.darpa.mil/

DARPA е основана през 1958, има около 240 служители и бюджет над 3 млрд $.
През 1969 г. създава компютърната мрежа ARPANET, която престава да съществува през юни 1990 г. и прераства в Интернет.

Сайта на Dr.Kris Pister - http://www.dustnetworks.com/, въвел понятието  "умен прах" през 2001 г.

Това е по-страшно дори от ГМО, защото предизвиква заболяването Morgellons.
 
Този прах се вижда при ултра виолетова светлина -   Morgellons Smart Dust From Hands

Твърди се, че "умният прах" е използван в Афганистан.
 

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ
« Отговор #6 -: Май 02, 2011, 13:21:08 pm »
Hacko, дано да е ползван само в Афганистан, но тези самолети които всеки ден сеят някакви боклуци след себе си, с какво ли ни пръскат? Вече ежедневно наблюдавам по няколко успоредни "тигела" над Пловдив и областта. При безветрие с часове не могат да се разнесат.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ
« Отговор #7 -: Май 02, 2011, 20:15:47 pm »
Може да пръскат против комари.

През зимата наблюдавал ли си такива самолети?
Ако не, защо? Нима кемтрейлс нямат ефект през зимата?

Аз лично никога никъде не съм виждал такива самолети, но това е отделен въпрос.


А също така хубаво, че са измислили такава технология (ако наистина е измислена),
тогава ще спрете да се оплаквате от тия бъдещи чипове. (надявам се поне (да спрете))
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Smart Dust - ИНТЕЛИГЕНТЕН ПРАХ
« Отговор #8 -: Май 02, 2011, 20:36:43 pm »
Аз съм живял в Испания, и доколкото съм запознат, нощем, не съм сигурен дали всяка нощ, минават и пръскат срещу бълхи и други такива паразити. Там няма една бълха, но пък има хлебарки, много. Но както и да е, просто казвам.
" Trust no one."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27