Автор Тема: Гответе се за среща с извънземни!  (Прочетена 15620 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #30 -: Януари 17, 2011, 07:08:17 am »
Честита почивка на bad_w0lf и дано ни донесе рапанчета като се върне от моренцето, че да направим красиви пепелници за посрещането на извънземните ни гости. :hi:
Dreams are messages from the deep.

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #31 -: Януари 17, 2011, 09:06:09 am »
Бивш астронавт: Извънземни има, а Вселената е много по-удивителна, отколкото си мислим!
Цитат
Според уфолозите обаче истината за съществуването на извънземен живот се крие, защото е политически експлозивна.

Моментът на Истината-1   Моментът на Истината-2

Съществуват поне 100 извънземни цивилизации
« Последна редакция: Януари 17, 2011, 11:12:56 am от Hacko »

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #32 -: Януари 25, 2011, 09:35:34 am »
Илюминати ни подготвят за първи контакт с филма "Планината на вещиците". С този филм, най-накрая признават, че извънземните са точно хуманоиди, като нас.

Неактивен nascox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #33 -: Януари 25, 2011, 13:16:23 pm »
Колко си въодушевен Радон, ами ако истината е че просто янам никакви извънземни,тогава какво? :)
Земята или не - всички сме от една Вселена...

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #34 -: Януари 25, 2011, 22:18:31 pm »
nascox,трябва да си много наивен да вярваш,че няма извънземни,може би защото хората сме най-висшите същества? >:(   

Неактивен nascox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #35 -: Януари 25, 2011, 23:22:12 pm »
не просто ми писна да чакам... :(
Земята или не - всички сме от една Вселена...

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #36 -: Януари 25, 2011, 23:32:02 pm »
Може и Те да следват някакви правила или да мислят,че все още не сме готови за тази среща,а може и да са прекалено далече,но засега всичко е загадка. :D

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #37 -: Януари 25, 2011, 23:47:51 pm »
Според мен, първи контакт ще има в края на 2012-та

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #38 -: Януари 26, 2011, 12:09:57 pm »
Колко си въодушевен Радон, ами ако истината е че просто янам никакви извънземни,тогава какво? :)
:lol: :lol: :lol:Милиарди галактики,всяка с милиарди звезди и планети...И само на нашата има"живот"..Повече от наивно е да вярваш,че сме "единствените" в цялото мироздание

Бивш астронавт: Извънземни има, а Вселената е много по-удивителна, отколкото си мислим!
Цитат
Според уфолозите обаче истината за съществуването на извънземен живот се крие, защото е политически експлозивна.

Моментът на Истината-1   Моментът на Истината-2

Съществуват поне 100 извънземни цивилизации
Само 100?!?Че то в такъв случай,само на земята има повече разнообразие на видове,отколкото в целия космос 8)
Според мен,изобщо не можем и да си предствим бройката на видовете и формите на извънземният живот 
« Последна редакция: Януари 26, 2011, 12:12:47 pm от konstantin2007 »

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #39 -: Януари 26, 2011, 14:10:27 pm »
Има едно единствено условие, за да се покажат другоземците. Това условие е да се махнат паразитите на съзнанитео от нашата планета. Вие си мислите, че вашите мисли са ваши, нали? Истината не е съвсем такава. Вадим Зеланд в поредицата си "Транссърфинг на реалността", много добре обяснява, какво са тези паразити на съзнанието. Егрегорите са именно това, паразити на съзнанието и са оплели цялата планета. Те причиняват всики злини, а не на Еленко Ангелов гущерите ;D

Неактивен letqshtata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #40 -: Януари 26, 2011, 21:30:09 pm »
Според мен, първи контакт ще има в края на 2012-та
Аз и в друга тема бях писала,че според мен този преход,за който се говори,че ще се случи в края на 2012,ще е свързан имено с извънземните.
Има едно единствено условие, за да се покажат другоземците. Това условие е да се махнат паразитите на съзнанитео от нашата планета.

До такава степен сме затънали,че само извънземните могат да ни помогнат да се махнат паразитите на съзнанието от нашата планета.


Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Гответе се за среща с извънземни!
« Отговор #41 -: Януари 27, 2011, 11:13:44 am »
Има едно единствено условие, за да се покажат другоземците. Това условие е да се махнат паразитите на съзнанитео от нашата планета. Вие си мислите, че вашите мисли са ваши, нали? Истината не е съвсем такава. Вадим Зеланд в поредицата си "Транссърфинг на реалността", много добре обяснява, какво са тези паразити на съзнанието. Егрегорите са именно това, паразити на съзнанието и са оплели цялата планета. Те причиняват всики злини, а не на Еленко Ангелов гущерите ;D
Условие!?!Че на кого му пука за условията им?!?Да си седят там където са си!Кой ги вика да идват при "паразитите"  :diablo:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27