Автор Тема: Първи официален контакт с извънземни  (Прочетена 12103 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Не знам за къде е темата затова я слагам във fun, който иска да я премести.
Желанието ми е всеки компетентен да направи предположени какво би се случило ако да речем другата седмица от някъде долети един спейсшип с ейлиънс, които към ин пиис.
Ако наистина има толкова голяма конспирация на земята едни такива екстратерестриалс биха объркали всякакви планове. Къде биха кацнали ? (По филмите винаги в САЩ кацат :o) Как ще реагират правителствата, хората. Дали някой умопомрачен терорист няма да се опита да ги избие ? Въпросите са безкрай! Оставям на вас да ги задавате и да им отговаряте. Имайте предвид, че условието да идват в мир не е задължително (въпреки, че войната би била безсмислена)
Вместо да ни приемат в ЕС може да ни приемат в ГС (Галактически съюз) :D :D :D :D :D :D :D

ПП. И тъй като по темата може да се напише цял ромар моля бъдете максимално кратки.
Пример: (по истински случай)
Гражданин : Студ, глад.
Краля: Дърва, храна.
« Последна редакция: Май 23, 2006, 17:58:43 pm от Horus »
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #1 -: Май 23, 2006, 18:00:53 pm »
Ами предполага се, че през 2010 година ще е първият "официален" контакт.
Може да стане по няколко начина.
Първо то ще си е планирано със сиваците и правителството. Ще кацнат (ще си излезат от подземните бази няколко легиона). Ще има множество холограми сигурно на НЛО, за да има паника. След тва ще кажат, че идват с мир и нз си кво. Антихриста идва и така е общо взето :P :P :P

Eon

  • Гост
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #2 -: Май 24, 2006, 07:43:06 am »
Каква е първата реплика, която ще кажат хората при среща с извънземни:

"Проба, проба... 1 - 2 - 3"

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #3 -: Май 24, 2006, 17:51:21 pm »
cool, дано доведът и готини извънземни мацки с тях ..... да ги бзъъъъът-каме
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #4 -: Май 24, 2006, 21:39:55 pm »
щях да преместя темата в секция Извънземен разум обаче като видях в каква носока отиде работата май по добре да си остане тук  ;) Иначе темата си е много сериозна и заслужава определено внимание защото има различни сценарии за  това събитие , което ще промени света завинаги.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #5 -: Май 24, 2006, 22:03:04 pm »
Може с лемурийцити да се срещнем най-напред, защото все по-често ще почнат да се пресичат нашето и тяхното измерение. Всякаква помощ ще получаваме от тях по пътя към 2012год., защото те това вече са го изживявали. Всъщност те и континентът им не били потънали, а са се възнесли по начин, който и ние ще изпитаме.

http://www.soznanie.org/gruppa15.html
Не мисли като човек!-Крион

ssi

  • Гост
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #6 -: Май 24, 2006, 22:17:53 pm »
Цитат
щях да преместя темата в секция Извънземен разум обаче като видях в каква носока отиде работата май по добре да си остане тук
 

Тогава и аз ще допринеса за тукашното и оставане.. ;D

Цитат
Каква е първата реплика, която ще кажат хората при среща с извънземни:

Ми каква може да е ?!?  :
"БАФ МААМУ" , "АИДЕ СТИГА БЕЕЕЕ" , "ЕЕЕЕЕЕ НЕ"

нещо от рода

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #7 -: Май 24, 2006, 22:25:15 pm »
Хахаха - първо ще кацнат в задният двор на Alien (най-нормалното място - нали е от тех :P) - няма да е пред Белият Дом :P

Eon

  • Гост
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #8 -: Май 25, 2006, 08:44:08 am »
Задния двор на Алиен им е посолството. А както знаете територията на посолствата на другите държави са неприкосновени.  :P

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #9 -: Май 26, 2006, 17:32:42 pm »
Ай дон`т ноу уай Sikozu® ис урайтинг ин Инглиш бай Булгариан леттерс!

Появата на извънземни може да заеме много различни форми. Първо, да се разберем, контакти с извънземни вече отдавна има и, особено посветените в тази посока, отдавна участват в ротинни контакти с тях. По SNN появата на извънземни ще бъде по-трудна и ще бъде свързана с пропагандни цели, ако такова появяване наричате "официално". В действителност, сред настъпващия и ескалиращ хаос "официализирането" на едно или друго извънземно присъствие все повече ще губи значение, до степен хората въобще да не разберат, че това официализиране се е случило. (Горко на онези хора, които, по американски образец, седят пред телевизорите си и чакат да им се явят на екраните извънземни, или реклама!) В действителност трябва да осмислим, че извънземните форми на живот и разум далеч не са по необходимост така антропоморфни, както си ги представяме във вида на "зелени човечета" с летящи чинии. Не, че това не е възможно, но паралелно с него е възможно и съществуването на някои от тях във вид, който е немислим за материалните ни разбирания. Alien със сигурност ще потвърди, че сред тях се намират и такива, които тук въобще не могат да се регистрират като 3D присъствие, а съществуват във вид на някакви енергийни полета, или вълни, или дори като явления на психиката. В този смисъл, когато заговорим за възможния им неконвенционален характер, бихме могли да си представим, че някои от тях сигурно отдавна и масово се разхождат сред нас, но ние просто не сме в състояние да ги регистрираме и удостоверим.

