Автор Тема: Връзката!  (Прочетена 17822 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #15 -: Ноември 27, 2011, 00:44:34 am »
Твърде много наивност на едно място...

Първо - сивите всъщност не са сиви. Реално те са дребни рептили с розова или зеленикава кожа, които служат на по-висшестоящи влечугоподобни. Сивата им външност е просто костюм, който ги предпазва от околната среда, а големите "черни очи" са просто визьорите на костюма. За повече информация гледайте "David Icke and Credo Mutwa - The Reptilian Agenda". (Алтернативна връзка към видеото.)

Второ - сивите са биологични и живи. Друг е въпросът, че генетиката им е силно увредена и сега имат нужда от разнообразяване и затова отвличат хора и животни, крадат гени и създават човеко-рептилски хибриди. Също така те наистина се хранят със страх и изобщо всякакви отрицателни емоции, защото самите рептили са почти изцяло зли (може би ще се намерят някакви рядки добронамерени изключения, но те ще са много малко).

Трето - сивите са злонамерени. Експериментите, които правят с хора са изключително болезнени и без упойка. Това от своя страна е много вероятно да предизвика, и често спомага, за фрагментация и контрол над съзнанието. Което пък ме навежда на мисълта, че много от случаите с отвличания от извънземни са дефакто изтезания от страна на хора програматори, които после имплантират в жертвата си изкуствени спомени. Така преживелите отвличания после си мислят, че са били обект на експерименти на сивите и други подобни.


Възможно е това, което пишеш да е точно така, но е много вероятно и да не е така. По първата точка от изложението ти няма да споря- наистина не съм запозната в детайли със стила на обличане на извънземните. Но и не мисля, че има някой, който да е добре запознат...Пък и от тези аутопсии на извънземни, които съществуват в интернет пространството, не личи да са костюми, но както и да е...няма да споря.

По втора точка липсват доктазателства.Както за създаване на хибриди, така и за позицията, че те се хранят с нашите отрицателни емоции. С какво се хранят е трудно да се докаже, но поне къде са хибридите?

Трето, дано не си прав и те не са толкова страшни, колкото ги представят авторите на филми, на книги и различни публикации /понякога съвсем тенденциозно, ми се струва, защото с отрицателни емоции се хранят май предимно хората/, защото тежко и тогава на тая планета и целия човешки род...И защо тогава те са чакали да станем 7 млрд и да притежаваме ядрени оръжия, за да ни изтребват, а не са го направили когато сме се биели още с камъни? /перефразирам думите на проф. Лъчезар Филипов, който също като мен смята, че заплахата е може би преувеличена/...Предполагам все пак, че генетичните им проблеми не са от вчера, та да им се налага спешно да ги разрешат.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Връзката!
« Отговор #16 -: Ноември 27, 2011, 04:00:59 am »
И кое е интересното в случая? Че уж трима чичковци стояли 10минути очи в очи със сивите.....а след това го обърнахме на страхове за 2012г ??? Ако тва е нормално, значи АЗ съм ненормален.....А по Аз съм сънчо дадоха поредната серия на Лека нощ деца ....... Ей тва е темата.....бля....бля и боза с крила . Ако е решила да отваря тема тук, трябва да даде поне клипче, които тримата чичковци са заснели със сивите ;).....ААААА, забравих, те тримата чичковци не се интересуват от тези неща и за това не са снимали..... :lol:..... Еййййй, не мога да се начудя на бай мильовците, които търсят внимание и сензация..... Ама те не са виновни.....Виновни сме ние, че им обръщаме внимание  ;). И все пак, тук е сериозен форум и теми от рода на чух, разказаха ми и ми преразказаха НЕ се котират. Ами АЗ утре мога да напиша , че са ме отвличали извънземни....или, че съм ходил на Марс......или, че съм полуриптил получовек.....и кво, ще трябва да ми се вързвате ли ??? Ми такава тема ще бодна, че ще Ви завържа на фльонга......Ама не злоупотребявам с Вас .....Факт. И нормата, като е решила да отваря тема, поне да ни беше дала доказателства за достоверноста и ..... защото сега всичко е бля....бля....и газирана боза ......в задния двор при лютеницата ....... ТУК Е ФОРУМ ЗА СЕРИОЗНИ ТЕМИ И ПОТРЕБИТЕЛИ , А НЕ ЗА ЛЮТЕНИЦА  :diablo:!!!

