Автор Тема: Неща, които искам да споделя с вас  (Прочетена 19637 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен xdevil1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #15 -: Януари 08, 2011, 18:07:16 pm »
Благодаря ти много за отговора :)

  Да разбирам ли че "Новият господар" е учител(по-скоро духовен наставник)/избранник ( подобно на Исус? )/ лечител. От типа хора шамани, като Дон Хуан Матус или Учителят Петър Дънов. Може би човек наставник, като "Али Баба", с който ни запознава Олег Ламикин в Школа за мързеливци.

( Олег Ламикин е сподвижник и ученик на Мирзакарим Норбеков. Препоръчвам да прочетете поредицата. Става въпрос за темите: Оздравителна гимнастика за вътрешните органи Жим Лам / Всички начини за енергийна защита по системата Жим Лам)
 
   Какъвто и да е "Новият господар" не мога да разбера защо точно трябва да бъде наричан господар. Той ли иска това или просто ти си избрал да го наричаш така? Или значението на господар не го разбирам правилно като отношение господар>роб.
Трудно ми е да си представя човек, който сега осъзнава мисията си като новия спасител, да щракне с пръсти (изразно казано) и всички изведнъж да да сме на онова чудно място, което описваш.

   Не ме разбирай погрешно. Доволен съм от предишният ти отговор и ти благодаря. Най-вероятно става въпрос за лошо подбрани думи или неразбиране от моя страна.

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #16 -: Януари 08, 2011, 18:20:22 pm »
Така съм избрал аз /Извинявам се, ако сте ме разбрали погрешно/.
Щракането с пръсти отнема доста години за да се подготви  :) .
Исус е бил пратен с мисия /Гледали сте филма, знаете за него/. Той не е възкръснал. Като се покажат човечетата, ще отворят пещерата където е Исус и други ценни исторически неща, за всички вас.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #17 -: Януари 08, 2011, 18:25:48 pm »
Bos4o, ти откъде си сигурен за този " Нов господар ", че ти предава верни неща?
Може просто да воюва с друг, който има същите цели.

Цитирам те тук и те питам, защо точно на султан се е доверил, а не на българин?

Цитат
Новият Господар е землянин / Българин /

Нека да започнем с малко история.

Тази длъжност /Да променим света/ е дадена на могъщ "Султан" в далечното минало.

Били са му дадени пари и власт. С тези дарове Султанът кривнал пътя и му отнели длъжността.


Сега и друго да те попитам, свързвайки го с информацията, която си получил.

Цитат
Планетата ни ще я преместят в друго измерение, в което има 4 слънца и "Съседи".

Ти откъде си сигурен че ще местят планетата ни, а не съзнанията ни в други измерения?

Попитай го непременно и как стават точно планетните прехвърляния. Ако е искрен с теб,не вярвам да не ти даде някакъв смислен отговор.

Не пропускай също да го попиташ и за нашета Луна, най-вече за обратната и страна, както и за демоните обитаващи селенията и, и бъркани днес с извънземни..."Скитника Ханон".

Ще се радвам, ако ти даде някакъв отговор и ти го споделиш тук.... :)






Неактивен Alf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 77
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #18 -: Януари 08, 2011, 18:34:26 pm »
А според мен става въпрос за едно тотално фантазиране и крадене на психична енергия от скъпите съфорумци , отделили време да четат това ! Едно празно дърдорене без факти на никого не  е нужно , а освен това в историята до момента и в настоящето има милиони хора ,които са си самовнушили ,че са месии, спасители , исусовци и пр.Скъпи съфорумци мислете критично и не се оставяйте отново да бъдете въвлечени в лъжи и измишльотини . Както казва Еленко Ангелов " Истинските хора са светлинни същества с човешко преживяване " и такова нещо като спасител , господар и т.н. не може да има . Всеки истински човек е велико същество с огромен потенциал, с огромно сила на мисълта . Във всеки спи " храбър рицар " и спасението на човечеството е само и единствено в наши ръце . Много е лесно  и удобно да чакаме спасител и да си останем в заблуда . :writer:

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #19 -: Януари 08, 2011, 18:37:58 pm »
Точно това е последното нещо, което трябва да се оправи - Телепортацията
Като стане готово това, сме готови.
Объркваш нещата. Султана е бил избран да направи тези промени, като са му били дадени пари и власт. На сегашният не му е дадено нищо. Само един тласък, да разбере каква мисия има и останалото той го е постигнал сам. Написал съм, че другите цивилизации се прекланят пред неговите деяния и доброта.
Допълнителни неща които не знам /за луната/ не може да получиш отговор, тъй като той е претоварен с доста работа, и не искам и аз допълнително да го натоварвам. По нататък ще попитам и ще получиш отговор.

