Автор Тема: Интервю с рептилоид  (Прочетена 55110 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #45 -: Февруари 09, 2011, 20:06:51 pm »
Констанца, написаното от теб е една истина, която явно на някои хора, по неизвестни причини, не е удобна и упорито я отричат.  @---

Неактивен cooljzgxx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #46 -: Април 10, 2011, 17:38:24 pm »

Има мноооооооооого неща, които ми се струват съмнителни особено тая глупост, че сме творение на някаква раса, която не е тук сега, защото не и понася Слънцето. Да ама за нас хората е доказано, че имено Слънцето ни понася много добре и без него не можем да живеем! Да не казвам за сходството на името рептилоид с това на един от геройте в Mortal Combat и не само името.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #47 -: Юли 25, 2011, 09:10:04 am »
Не е толкова важно дали има интервю с рептилия или не-по-важно е изложената информация доколко се покрива с действителността.За съжаление  нещата клонят към съзнателно укриване на факти и обстоятелства подкрепящи изложената в това интервю. Какъв е извода-нашият свят отдавна е превзет от рептилиите и те ни управляват. Ако имат проблеми, това са други цивилизации, с които те воюват или контактуват тук, на Земята.Ето и един източник:А. Чернов, «Интересная газета плюс»
« Последна редакция: Юли 25, 2011, 09:12:12 am от bojinkata »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #48 -: Юли 25, 2011, 19:32:28 pm »

Неактивен PanasonicMobile

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #49 -: Август 19, 2011, 18:16:44 pm »
Те искали да създадат от маймуните нов вид и ние бяхме смущаващ фактор за тях. Първоначално уловили няколко хиляди- 10000, а може би и повече от вашите предци и напуснали за около няколоко стотин години планетата. Когато се завърнали ги донесли обратно, но вече  с по-човешки вид.След това те  напуснали Земята отново за няколко хиляди години и примитивните хора  живели безпроблемно заедно с нас (те изпитвали страх само нашите  самолети и технологии). Елохим променили структурата на тялото , тяхния мозък  и те била вече в състояние да използват инструменти и огън. В рамките на 23 хиляди години Елохим се завръщали седем пъти с цел да ускорят скоростта на развитие на някои от вашия вид

