Автор Тема: Тенденциозно отношение в Х нет  (Прочетена 31112 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #45 -: Февруари 10, 2011, 18:12:58 pm »
Аз съм доволен от форума. И на мен много не ми допада залитането по рептили,new age , демони и прочие.Все пак се опитвам да съм здраво стъпил на земята.

Blade, Хнет се е утвърдил като главното интернет пространство в България, за дискусии от подобен сорт (НЛО, езотерика и др.). Това, че форума залита по рептили, new age, демони и т.н. е пряко следствие от самите потребители. Явно потребителите (масата от тях) ги вълнуват тези неща, и затова се поства в Хнет. Ние като администратори, не можем да казваме на хората, за какво да пишат. Не можем да забраним например да се пише за new age.

Единствено в теб е силата, да се пише за нещо друго. Нямаш никакви проблеми например да се пише за други неща, а не за тези, които си изброил. Така ако се съберете много хора, можете да промените цялостно тематиката на Хнет.

Ето например, аз направих тема за системите на движение на НЛО. Играх си с месеци да оформям статии, картинки, да превеждам само и само за да видят и други хора, защото аз можех да си ги чета нещата на английски. Постнах темата. И сега ако я погледна, сигурно в нея не е писано от повече от година. Но теми за new age процъфтяват. Хората от това се интересуват, за това пишат - лошо няма.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #46 -: Февруари 10, 2011, 19:05:20 pm »
Аз също не виждам нищо лошо в това.Щом хората искат да пишат нямам нищо против.Аз също се интересувам от някои от изброените горе теми(езотерика например) , но основно предпочитам да пиша по други теми.
Може би някои хора се дразнят в това,че другите които "вярват" в конспирациите около НЛО демони и езотерика  се опитват да налагат идеята,че ако не вярваш в това едва ли не ти отричаш истината.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #47 -: Февруари 10, 2011, 20:04:17 pm »
Blade, можеш ли да ми разшивроваш линка по-долу, който ще дам. Внимавай, конспиративно, защото и една дума не се връзва с друга в изречение и смисъл. А това за мен е доста интересно и дори след време ще го разтълкувам.
Мисли си за "Теория на конспирацията" (филма) и за това с посланията, които се получават от някъде и трябва да се разтълкуват. Хайде да те видя да ми свържеш смислен текст от 50 изречения, от това което ти дам. Всяка дума в изречението няма смисъл, трябва да я намериш в по-долни релации. Аз открих няколко, но забележи...
"службите на времето"...

http://translate.google.bg/translate?hl=bg&langpair=en%7Cbg&u=http://articles.latimes.com/1996/aug/19

наслука!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #48 -: Февруари 10, 2011, 20:06:27 pm »
Може би някои хора се дразнят в това,че другите които "вярват" в конспирациите около НЛО демони и езотерика  се опитват да налагат идеята,че ако не вярваш в това едва ли не ти отричаш истината.

Да, това е често срещано явление не само в Хнет, но и навсякъде по света.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #49 -: Февруари 11, 2011, 04:50:10 am »
Много обичам такива теми.
Теми, в които маските падат. Истинска работа. Няма преструвки.  8)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #50 -: Март 10, 2011, 15:42:35 pm »
На мене лично ми е интересно, хората които подозират x-net в конспирация... къде другаде има форум където могат да изкажат своите невероятни приключения, например извън тялото и т.н., освен тук?!?? Дали в другите форуми ще ги приемат сериозно както тук? Или директно ще им изтрият поста?!
На мене лично този форум ми помогна много с моите безбройни въпроси и страхове и съм сигурна че не съм само аз, така че .... не се интересувам къде е ЦЕНТРАЛАТА на x-net, човек който търси конспирацията може да я намери НАВСЯКЪДЕ дори и в себе си! За мене x-net е един от изходите от матрицата, така че нека да го направим още по-добър!