Насе, само не ми се обиждай. Срещу теб нямам нищо лошо. Напротив. Само където все даваш линкове на руски, който АЗ не владея, но пропуска си е мой, както и срамът, а не твой.
Поздрави   :hi:
ARRI
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 04:25:45 am от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #17 -: Ноември 27, 2011, 10:22:57 am »
Здравей, Монолит!

Приятно ми е, че пак си тук. Да, аз също не вярвах, но осъзнах, че съм изтървала много....Може би не съм толкова крайна във вярванията си, като утвърдените потребители на форума, но това не значи, че не искам да контактувам с такива хора и да науча повече от тях...
Относно случая, който разказах, в разказа си поясних, че това не е мое преживяване, че всичко ми беше преразказано, но това не променя достоверността му /поне за мен/...Считам източника за достатъчно достоверен и съм сигурна, че тук не е търсена евтина сензация, популярност и други от този род.А това, че случката е станала по време на сезона на лютеницата и че тези хора са правели точно това в това село....ами какво да направя...точно така се е случило. Знам, че звучи нелепо на пръв поглед, но истината не може да е винаги излъскана, за да звучи достоверно.Тази история не съм си я измислила, нито пък е измислена от хората, които ми я разказаха, нито пък от очевидците. Просто никой няма причина да търси подобен род сензации. Убедена съм, че по света съществуват стотици или хиляди такива срещи, за които никой не знае- не се коментират във форуми, няма клипчета, нито пък ги интервюра телевизията...Дори напротив, смятам, че реалните свителства за такива срещи са сравнително редки /въпреки, че аз мисля, че има много повече срещи, отколкото се изнасят в медии и интернет/, точно защото очевидците не ГОВОРЯТ за тях....
И от друга страна, като се замисля, може би постъпват правилно. Ами добре, да си представим, че тази история не ми е била преразказана, а реално се беше случила с мен. Ето, срещам извънземни, нямам фотоапарат или телефон под ръка, а дори и да имам, съм толкова втрещена, че не ми идва изобщо на ума да ги използвам...Започвам да се интересувам от такива явления, регистрирам се в този форум и разказвам историята си. Да, тя няма доказателства, но значи ли, че не е истина? И какво ще се случи тогава? Ще ми се изрепчи някакво Ари /или както беше там ника му/ и ще ми каже: темата ти е бълвоч, ти си Бай Мильо, стига с тоя ню ейдж и др.подобни простотии. Темата се разводнява, оспамва се и отива в съвсем друга плоскост...И какво става с моето преживяване? Истината ще изплува ли от подобни коментари? И ще има ли смисъл изобщо да се регистрирам тук и да споделям такова лично преживяване, ако преди това във форума съм прочела такова грозно отношение? Аз смятам, че ние донякъде не сме узрели още за такива впечатление, и тази незрялост се изразява най-вече в липсата на толерантност, диалог и уважение към тоя отсреща.

Неактивен L.J

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Връзката!
« Отговор #18 -: Ноември 27, 2011, 10:36:57 am »
Здравейте на всички.

Във форума съм от няколко месеца,може и година да има вече.Но предпочитам само да чета. Тук определено трябва да се съглася с ARRI.

Норма нямам нищо против теб или другите......но наистина има голям брой подобни теми на твойта.Без някакви доказателства е абсурдно някой да повярва на тези преразказани разкази.

По скоро тази тема прилича на ( Споделено с Милен Цветков,Камелиа и др. такива смешници )

Ако позволиш едно съветче.
Прочети малко повече от форума.