Що се отнася до официализирането на извънземния разум, това ще стане само тогава, когато Черният дом (White house) успее да изгради и да впръска в населението доктрина, която да му позволи да овладее настъпилата от това съобщение еуфория: извънземните трябва да не създават възможности за излизане от материалната матрица и да не пречат на подчинението, което Ччерният дом робски сее над човешкия вид. Ето защо, до изграждането на тази доктрина и нейното надделяване в масовото съзнание, извънземните ще бъдат засекретявани, отричаи и забранявани, а навлезлите дълбоко в този проблем - издирвани и унищожавани.  8)

Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #10 -: Май 26, 2006, 21:26:14 pm »
Положителен извънземен официален контакт е възможем като резултат от  тоталната промяна на статуквото и сдаване на властта от тайните конспиратори които владеяр Земята нареченi (cabals) . Доколкото съм чел различно инфо по въпроса в момента  Духовната ейрархия отговарящята за Земята е взела решение тяхната власт да бъде все повече ограничавана като целта е тотална смяна на управлението на Земята. Нещата обаче са много по-сложни тъй като различни извънземни цивилизации също имат различни интереси на тази планета. През 60те години е бил подписан договор от различни представители на галактическата федерация с глобалното земно правителство, но всичките главни клаузи засягащи правата на хората тотална са погазени от тези (cabals).Представител на Рокфелер е бил от главните действащи лица на тази среща както и водачите на по-големите държави.

Отрицателния сценарий за поява на извънземни е бил също актуален но преди 2000г.  От тогава вибрациите на планетат и хората са се дигнали неимоверно много  и мисля че този сценарай от сорта на war of the worlds няма да се състои.
Всичко това обаче има значение дотолкова доколкото е в контекста и ще предразположи хората към по-плавно преминаване през космическия старгейт който ще изведе цялата слънчева система  на около 3 светлинни години от Сириус. Има голяма вероятност Земята да премине през звздната врата през 2012г.

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #11 -: Май 27, 2006, 00:55:12 am »
Нещо не мога да се съглася с твърденията за кабалс и галактическата федерация (а и за мноо други)
Това ли ви е доказателството ? "Четох че...галактическата федерация... анунаки...Нибиру...шифъра на... баба ми.."
Някакви доказателства да имате, поне за едно нещо от написаното ? Имайте предвид, че нещо, което е  написано не доказва нищо друго освен, че някой има развито въображение. Вместо само да пускате статии с твърдението, че "това е истина и факт" дайте едно доказателство. Едва ли съм много интересен с писанията си, но поне те са 100% истина (проверима и доказуема при това). Дори и съмненията ми са такива, тъй като не твърдя нищо с тях, а само оспорвам изказвания, които са подкрепени единствено с "така пише" и "аз имам доказателства ама няма да ги покажа на никой"
Въпреки, че в повечето неща не вярвам съм напълно съгласен с това, което каза flyDragon, че
Цитат
извънземните форми на живот и разум далеч не са по необходимост така антропоморфни
Ако метеоритът не беше избил почти всички динозаври не се знае кой щеше да е доминиращия вид. Затова ние сме просто едно стечение на обстоятрелствата и съм убеден, че е почти невъзможно извънземна раса да прилича на нас.
Една част от хората тук(форума) са убедени в автентичността на писанията си точно толкова, колкото аз в обратното. Предизвкивам ги да ми докажат на 100% (не 99) поне едно от следните неща:
Анунаки, Галктическа федерация, извънземни на земята и в слънчевата система.
Докато това не стане ще продължавам да маркирам в съзнанието си всичко, което пишат като "художествена литература" :-X
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #12 -: Май 27, 2006, 09:53:35 am »
 Sikozu® една част от извънземните наистина приличат на нас поради факта че живота на тази планета е донесен от друго място и е бил унищожаван и възраждан много пъти. За доказателства спокойно можеш да вземеш (има дори специална тема) всички рисунки от дрвността показващи летящи чинии, извънземни чудати технологии, също космическите писти при Наска. Всички древни митове и легенди + религиозните книги. Индийските особено откровено си описват летящи машини. Художествана измислица е това което ти показват медиите криейки на първо място че нашата луна е искуствен спътник, гравитацията  и не е 1/6 а доста по-голяма и т.н . Само факта че НАСА официално се изказва че в момента да се изпрати човек на Луната с днешните технологии ще предизвика над 70% риск от смърт на екипажа още при презимяването трябва да ти говори достатъчно за огромната измама извършена през 1969г. С тогавашните технологии е било самоубийство да се направи. Само че нито технологиите им са били такива каквито се представят, нито условията на  този спътник са такива каквито се представят. За Марс е същата история.

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #13 -: Май 27, 2006, 13:06:34 pm »
Прочете ли хубаво горния ми пост ?
Цитат
нещо, което е  написано (ще добавя и нарисувано) не доказва нищо друго освен, че някой има развито въображение.

Доказателств би било утре да ме запознаеш с някой извънземен, който е представител на анунаки в галактическата федерация и после с да ме разведете на разходка до Epsilon Eridani примерно.

Всички останали измислици основани на косвени сведения преработени от същите тези "лоши медии" не ми ги пробутвайте като Наполеон писмо на Дантес.
 
Като сте толкова "напред" с четенето някой имал ли е контакт с извънземен ? (тва си е направо реторичен въпрос)
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Първи официален контакт с извънземни
« Отговор #14 -: Май 27, 2006, 13:56:39 pm »
Ако някой ти каже "Да"-ще му повярваш ли?
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27