Привет на всички участници във форума. Чета го от известно време, попаднах случайно и се радвам, че тук се води някаква дискусия, защото информация в нета - колкото искаш, но рядко е достоверна, остава ни само разсъждаването. Та затова се и регистрирах, въпреки че четох темата преди време, и снощи пак. Но... както си чета за пореден път, ми светна нещо прочитайки въпросния абзац, но за това после. Първо за интервюто мисля, че не е истинско. Т.е. поне не цялото, може би е истинско но информацията в него нарочно не е такава каквато е, както и при всяка друга тематика - политика или друга информация, така и тук се усеща прикриване на информация, бълване на твърде много информация с цел объркване, така че читателя съвсем да не разбере "истината". Но това няма значение.
Та - относно абзаца. Мое лично мнение водено от моята собствена логика(не твърдя че е правилна) е че човечеството е възникнало или умишлено като експеримент, който и в момента се провежда, или сме "дошли" от някъде с "нещо" - примерно след катастрофа на старата ни планета, и тук сме се развили и променили, но това второто не ми се вярва толкова. Защо мисля, че сме експеримент и не сме създадени от нищото. Ами първо Земята - на точното място от Слънцето е, за да може да се поддържа такава температура в която виреят толкова много растителни и животински видове. Защо пък тази температура да е нужна? Ами най-малкото в близките планети около нас няма явни доказателства за такова развиване на флората и фауната, както е тук. Имаме си Луната, на точното място. Имаме атмосфера, озонов слои, магнитно поле, неща които ни пазят най-малкото от вредни лъчения и боклуците от космоса. И така как е възникнал живота на Земята. Хубаво приемаме, че Земята е била като всяка планета нагорещена повърхност, газове, да речем че от изпаренията се образува атмосферата, водата, обмен на веществата, почва дъжд, земята изстива и имаме атмосфера с твърда повърхност. Хубаво. И как така се появава живота? Не може от нищото да се пъкне ей така. Днеска нямаме живот, утре имаме едноклетъчно, многоклетъчно и тн. Дори да приемем, че пада астероид на който има разни бактерии, микроорганизми, които някак си оцелели(без вода, въздух) и падат тук и оцеляват и се пръкват по планетата, то защо и при другите съседни на нас планети не е така. И как от един или няколко микроорганизма се развива цялото това богаство от животни, риби, растения, насекоми, бактерии и тн. Няма значение колко милиони години. Трудно ми е да повярвам, че от едно нещо ще стане стотици хиляди разновиности коренно различни на източника, а именно едноклетъчно става многоклетъчно, става риба, става маймуна или от сорта и накрая човек... Дори да е възможно не ми звучи логично. И така, дори да приемем, че живота на Земята идва от астероид или се е пръкнал от нищото и развивал милиони години, от маймуната излиза прачовек, а от него съвременния човек, то защо маймуните съществуват редом с хората? Т.е. ако приемем че маймуната евулюира, то е нормално променяйки се да замени старият вид и да остане новия - човека. Освен ако не приемем, че определени неясни за нас фактори са влияли само на даден район маймуни, които се развиват, докато в други райони маймуните не се развиват и затова днес имаме най-обикновени маймуни и резултата от развитите - нас самите.
И пак - да приемем, имало е фактор или влияние което е променило определена ареа с маймуни, развило е мисленето им, "изправело ги е", научили са се да работят с елементарни способи, да печът месото, да палят огън, и тн докато не стигнем да речем година 1ва от Христа, т.е. 2010 години назад. Имаме хора, носят си дрехи, не са толкова простовати като прачовека, нооо защо 1800 години развитието им е почти нулево? За 1800 години горе долу човекът не е развил нищо особено и не е променил нищо особено. Но, за последните 100 години се промениха толкова много неща, откриха се толкова много неща, реално мястото където живея преди 100 години не е имало ток, но и да и имаше то тока е за крушката, радиото преди 100 години още едва е било открито, за телевизия да не говорим. Накратко за последните 100 години човек се е развил значително, така както за предишните 1800 години не е могъл. Защо? Аз имам обяснение - първо, живота на хората е бил тежък, повечето са живели бедно и кратко, вярата, църквата, начина на мислене, скептицизма и въобще начина на мислене е бил "древен". дори преди 1800 години някой да им беше измислил интернета, тока, пералнята, хладилника, скайп или сателитната телевизия - те нямаше да го приемат. И точно тук въпросния абзац ме кара да се замисля малко... А именно:
Извънземна раса ни е създала, довела или пуснала. Дали сме продукт от генно инжинерство, или доведени от някъде другаде и заселени тук - незнам, но смятам че сме тук не случайно и "поникнали" от гъбите. Те избират мястото, може би виждат планетата с възможност като разсадник, залесяват, пускат животни и различни видове организми, и накрая пускат нас. Не е трудно. Не е невъзможно. Ние правим същото нещо в оранжерии, лаборатории, или зоопаркове. Белите мишки в лабораторията не мисля че знаят че са жертва на експерименти и тестове. Каква е целта на експеримента, не мога да се сетя честно казано. И дали не е по-лошо да ни ползват наистина за изучаване, манипулиране и тн. Нямам представа. Но. Както се казва в интервюто, за определен период от време - голям период, ние не се развиваме особено. Най-малко мислено. И защо? Ние уж сме се развили мисловно, а другите животни не са? Защо никое друго същество на планетата не е като нас? Дори да не е изправено и да е с козина, защо няма разум и говор?

