Автор Тема: Новият сайт на Издателство „Паралелна Реалност“  (Прочетена 34054 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Новият сайт на Издателство „Паралелна Реалност“
« Отговор #45 -: Февруари 17, 2011, 22:10:08 pm »
И аз съм за страница на сурат тефтеря, там може да се коментира.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:Новият сайт на Издателство „Паралелна Реалност“
« Отговор #46 -: Февруари 17, 2011, 22:56:11 pm »
Не е ли изконно право на собствениците на сайта да решат дали, кой и къде да коментира?
Или както преди за Xnetbg, ще се пръкнат разни келеши, да регистрират от тяхно име групи в еврейските 'социални' сайтове ?!??
Не разбирам каква е тази мания на всяка цена да искате да коментирате? Какво толкова смислено имате да кажете??
Ако имате стойностни мисли, ако сте напред с материала, какво Ви пречи да напишете статия и да я пуснете било тук, било в сайта на Паралелна Реалност?
Ама е по-лесно да сложите 2 емотиконки под чуждия пост, да си почешете пръстите на клавиатурата с безсмислени думички, вместо да вложите час, два или ден в превод на нещо стойностно или събиране на информация и синтезирането и заради другите.
Консуматори сте Вие скъпи участници в този форум. КОНСУМАТОРИ!!!
Ама не сте виновни Вие, така ви е научила системата. А по-лошото е, че това ви харесва и не искате да се промените.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Re:Новият сайт на Издателство „Паралелна Реалност“
« Отговор #47 -: Февруари 18, 2011, 01:16:16 am »
Бляки ни са прай на лош.
Имам доста свободно време и мога да помагам с преводи от английски.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Re:Новият сайт на Издателство „Паралелна Реалност“
« Отговор #48 -: Февруари 18, 2011, 14:16:55 pm »
LOL!!!! Блеки, не с лошото! Не знам дали съм консуматор, не бих създала група, спокойно. Chill. И не държа да пиша, както виждаш аз не пиша дори тук.

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Новият сайт на Издателство „Паралелна Реалност“
« Отговор #49 -: Февруари 20, 2011, 14:13:31 pm »
Тъй като съм нова,не съм сигурна тук ли да пиша.Но-сайтът ми направи впечатление и особено статията за Свети Валентин/много от нещата съм съгласна/ ,бих искала да дам малко информация за Великден,ако някой се интересува.Също от езотерична гледна точка.
Поздрави!
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Новият сайт на Издателство „Паралелна Реалност“
« Отговор #50 -: Февруари 20, 2011, 14:36:23 pm »
Ще бъде интересно да се анализира традицията с мартениците. Знам само, че е езически обичай. Но сигурно се крие и още нещо.

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Новият сайт на Издателство „Паралелна Реалност“
« Отговор #51 -: Февруари 20, 2011, 17:34:25 pm »
http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=6110.0  Тук има тълкуване за мартеницата според езотериката. ;)
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: Новият сайт на Издателство „Паралелна Реалност“
« Отговор #52 -: Януари 26, 2023, 21:06:00 pm »
Уважавам хората, които са създали този сайт и нека достигнат до истината.
Но това ме втрещи!

https://www.parallelreality-bg.com/statii/filosofia/646-2023-01-22-18-26-00.html

Напълно обособява елита с извратеното му съзнание и мислени. В Австралия  примерно!
Осиновяват деца и ги ползват за забавления . И никой във властта не може да помогне с нещо, защото всички са свързани с окултизъма на Сатана във властта на тази Земя .

......

И се сещам за нещо, от къде им идват нещата...Разбира се не от ВА...(висшия аз, а от Сатана)...

П.с
Римляни 1:28

Библия, ревизирано издание

И понеже отказаха да познаят Бога, Бог ги предаде на развратен ум да вършат това, което не е прилично,




 Римляни 1:26-28
1940 Bulgarian Bible
26 Затова Бог ги предаде на срамотни страсти, като и жените им измениха естественото употребление на тялото в противоестествено.

27 Така и мъжете, като оставиха естественото употребление на женския пол, разжегоха се в страстта си един към друг, струвайки безобразие мъже с мъже, и приемаха в себе си заслуженото въздаяние на своето нечестие.



 *****""""""





« Последна редакция: Януари 26, 2023, 21:30:04 pm от Noris »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27