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #51 -: Март 10, 2011, 16:00:59 pm »
На мене лично ми е интересно, хората които подозират x-net в конспирация... къде другаде има форум където могат да изкажат своите невероятни приключения, например извън тялото и т.н., освен тук?!?? Дали в другите форуми ще ги приемат сериозно както тук? Или директно ще им изтрият поста?!
На мене лично този форум ми помогна много с моите безбройни въпроси и страхове и съм сигурна че не съм само аз, така че .... не се интересувам къде е ЦЕНТРАЛАТА на x-net, човек който търси конспирацията може да я намери НАВСЯКЪДЕ дори и в себе си! За мене x-net е един от изходите от матрицата, така че нека да го направим още по-добър!

:good:

Не можах да се сдържа в стил "Фейсбук" просто да харесам поста.   ;)
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен ivi2010

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #52 -: Март 10, 2011, 19:02:43 pm »
и аз

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #53 -: Март 10, 2011, 19:05:42 pm »
Браво Сек. @--- @--- @---

Неактивен Dean

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #54 -: Март 12, 2011, 12:26:34 pm »
На мене лично ми е интересно, хората които подозират x-net в конспирация... къде другаде има форум където могат да изкажат своите невероятни приключения, например извън тялото и т.н., освен тук?!?? Дали в другите форуми ще ги приемат сериозно както тук? Или директно ще им изтрият поста?!
На мене лично този форум ми помогна много с моите безбройни въпроси и страхове и съм сигурна че не съм само аз, така че .... не се интересувам къде е ЦЕНТРАЛАТА на x-net, човек който търси конспирацията може да я намери НАВСЯКЪДЕ дори и в себе си! За мене x-net е един от изходите от матрицата, така че нека да го направим още по-добър!
Нека да позная-имаш чувството, че те следят, подслушват ти телефона и вероятно имаш "бръмбар" в стаята? ;D
Jensen Ackles acting "Eye of the Tiger" ;D [url=http://www.youtube.com/watch?v=HsyMtYoSkC0&feature=r

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #55 -: Март 13, 2011, 23:41:09 pm »
Не знам какво точно е отношението в Х нет, ама са ни полазили комунисти :---. Като занесен ли е, отнесен ли е  :mad:. Пропагандатор. Толково съм му бесен и ядосан, че две свързани изречение не мога да напиша.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Rio

  • Гост
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #56 -: Март 14, 2011, 00:15:04 am »
ARRI, не смяташ ли, че е малко старомодно и отживелица да се делим на комунисти и анти-комунисти. Комунистите отдавна измряха, а наследниците им са върли капиталисти с много червен капитал.  ::) Това, че има още коне с капаци е отделен въпрос. Направо са отнесени от вихъра.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #57 -: Март 14, 2011, 05:49:13 am »
Не знам какво точно е отношението в Х нет, ама са ни полазили комунисти :---. Като занесен ли е, отнесен ли е  :mad:. Пропагандатор. Толково съм му бесен и ядосан, че две свързани изречение не мога да напиша.
Ти се сети ...
дето викахме навремето "Ха, добро утро!"
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #58 -: Март 14, 2011, 12:54:37 pm »

Така е, ама да ходи да спами в сайта на ''Дума'' . Тук дразни с неговите тъпотии. Последното, което му роди червената чугунена глава беше, че Българите сме били славяни, и че славяните и те били арийци :mad:. Ужас!
« Последна редакция: Март 14, 2011, 16:59:35 pm от Mirotvorec »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Тенденциозно отношение в Х нет
« Отговор #59 -: Март 14, 2011, 14:46:36 pm »

Така е, ама да ходи да спами в сайта на ''Дума'' . !


Не знам дали "спами в сайта на ''Дума''", но един път мярнах, че е почитател на вестник "Сега". Не се майтапя. Истина е. :)
На страницата на вестника в ляво има "прозорче" кои са почитатели. Та там мярнах Стефан Стефанов/Отнесенозавеяния/ със снимчицата му.
« Последна редакция: Март 14, 2011, 14:49:23 pm от Гален »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27