Автор Тема: Първи официален контакт с извънземни  (Прочетена 12081 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #15 -: Май 27, 2006, 18:03:38 pm »
Ако някой ти каже "Да"-ще му повярваш ли?
Зависи кой ми го каже. Ако е шефа на ФСБ може и да му повярвам. Ако е някой, който мисли, че съседа му е шпионин, а кучето на Пешо отсреща е генномодифициран дюказ - едва ли  :-\
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #16 -: Май 28, 2006, 18:54:24 pm »
Sikozu®, ти какво правиш тук? Честно те питам? Това е форум за конспирации и уфология. Тук основата на всичко е не "култовият" ти девиз "око да види, ръка да пипне", а "Живея с Вяра, не с виждане". Не пет - и 1 стотинка не давам дали това ти харесва или не. Така сме избрали. Защото хората тук не вярват на това, което дават по новините и не чакат 100 години отгоре да позволят да се каже, че антигравитацията съществува и да дадат на някой професор на който ти би се доверил пари да го "обяви". Всеки има право да вярва в каквото пожелае. Въобще не ми пука дали ще ме мислиш за луд, надут или не. Аз съм си аз и съм свободен от догмите и илюзията, в която искат да живея. Никой няма да седне да ти доказва нищо при положение, че ти гледаш високомерно на всичко това и нямаш вътрешната нагласа, че може и да грешиш.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #17 -: Май 28, 2006, 19:07:27 pm »
и съм свободен от догмите и илюзията, в която искат да живея.
Значи приемаш че Луцифер е добър,че магията не е лошо ами зависи как я използваш, и Блек Метъла?Най-накрая ;) ;) ;)

 Иначе това че не вярваме на новините не значи че вярваме на всичко останао и вярвам Сикозу ще се съгласи.Винаги има нужда от скептици-иначе ще се увлечем прекалено много
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #18 -: Май 28, 2006, 19:14:19 pm »
Разбира се, но тук става дума за друго, и ти много добре го знаеш ;)

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #19 -: Май 28, 2006, 19:15:38 pm »
не знам да ли е уместно но sikozu@  гледай The Matrix толкова пути колкото трябва за да разбереш какво иска да ти каже Horus аааааааиииииии  чаткаш ли
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #20 -: Май 28, 2006, 19:18:40 pm »
като се замисля шефа на ФСБ е по-ненадежден източник и от посочения съсед
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #21 -: Май 28, 2006, 19:35:31 pm »
Странно ли е, че и аз си помислих същото  :D  :D  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #22 -: Май 28, 2006, 19:38:00 pm »
не.Лошото обаче е когато двамата са едно и също лице  :o :o
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #23 -: Май 28, 2006, 19:55:56 pm »
Ееее, това ми хареса  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #24 -: Май 28, 2006, 19:58:44 pm »
Кои сме ние?
Откъде идваме?
Какво правим тук...и къде отиваме?
Защо сме тук?
Това е най-важният въпрос, нали?
Какво наричаме реалност?
Това, което някога смятах за нереално, за мен сега...
изглежда в много отношения по-реално
от това, което считах за реално...
което пък, от своя страна,
сега изглежда нереално.
Това трудно може да се обясни, наистина...
и всеки, който твърде упорито се опитва...
всеки, който хвърля твърде много усилия
в опити да го обясни...
има опасност напълно да се изгуби
в глъбините на мистиката.




Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #25 -: Май 28, 2006, 22:19:31 pm »
Пак не сте ме разбрали. Не се опитвам да обидя никой (освен ако не си го е заслужил)
Хорус. Както всеки има право (смисълът на думата е по-различен от този, които влагате в нея) да вярва в каквото си поиска така и всеки има право да не вярва и не само това, но и да оспори вярата на другия. Аз заставам зад ИСТИНАТА, а не зад "аз в това вярвам". Все пак ако някой напише статия и всички след него се съгласят с нея това форум ли щеше да е ? И ако пред вас има една червена ябълка кое е по-важно, че е червена или че вие вярвате, че тя е оранжева ? Във форума влизам, защото има доста интересни материали. Ти спомена думата думата луд. Аз имам различно виждане за такива хора. Понякога лудите говорят истината и никой не им вярва докато някой учен след 500 години не докаже,че това е така. (за което съжалявам, но аз също имам нужда от доказателство дори то да дойде след 500 години). Може и да съм високомерен, но това съм аз - един гаден егоист, толкова голям егоист, че предпочитам света да умре ако това ще ми даде няколко години с жената, която обичам. И ако мога да открадна 1000000 млн. евро от дом за сираци ще го направя.(за което между другото съжалявам, но аз съм просто резултат от решенията на дрги хора и всяко нещо, което направя или си помисля е резултат от чужди действия)
А бе направо всеки, който поиска има за какво да ме намрази... и въпреки, че съм лош като самия дявол досега никога не съм направил нещо, което да подкрепи горните ми думи. Това е просто отношение на душата към света, една потенциална енергия. Понякога и аз мисля за прочутия смисъл на живота и когато това стане всички хора(вкл. и аз) ми изглеждат толкова незначителни, че просто няма как не гледам отвисоко и с пренебрежение, защото както аз така и всички останали сме смъртни. И за да не заприличате на мен вие започвате да вярвате в нещо, защото вярата не е нищо друго освен бягане от суровата реалност. Аз също искам да повярвам в нещо, но ми е много трудно като знам, че е напълно безсмислено. Аз не вярвам примерно в анунаки или галактическата федерация, но ако някой ден се убедя, че те наистина съществуват ще си направя сепуко - ей така, за да видите, че когато греша се извинявам.

Такааам.... The Matrix - филма е достатъчно идиотски направен, че да разбера още от първия път какво е послянието. Преди гледах как приятелите ми се чудят какво става във филма и го гледат по 5 пъти. Аз найстина поддържам "отворено съзнание" и точно затова разбрах веднага за кво се разправя.

Относно въпросите, които TRADEKOM е поставил искам да кажа, че едно от малкото неща, за който наистина съжалявам е, че или ще съм прекалено стар или отдавна ще съм умрял от старост, когато някой отговори на тези въпроси. Затова се оказа, че съм трансхуманист, защото бих се превърнал дори и в машина, за да доживея до този ден.

Толкова много изписах, че вече загубих нишата. Ако съм сбъркал с нещо предполагам, че в следващите ви коментари ще го обсъдим.
Тъп съм не ме слушайте.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27