Без лоши чувства. Хубав ден :)
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 10:49:31 am от L.J »

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #19 -: Ноември 27, 2011, 11:17:16 am »
Какво значи няма доказателства? Че той интернет е пълен с "доказателства" /кавичките не са случайни/....И 99% от тях са фалшиви  >:(. Разбирам, че е трудно да се повярва в нещо, което не можеш да видиш, затова са необходими доказателства...Но пък от друга страна и доказателствата по тази тематика са нещо, което не бива да се посреща като абсолютно достоверно...Да, не съм прочела хилядите теми във форума, това е факт....Нямам физическо време да прочета всичко, и понеже се казва, че форума бил разводнен с теми като моята, ще ви помоля да ми пратите линк по тези теми.

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Връзката!
« Отговор #20 -: Ноември 27, 2011, 16:04:32 pm »
:-X :-X :-X

Това все повече взе да ми напомня на случаят с Кирсан Илюмжинов, държавният глава на Република Калмикия - най-малката от руските републики....Този човек беше публично осмят, подигран и иронизиран заради факта, че оповести публично своя среща с извънземни, но нямаше доказателства....Това значи ли, че не бива да му се вярва? Да, той е виден политик, държавен глава, президент на световната федерация по шахмат и сериозен бизнесмен, но може би всичко това не му е било достатъчно и е започнал да си измисля срещи с извънземни? Наистина не е дорасло още обществото ни за такава информация и затова повечето хора предпочитат да крият такива факти...Когато някой има смелостта да оповести публично подобна информация, единственото на което може да се надява е гавра и подигравателно отношение /а ние българите сме царе в това/....
За жалост си права.
Но поне тук, в този форум би трябвало да не е така, нали?
Има и нещо друго: хората тук се страхуват да не ги вземат за ЛЕКОВЕРНИ, та някои затова избягват да приемат без известна "съпротива" тези свидетелства.
Баща ми казваше преди години по повод някакво псевдонаучно "светило" от едно време, дето се беше произнесло, че "все още нямало било доказателство за съществуването на извънземен разум", следното: "На тоя ми се иска летящата чиния да зависне над къщата му и да си изсипе тоалетната на покрива му"... ;D
По въпроса за отвличанията на хора: четох някъде, че отвличали "свои", т.е. инкарнирани същности от техните...и, че тези отвличания били предварително договорени.
За сивите: аргумента за изкуственият им произход е, че главите им са твърде големи, за да преминат през процес на нормално физическо раждане. Били клонинги /като в "Старгейт" - филма/.
П.П.Добре дошла тук, Norma :)
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #21 -: Ноември 27, 2011, 17:11:19 pm »
Здравей,m2f! Много може да се изпише по тоя въпрос и пак да останат въпросителни...Кои са най-масовите средства за промиване на мозъци? Медии, кино и интернет. Ако започнем с киното, там във всички филми /с изключение на един- "Извънземното"/ извънземните са представени като крайно негативни същества,дошли да изтребят човечеството по непонятни причини...Но накрая човечеството /най-вече в лицето на "Велика" Америка/ винаги успява да отблъсне нашественика и да предотврати инвазията...Това разбира се, са глупости на търкалета, защото ако някой извънземен нашественик реши да ни ликвидира, малко са способите, с които можем да се противопоставим....Та нас на Луната ни е страх да стъпим, след като сме били там преди 40 години, камо ли да водим открита война в космоса...Но филмите действат по този начин- те създават в човек една крайно негативна представа към евентуални посетители от други планети, представени като крайно хищни и недобронамерени, а всичко останало е работа на човешката фантазия....
Медиите създават друга представа - иронична, подигравателна,с недоверие, като в повечето случаи хората, които описват срещи с  НЛО, са представени като хора с лабилна психика...Примери в това отношение също могат да се приведат достатъчно. По този начин какво се постига - ами хората /поне в по-голямата си част/ вярват безрезервно на медиите, особено на големите и утвърдени медии. Така че започват да си казват: "ами щом медиите не вярват в това, значи то просто не е истина..." И започват да се отнасят към такива свидетелства със същото такова недоверие, иронично и подигравателно, каквото са видели по телевизията.
Интернет също много успешно допълва картинката - в интернет-пространството се разпространяват на лавини хиляди снимчици, клипчета и разкази на очевидци - 99% от тях са фалшиви. Това затвърждава недоверието в масовия потребител. Ако пък някой се осмели да пусне някаква информация в публичното пространство, която е достоверна, то тази информация е просто претопена от хилядите фалшивите информации, а човека е оплюван и обиждан....
И какво в крайна сметка се получава? От една страна имаме страх, насаждан от киното и от безкрайните разкази на хора, претърпели отвличане и подложили се в последствие на хипноза, за да си спомнят....Само че, ако се заинтересуваме от хипнозата ще видим, че нейната природа е такава, че е много възможно спомените на човек под хипноза да бъдат манипулирани и да бъде накаран да вярва съвсем искрено в нещо, което на практика въобще не му се е случило.Да не говорим и какво се случва покрай истерията 2012година и какъв апокалипсис ни е предвиден само от съмнителни и утвърдени светила....
Така....имаме страх,както от самите извънземни, така и страх от това, че ако защитаваме публично тезите си, можем да бъдем оплюти, подиграни, да пострада репутацията ни и т.н.От друга страна, медиите са ни "възпитали" да гледаме с недоверие на подобни явления, както и че е много безопасно ние самите да влезем в ролята на оплюващи и подиграващи, отколкото да станем жертви на подобно отношение.Интернет само затвърждава позицията ни да не вярваме и да оплюваме, а ако случайно повярваме, да изпитаме хиляди страхове, заради стотиците най-различни раси, дето ни посещавали....

