Автор Тема: Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен  (Прочетена 8889 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Известната лечителка Вера Кочовска е починала в дома си в Плевен.

В началото на декември Кочовска беше приета в болницата с белодробен отток в резултат на възпаление. Според близките й от тогава състоянието й е било изключително тежко.

Вера Кочовска е родена на 27 юли 1945 г. в Перник, но живееше в Плевен.

Миналото лято пророчицата отказала да празнува своя 65-ти рожден ден, казала на близките си:

"Това е последният ми рожден ден и последната ми година".

Животът й е белязан от ранната смърт на баща й. Когато той умира майка й я изоставя на гроба му, и момичето постъпва в дома за сираци в Кочериново, Дупнишко.

Свръхестествените си способности тя придобила след тежка травма. Самата тя твърдеше, че черпи целителната си енергия от Мадарския конник.

Погребението на лечителката ще бъде на 15 февруари. 

dnes.bg

...

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2011, 17:13:39 pm »
Починала е на много странна дата,11.02.2011г.
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2011, 17:15:08 pm »
Нека почива в мир.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2011, 22:48:55 pm »


Миналото лято пророчицата отказала да празнува своя 65-ти рожден ден, казала на близките си:

"Това е последният ми рожден ден и последната ми година".



Рядко, почти никога на истинските ясновидци не им се дава информация, късаеща самите тях. Дори Слава Севрюкова не е знаела кога ще почине, но е предчувствала.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2011, 22:53:42 pm »
R.I.P.

Това беше последният жив феномен в България. Останаха само ментетата. Или пък  бъркам :-X?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Iveta

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 265
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2011, 00:19:47 am »
Поклон пред светлата й памет!
oтговорна съм за това което пиша, но не и за това което разбирате.

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #6 -: Февруари 13, 2011, 01:39:05 am »
R.I.P.

Това беше последният жив феномен в България. Останаха само ментетата. Или пък  бъркам :-X?

Не бъркаш R.I.P
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 08:23:12 am от Hacko »

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2011, 13:09:30 pm »
R.I.P.

Това беше последният жив феномен в България. Останаха само ментетата. Или пък  бъркам :-X?

Не бъркаш R.I.P
Определено не бъркаш! Беше наистина уникална, познавах я лично и имах щастието да се убедя в дарбата й...Жалко, че не заслужихме да я имаме по-дълго. :D

ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА Й!
« Последна редакция: Февруари 13, 2011, 13:10:35 pm от ети »

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #9 -: Февруари 14, 2011, 15:33:28 pm »

R.I.P.

Вера Кочовска е родена на 27 юли 1945 г. в гр. Перник. Баща й Крум Балкански умира рано и детето е настанено в дома за сираци в с. Кочериново. На 12 години претърпява автомобилна катастрофа и близо 2 месеца е в кома. Постепенно разбира, че вижда вътрешните органи на хората в обем, цвят и функциите им. Малко след това открива, че може да чете чужди мисли и да прави прогнози какво ще се случи в бъдеще.

Преди 6 години московски специалисти направиха сензационно откритие - снимаха и документираха третото око на прочутия феномен. По-късно изследователите й доказаха, че това око вижда в четвърто измерение. И признаха, че подобни способности се проявяват у един на 50 000 души.

През 1993 г. Кочовска изуми и японските учени. Оказало се, че докато работи с пациентите си, едната й ръка се затопля, а по другата избива студена пот. Това може да се случи единствено при двойно кръвообращение, което е абсурдно. Значи тази жена не принадлежи на човешкия род, произнесоха се капацитетите. При изследванията в Токийския технически университет най-прецизната апаратура уловила, че при сеансите сърцето на Кочовска е в състояние на прединфаркт. Когато й направили електрокардиограма, шокът бил пълен - докато Вера лекува, на екрана се появява права линия, а апаратурата отчита клинична смърт.

Смаяни били и вирусолозите, когато тя описала микроорганизми, видими единствено с електронен микроскоп.
Цялата статия : http://www.-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/news/article/99549

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #10 -: Февруари 14, 2011, 20:05:13 pm »
Поклон предпаметта и!
И...замислих се..защо всички такива като нея,си отиват от рак? :unknown:Много ми е странно..

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #11 -: Февруари 14, 2011, 21:16:41 pm »
Поклон предпаметта и!
И...замислих се..защо всички такива като нея,си отиват от рак? :unknown:Много ми е странно..

konstantin2007, мисля че написаното от теб е кощунство!
От къде разбра и къде пише, че е починала от рак? (само за баба Ванга е удостоверено!)

Според смъртния акт причина за смъртта й е остра сърдечна и белодробна недостатъчност!   

Инфо   Чети
   
Мир на праха й!   И не кощунствайте!   Просто ни напусна един "Феномен!"
 

Неактивен Georgia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #12 -: Февруари 14, 2011, 22:04:53 pm »
RIP , една велика българка ...

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #13 -: Февруари 15, 2011, 16:53:21 pm »
Поклон предпаметта и!
И...замислих се..защо всички такива като нея,си отиват от рак? :unknown:Много ми е странно..
НЕ БЕШЕ РАК!!!
 Аз пък се питам защо не се питаш на ум?

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Феноменът Вера Кочовска издъхна в дома си в Плевен
« Отговор #14 -: Февруари 15, 2011, 19:16:06 pm »
Айдее..кво ви става бе?Чак пък кощунство,мислене на ум...Я се поуспокойте малко!
Просто си разсъждавах...
Ети,не знаеш ли,че писането с главни букви във виртуалното пространство е крещене?Таа...що крещиш бе жена?Не знаеш ли,че е невъзпитано?Нещо си нервничка май..Айде,по-кротко и нЕма нужда да рипате кат ощипани моми,за няма нищо.. :blum1:



Кво да чета...констатацията от смъртният акт ли?Ми,че за тва за ясно..ама жената си беше болна отдавна,само където никой никъде не говори за"болестта"и..Нищо..само,че е болна и толкова..
« Последна редакция: Февруари 15, 2011, 19:27:28 pm от konstantin2007 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27