Alf за трети път казах, че споделям. Не карам никой да вярва.
Времето ще ви покаже. Аз само ви подготвям с информация, която ще отнеме 2 минути за прочитане.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #20 -: Януари 08, 2011, 18:43:52 pm »
Времето ще покаже,нека изчакаме и ще видим!

Неактивен Alf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 77
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #21 -: Януари 08, 2011, 18:45:57 pm »
Съжалявам ,че те дразня ,но аз съм истински човек и мисля критично ,както и голям процент  от съфорумците тук ! Така че спри да си губиш времето като пишеш лъжи !!!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #22 -: Януари 08, 2011, 18:53:08 pm »
Този човек ,знае ли че предаваш тази информация?Защо не му кажеш да се регистрира тук и да сподели той самия...казваш,че е загърбен с много работа,но въпреки това,нали го прави за всички нас!

Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #23 -: Януари 08, 2011, 19:02:08 pm »
Съжалявам ,че те дразня ,но аз съм истински човек и мисля критично ,както и голям процент  от съфорумците тук ! Така че спри да си губиш времето като пишеш лъжи !!!

Тъй като и аз работя, времето винаги е било ценно за мен. Реших, че е време да споделя тази информация с вас. Ако е лъжа, ще спра да пиша, и да подкрепям моите тези. Всеки човек има право на мнение, но истината не е това която искаме да бъде. Всеки човек си има свои "истини" в които вярва, за това и се пораждат тези конфликти.

fry Да този човек знае. Той не говори, а действа. Както нас и той има работа, и отделно прави тези приготовления. Това което знам, е достатъчно за да ви приготвя за това което предстои. Вярвате или не, като стане, ще знаете, че сте прочели първият ми пост и няма да се плашите. Това означава, че моята мисия е свършена тук.

Неактивен Alf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 77
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #24 -: Януари 08, 2011, 19:05:34 pm »
 ИСТИНАТА Е САМО ЕДНА И ТЯ ЛЕЖИ НА РЕАЛНИ ФАКТИ !!!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #25 -: Януари 08, 2011, 19:08:10 pm »
Значи,това нещо се очаква тази година.....кой месец?каза,че датата не се знае още!А,има ли такава вероятност,този човек да се откаже и да направи това ,следващата година или по-късно.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #26 -: Януари 08, 2011, 19:11:50 pm »
Допълнителни неща които не знам /за луната/ не може да получиш отговор, тъй като той е претоварен с доста работа, и не искам и аз допълнително да го натоварвам. По нататък ще попитам и ще получиш отговор.
 

Благодаря предварително и чакам  :hi:

А според мен става въпрос за едно тотално фантазиране и крадене на психична енергия от скъпите съфорумци , отделили време да четат това ! Едно празно дърдорене без факти на никого не  е нужно , а освен това в историята до момента и в настоящето има милиони хора ,които са си самовнушили ,че са месии, спасители , исусовци и пр.Скъпи съфорумци мислете критично и не се оставяйте отново да бъдете въвлечени в лъжи и измишльотини . Както казва Еленко Ангелов " Истинските хора са светлинни същества с човешко преживяване " и такова нещо като спасител , господар и т.н. не може да има . Всеки истински човек е велико същество с огромен потенциал, с огромно сила на мисълта . Във всеки спи " храбър рицар " и спасението на човечеството е само и единствено в наши ръце . Много е лесно  и удобно да чакаме спасител и да си останем в заблуда . :writer:

Алф, след като са ти безинтерсни, подобни изказвания, защо изобщо ги четеш и коментираш тук, в случай че и те дразнят?

Чети си Е.А. и се надявай на "рицарско" спасение, което е само в твоите ръце.
Разбира се не забравяй и за всеобщата медитация, която не визира само теб  :)


Неактивен BOS4O

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #27 -: Януари 08, 2011, 19:15:42 pm »
Alf Аз чакам моите факти.
fry Няма да се откаже. И той иска да стане възможно най-бързо.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #28 -: Януари 08, 2011, 19:29:54 pm »
Ами,тогава ще чакаме чудото ;)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Неща, които искам да споделя с вас
« Отговор #29 -: Януари 08, 2011, 19:33:00 pm »
Босчо, все пак как комуникирате с "Новия господар". И защо господар? Пак ли ще има господари и прислужници/роби/? Ти самият като какъв се явяваш на НГ? Каква привилегия ползваш, че се е открил пред теб? Можеш според мен малко да ни светниш. Както  виждаш форума чака повече информация. Иначе такива интервюта, статии и други колкото искаш в този сайт.И благодаря за труда, а пък който не му се чете да не чете в тази тема.
« Последна редакция: Януари 08, 2011, 19:40:26 pm от teni »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27