Неактивен Lulchev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Връзката!
« Отговор #22 -: Ноември 27, 2011, 19:05:08 pm »
Norma, ако не беше споделила, че не гледаш телевизия, щях, да ти препоръчам, да я ограничиш. Ари е прав - ти не ни казваш нищо ново - тъкмо напротив. Очакваш от хората тук, да ти преразкажат целия форум в "твоята" тема, а това, повярвай ми, би било загуба както за теб, така и за тях.
И не се извинявай за "дългите постове". Не са чак толкова съдържателни, че да ни затрудняват.

Съжалявам, че ми изгуби времето.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Връзката!
« Отговор #23 -: Ноември 27, 2011, 22:59:48 pm »

.....Не случайно започнах поста си по този начин – здравословно хранене, суперхрани,простуди и бронхити, източни учения, медитации, екология, Chemtrails, енергии, НЛО, извънземни,тайни правителства, сънища….Чувствам, че всичко това има връзка помежду си. Че интереса ми към всичко това, така внезапно зародил се преди две години, не е случаен и не само че не е случаен, но всичко има някаква връзка помежду си, която все още не мога да разбера.
Искаш всички теми в този не малък вече форум да обединиш в една-единствена тема? Едва ли ще е възможно, а и полезно. Чувството ти, че всичко има връзка помежду си не те лъже, дори и моето куче по някакъв начин е свързано с някоя пеперуда в Нова Зеландия , но мога ли да го докажа с аргументи и вие да ми повярвате? Едва ли някой тук би дал такива доказателства за рептилии, тайни правителства и извънземни, че и за връзката между тях, та да си кажем-ето, това е истината. Не, всеки пише, преписвайки от някъде, чул някого, гледал филмче и т.н. Т.е., ако има връзка между нещата, които изреждаш, трябва да си Съ-творец на цялата тази реалност, за да можеш да разкажеш за нея и да я опишеш достоверно и разбираемо, а не обикновен форумен герой, каквито сме всички ние.

