Автор Тема: Неща, които искам да споделя с вас  (Прочетена 19621 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #30 -: Януари 08, 2011, 19:43:05 pm »
Teni,Босчо беше споменал по-горе защо го нарича така.

Неактивен nettle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #31 -: Януари 08, 2011, 20:15:16 pm »
Тази тема изобщо не е за секцията НЛО!
бос4о, ако аз имам познанията и възможностите да изпълня тези събития, за които казваш в първия пост, определено няма да спасявам хората, които ме наричат "нов господар". Те не заслужават това!
In a Mirror, Darkly!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #32 -: Януари 08, 2011, 20:16:37 pm »
Благодаря Фрай. Чакам отговор и на другите въпроси.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #33 -: Януари 08, 2011, 20:17:48 pm »
Аз,вече ги знам но предпочитам Босчо да ги сподели...

Неактивен MuadDib

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #34 -: Януари 08, 2011, 20:53:16 pm »
Аз пък смятам, че BOS4O или се бъзика, или има нужда от лекар!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #35 -: Януари 08, 2011, 20:54:45 pm »
Аз пък смятам, че BOS4O или се бъзика, или има нужда от лекар!
Ти,като смяташ така,не чети темата и не обиждай!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #36 -: Януари 08, 2011, 21:04:22 pm »
Да, НЕТ. Ти го каза по-добре от мен. И това имах предвид като зададох въпросите си. За господаря става въпрос. Но като се има предвид  колко  са напред ТЕ или ТОЙ, може и това да се очаква.

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #37 -: Януари 08, 2011, 21:06:59 pm »
Босчо, все пак как комуникирате с "Новия господар". И защо господар? Пак ли ще има господари и прислужници/роби/? Ти самият като какъв се явяваш на НГ? Каква привилегия ползваш, че се е открил пред теб? Можеш според мен малко да ни светниш. Както  виждаш форума чака повече информация. Иначе такива интервюта, статии и други колкото искаш в този сайт.И благодаря за труда, а пък който не му се чете да не чете в тази тема.

Както написах по рано.. аз така го нарекох. Този човек ми е близък, за това е споделил тези неща с мен. Нито се бъзикам, нито се нуждая от лекар /Скоро ходих на профилактичен преглед/  :)

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #38 -: Януари 08, 2011, 21:07:56 pm »
Аз пък смятам, че BOS4O или се бъзика, или има нужда от лекар!

A аз смятам, че точно такива като теб "профани" зациклият, нещата препращайки ги към неграмотни медици/лекари и психиатри, които си нямат и грам  понятие от това, което става, както и от вградената си медицинска програма.
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 21:30:58 pm от agrippa »

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #39 -: Януари 08, 2011, 21:41:01 pm »
Босчо, все пак как комуникирате с "Новия господар". И защо господар? Пак ли ще има господари и прислужници/роби/? Ти самият като какъв се явяваш на НГ? Каква привилегия ползваш, че се е открил пред теб? Можеш според мен малко да ни светниш. Както  виждаш форума чака повече информация. Иначе такива интервюта, статии и други колкото искаш в този сайт.И благодаря за труда, а пък който не му се чете да не чете в тази тема.

Както написах по рано.. аз така го нарекох. Този човек ми е близък, за това е споделил тези неща с мен. Нито се бъзикам, нито се нуждая от лекар /Скоро ходих на профилактичен преглед/  :)
А откъде този твой господар има нужното за да промени света???

Неактивен MuadDib

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #40 -: Януари 08, 2011, 21:56:59 pm »
Тъй-като сме в Раздела за НЛО, ако някой има да казва нещо относно НЛО или има снимки или срещи от който и да е вид, да ги сподели , а не да ми казва, че чува гласове и му се привиждат динозаври в летящи чинии.

Разбира се, нямам доказателства за да потвърдя моите думи

Мисля, че горепосочения цитат казва за автора си достатъчно. /Въпреки, че аз, без да съм летял в космоса, знам, че земята е кръгла./

М***му стара, трябва ли на всеки "Нов" "Месия" да се вярва !?!?!?!

Толкова много конспирации има за 2012, та вече почнах да се смея.
Всъщност е само една - че ще гушнем букета!

На Маите и другите древни народи, извънземна цивилизация е споделила с тях, какво ще стане 2012.
Споделила е , ама не на маите, ами на олмеките, ако прочетеш малко книжки, ще разбереш, че маите са наследили календара от олмеките.


(Работи се, това събитие да стане с година по рано)
Кой работи и поради каква причина това събитие трябва да се случи по-рано. След като така наречения от теб Господар/аз поне го пиша с главна буква/ е решил да е една година по-късно

Събитието се нарича започването "Златния Век" тоест едно ново начало за нашия свят.

Та какво точно ще стане?
Ха сега де ! Шах с пешката !

Новия Господар ще се яви в истинският си облик, и чинията която е тук от 2007 ще се покаже в нашето измерение.
А Бойко ми беше така симпатичен в стария си облик ...

"Всеки" ще получи "Божа" енергия и ще ползва пълния капацитет на мозъка си.
Гледай да не пропуснеш раздаването на енергия ,

Планетата ни ще я преместят в друго измерение, в което има 4 слънца и "Съседи".
Тук според мен Dr.Who ще се намеси и ще оправи нещата.

Ще ви дадат нови технологии, и ще ви научат на нови, непознати неща за света в който живеем.
Тук вече, въпреки бъзиците по-горе, трябва да спомена и книгата на Греъм Хенкок - "Следите на боговете", в която се налага идеята, че знанията за света и вселената са дадени от "други".

Всички работят, и на всички им е много трудно.. Това го правят за вас! Защо ли?
Уж ни дават нови технологии, а ще ни е много трудно...

Хм.. Трябва да си отговорите сами.
Аз си отговорих вече!

А Вие ?

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #41 -: Януари 08, 2011, 22:01:53 pm »
Добър анализ. :hi:

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #42 -: Януари 08, 2011, 22:27:54 pm »
Как така само нашата планета ще я преместят?!
Ти чуваш ли се какви простотии говориш бе човече, наясно ли си с последствията от една такава промяна в галактически мащаб? Това да не ти е дъска в която местиш пионки.
Колкото до "Божата" енергия, тя си стига и сега до нас, не е нужно да чакаме новия господар да ни я даде свише.
Опичайте си акъла и не се връзвайте на всичко що е светлина и се представя за божествено...

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #43 -: Януари 08, 2011, 22:54:00 pm »
Всичко е много добре изчислено за да не стават катаклизми. Това не е мислено 1 ден, а много години. Не знаеш какво е "Божа" енергия за да коментираш.

bad_w0lf Това вече съм го написал. Чети с по голямо внимание.

MuadDib Правиш се на човек, който иска да се отличава с умните си думички, но темата е сериозна и твоят коментар за мен е в излишък.
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 23:22:27 pm от Mirotvorec »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #44 -: Януари 08, 2011, 23:07:46 pm »
MuadDib    На теб какъв ти е проблема?Ако не ти оттърва не чети бе,никой не те кара....има някаква информация ДА,но вие искате да знаете всичко до последно!Трябва търпение и вяра.Това,че човечеството е забравило какво е чудо,не трябва да се отнасяме негатовно и с неразбиране. Какво нападдате човека..задавайте си въпросите без да се подигравате и хулите или сте забравили какъв е този форум
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 23:10:20 pm от fry »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27