Логично ми се вижда именно това, че въпросната раса взима определена бройка видове, развива ги, манипулира ДНК или ги пуска в среда която стимулира развитието им, и резултата - поколението връща тук. След известен период от време пак прави същото, като по този начин дава тласък или стимул на еволюцията. По този начин си и обеснявам станалото преди 100 години, като пореден тласък за развитието, защото съвсем спокойно можеше още да сме си с газовите фенери и да си караме каруците. Вероятно важи и същото сега за децата индиго... може би са новото поколение хора които трябва да изместят старото постепенно и да продължат развитието. Вижда ми се логично всичко това. Каква е целта незнам, но виждам адски много логика в абзаца който цитирах. Всичките тези отвличания, изчезвани, експерименти както се говори че правят извънземните, мисля че са точно това.

Стана твърде дълго, и съжалявам че мисълта ми фърка така, но твърде много случайности има около нашето развитие. Дори да греша на 100% за всичко, важно е човек да се замисля и да се опитва да разсъждава над това. Защото само съгласяването - да от извънземни сме, или отричането - не, няма извънземни, не е начина.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #50 -: Август 19, 2011, 20:24:12 pm »
PanasonicMobile,абсолютно подкрепям написаното от теб със забележката за други животни, които не са според теб със съзнание-а делфините, китовете, самата Земя?Просто всичко не може да се обхване в един пост. Но това не е от толкова голямо значение.В останалото те подкрепям.Напълно логично и последователно. Но не сме и сами в това отношение-мисля че Зекария Сичин, пък и други авторитети го посочват в своите произведения.А и нашите разсъждения са на база техните книги.Интересно е какво следва?Хвърли едно око и на темата:"Рептилиите са вече тук"Поздрави. :hi:

Неактивен helluser

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #51 -: Август 20, 2011, 13:56:24 pm »
В отговор на PanasonicMobile аз мисля че едно от най великите открития на човека това е езика и най важното неговата писменост. Едно време хората не са можели да пишат нямали са писменост както и език с който да си общуват и да си предават точна и сложна информация, може би са издавали някакви звуци за да си предадат някаква проста информация като за опасност, да се охажват и всякакви други които ги наблюдаваме в дивата природа. Според мен за това сме се развили толкова бързо заради писмеността и по точно това което се предава чрез нея, едно време е нямало как да се предаде тази информация.Сега примерно искаш да станеш химик, почваш да четеш учебници и книги на химици. Едно време е било така баща ти е бил ковач и ти ставаш ковач, той ти предава занаята все пак ти израстваш с този човек и гледаш какво прави.Та лично аз стигам до извода че ако ги няма книгите и сега сигурно още щяхме да сме с кожени дрехи и да излизаме всеки ден на лов за да оцелеем защото това е било най важното тогава.
I'm Not Special, I'm Just Limited Edition

Неактивен tomi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #52 -: Ноември 23, 2011, 18:18:22 pm »
според мен са глупости това....значи за входа на подземията бих ползвал камера да заснема вероятната точка на вход след което бих прегледал записаното и така да намеря входа след като е замаскиран.не разбрах нешто след като правят някой нешта невидими за нас само не са видими или на допир съшто?тоест виждам едно а на допир структурата му е с различни о4ертания?не разбирам как ше стои една извънземна пред мене а аз няма да имам физи4еската сила да я снимам без неино съгласие штяла да ми блокира мозъка глупости, а защо пък аз не я блокирам?пропагандират не на войните и на оръжията казват 4е ние сме варвари 4е водим войни а те какво правят?съшто водят войни......по принцип вярвам в извънземни но някой нешта ми се струват налудни4ави

Неактивен tomi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #53 -: Ноември 23, 2011, 18:31:15 pm »
а от къде знае английски например?тя ше каже 4е аз съм малоумен аз пък имам претеннции 4е те са малоумни от моя гледна точка....и да не се представят за много напреднали защото не са

Неактивен davidoff

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #54 -: Ноември 23, 2011, 21:21:54 pm »
а от къде знае английски например?тя ше каже 4е аз съм малоумен аз пък имам претеннции 4е те са малоумни от моя гледна точка....и да не се представят за много напреднали защото не са
Би ли спрял да пишеш разни глупости и да задаваш малоумни въпроси !? Рептилиите са много по-стар вид отколкото човечеството и повярвай ми , тяхнато общество е много , много по старо от нашето и по-напреднало предполагам.