Когато влизам в тази тема се сещам за моята тетрадка по "Всичкология", само нея носех в училище последния семестър. Какво ли нямаше в нея-математика, литература, физика, химия...няма да изреждам всички предмети. Само ще кажа, че трудно намирах каквото и да е, ако нещо ми потрябваше по даден предмет. Затова ще ви замоля-ако искате да пишете за извънземни- моля, отидете в съответния раздел на форума; ако искате за тайни правителства-също в съответния раздел!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен L.J

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Връзката!
« Отговор #24 -: Ноември 27, 2011, 23:28:12 pm »
Какви извънземни какви 5 лева, неговорим ли за лютеница тук ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Разбирасе това в рамките на шегата :)

Едно нещо ме ровичка от началото на тази тема.Норма въпросът е към вас.
Какво точно се случи в тези 15 мин. докато ваште 3-ма познати са се блещили на извънземните ?


Защото според мен всеки нормален човек който срещне извънземен разум най малкото би се стреснал.От стреса вариантите са 3
1-Да се изплаши и да избяга.
2-Да ги нападне.
3- Да направи контакт с тях.

А варианта да им се блещи там 10-15 минутки ама грам не ми се вярва.

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #25 -: Ноември 27, 2011, 23:59:42 pm »
Ами доколкото на мен ми беше казано, са стояли и са се гледали 10-15 минути....Нямам информация за контакт, за съжаление  :D Дори и да е имало нещо, нищо такова не ми казаха на мен и не мога да си го измисля, за да ти се вържат на тебе нещата. Така че това е положението...Не са побегнали /вероятно защото са били трима/, не са й нападнали съществата, защото както поясних, съществата не са имали материално тяло като нас, а за осъществен контакт нищо не знам.

Неактивен stiver

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Връзката!
« Отговор #26 -: Ноември 28, 2011, 23:05:11 pm »
Съпругът на нейна приятелка отишъл с няколко приятели в едно близко село /знам, че ще ме питате за името и обещавам да попитам/, за да правят зимнина. Месецът е септември, към края….

Здравей, Норма.

Дали е възможно наистина да попиташ къде, в кое село, се е случило това? И коя година? Извини ме ако си писала за това някъде по-горе, но не можах да изчета всичко в темата.
Keep an open mind, but not so open that your brain falls out.

Неактивен Norma

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Връзката!
« Отговор #27 -: Ноември 28, 2011, 23:20:49 pm »
Да, обещах, че ще разбера...

Неактивен Ford_Prefect

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 58
Re: Връзката!
« Отговор #28 -: Февруари 01, 2013, 01:40:37 am »
Старичка тема, но нямаше как да не се включа.

Ще помоля админа да заключи темата....Безкрайно съжалявам, че съм имала това неблагоразумение изобщо да пиша в този сайт. Всичко добро ви пожелавам!

Норма, скъпа, може би нямаше да съжаляваш толкова безкрайно, ако си беше измислила нещата малко по-правдоподобно. Ние в този форум може и да вярваме в конспирации, летящи чинии, сиви, рептили, НСР и т. н., но това не означава, че сме умопобъркани. На толкова бедна и селска фантазия като твоята, трудно някой ще се върже. Мъжът на най-добрата приятелка на третата ми братовчедка отишъл да прави лютеница с още трима свои приятели и после десет минути се гледали в очите със сивото... O, RLY? Това ми звучи като спам от форума на дата.бг. Айде малко по-сериозно де. Сигурен съм, че всеки един от сериозните хора в нашият форум има фантазията и знанията да си измисли далеч по-правдопобна история от твоята... Точно за това такива врели-некипели лютеници ги надушваме отдалеч. Съжалявам, че съм толкова груб, но ми е писнало от такива спамърчета, които си мислят, че са интересни и си правят fun на гърба някой, който вярва в нещо. То не бяха кристални момичета, сашковци и какви ли не още индивиди. Айде възирай от тук, и със здраве! :)

неблагоразумение

 :writer:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27