Неактивен tomi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #55 -: Ноември 24, 2011, 03:41:23 am »
Това не са глупости, а въпроси които ме интересуват и затова питам.
Също ме интересува как се снабдяват с пари след като се появяват на земята?
« Последна редакция: Ноември 24, 2011, 22:54:05 pm от Black Adder »

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #56 -: Ноември 24, 2011, 14:06:35 pm »
Знаете ли, по отношение на коментара на PanasonicMobile някъде бях чел, че извънземните са били изчислили, че Земята и цялата ни слънчева система се придвижвали по най безопасната траектория в космоса, към някакво по добро място на съществуване, което като че ли изглежда правдоподобно от астрономическа гледна точка. :)
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #57 -: Ноември 24, 2011, 14:35:15 pm »
томи  :hi:
Слагай главни букви и спазвай пунктуацията на речта с препинателни знаци,за да се разбера по добре какво пишеш,а всъщност какво казваш.Евалата за Щ-то и заради това ще ти кажа.Парите ги взимат от там от където ги взимамат и всички останали.От Системата която сме изградили.Достатътчно е само да влязът в нея.От къде влизат е друг въпрос,а дали Ти можеш да влезеш оттам ще разбереш в следващият епизод ,ако зададеш правилния въпрос на своето търсене.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #58 -: Ноември 24, 2011, 14:55:08 pm »
Да приемем,че сме измислили извънземните и сега изчисляваме какви изчисления те изчисляват за нас.Така погледнато от точка „0„ може да нарастват разсъжденията ни до безкрайност и в двете посоки ,като съществува вероятноста ,с развитието на инзвънземната теория да започнем да развиваме земната,а не обратното,което е неправилно от научния принцип за развитие на теориите,защото не можеш да си вадиш изводите от експерименти ,и граничи с философията,и само доказва принцип от плихологията-дай храна на съзнанието и гледай какви мисли проектира мозъкът ,за да разбереш същността на материята,което е алхимична формула.
 Ани,стискаме ти палци и успех!Както започваше една песен.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен CadeFoster

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Интервю с рептилоид
« Отговор #59 -: Декември 03, 2011, 13:30:33 pm »
Здравейте, наскоро открих този форум и много се радвам, има доста интересни неща за четене.
Относно интервюто, незнам дали е истинско или не (то надали някои може да каже сас сигурност), но истината е че има допир до много неща от действителността.
например
Цитат
Истината е, че  съвременна човешка цивилизация не е първата на тази планета Земя, а седмата.
За момента считаме за най-стара цивилизация Шумерската, датираща от 7-8 хиляди години. Но в последно време чета наляво и на дясно за остатаци от градове праснати из целия свят намерени на морското дано. Изследвания сочат че тези участаци са били суша но преди 100 хиляди години. Та откаде са се пръкнали?
В азия има обширни територий кадето нивото на радияция е толкова високо като след ядрена експлозия. Просто човечеството знае изторията си от преди 7-8 хиляди години, а преди това? преди това едно голямо нищо.... черно петно... амнезия.
Повече сам сагласен да повярвам на някой неща в интервюто отколкото на религийте че "Бог" саздал света и човека преди 4 хиляди години от кал или от каквото и да било.
Не казвам че вярвам сляпо на интервюто, но просто фактите сочат че нещо се е случвало в древността из цялата планета, и най-лошото е че човечеството има амнезия за тези сабития.

П.С: а отностно Шумерските текстове? че сме саздадени от изванземна цивилизация за роби? или може би шумерите са нямали какво да правят и са си измисляли какви ли не историй и са ги уписвали? е все пак те са нали парвата цивилизация? няма кои да им успорва... никой не е живял преди тях  ;)
« Последна редакция: Декември 03, 2011, 13:33:10 pm от CadeFoster »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27