Автор Тема: Мистериозна космическа Матрица контролира Земята  (Прочетена 14393 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
2001-04-18

В средата на тази година Матрицата ще простре пипалата си към Земята. Дано да е за добро.

Зорница ВЕСЕЛИНОВА

Суперсензация съобщиха астрофизици от обсерваторията в Аризона, САЩ: наскоро открили Матрица, която контролира всичко в Слънчевата система. Тя представлява космическо образувание с форма на октопод, състои се от странна материя, а дължината й е 10 милиарда километра. Започва от околностите на Венера и прехвърля границите на звездната ни система. Данни за съществуването на Матрицата имало още преди трийсетина години, сега то е извън съмнение.
Мистериозният "октопод" се храни с енергия от Вселената и от време на време пуска пипала към определена планета от Слънчевото семейство. Поредният обект на вниманието му е Венера, обясняват учените от Аризона. Реакциите на събитията, случващи се на мястото, което наблюдава, са под формата на електромагнитни вълни.
Според откривателите Матрицата наскоро "надушила" наводнение в Индия и земетресение в Чили. Тя веднага излъчила "отговора си" - серия високочестотни електромагнитни импулси. Свидетел на тази бурна реакция станала американската сонда "Вояджър-2", която засякла "вълнението" на "октопода", пътувайки от Уран към Нептун. Ленард Пауърс, ръководител на аризонския екип, твърди, че Матрицата реагирала и на земните трусове в Турция - свила се за няколко секунди и после възстановила размерите си.
Изследователи смятат, че тя има пръст в изчезването на сондите "Фобос-1" и "Фобос-2" през 1989 г. по трасето към едноименния спътник на Марс. Руските учени бяха изпипали работата си ювелирно, в космическите апарати имаше супермодерни уреди, част от които - български, но сондите нямаха късмет - в даден момент някой (или нещо) ги "забърса". На Матрицата се приписва и тайнственото "побутване" на космическите апарати "Пайъниър-10" и "Пайъниър-11", движещи се в периферията на Слънчевата система, след което те се отклониха леко от траекториите си.
"Пипалата на октопода" ще се насочат към Земята в средата на тази година, предупреждават астрофизиците от обсерваторията в Аризона. Какво ще се случи с нас? Нека изчакаме два-три месеца...


Източник: http://www.novinar.org/

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
някъде няма ли още инфо?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Eon

  • Гост
Аааааа.... да това съм го чувал и преди...
И нищо не казаха след това... Сега изглежда пак казват нещо.


Може да се поспори дали е 'живо' или е изкуствено или е естествено образувание.

Хмммм.. :-\

Antonium

  • Гост
Винаги съм обичал такива статии, където безименни учени от място локализирано в един цял щат - в случая Аризона, / може би имат само една обсерватория/, правят революционни открития, пък доказвай обратното. Имам един приятел вестникар и той ми обясняваше как се прави новина - пише се една простотия и после започват мнения и опровержения.
 Имаше една много хубава книга "Черният облак" на Фред Хойл, но тя няма нищо общо с горните ми съждения :P :P :P :P ;D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
изглежда групата съветски учени е емигрирала в Щатите.Иначе интересно какво се крие зад тази новина.Аз за това искам оповече инфо
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
*
Космическата "празнота"
е заселена с безброй много присъствия,
чиято сложност и препретеност
тепърва ще има да установяваме...

Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Звучи готино. Само интересното е как са я открили и още по интересното как са разбрали каква е формата и...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
 Това ми напомня за "Secret Spece", където показваха записи на Space Serpents. Като го гледах зяпах с отворена уста. :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

ssi

  • Гост
"Октоподът" има "пръст" в изчезването на космическите апарати  :D :D :D
Звучи готино!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Това ми напомня за "Secret Spece", където показваха записи на Space Serpents. Като го гледах зяпах с отворена уста. :)
разкажи малко повече
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Аз що ли имам усещането че тази статия е точно с цел да се дискредитира въпросното твърдение. Поне от българската и версия се усеща нотка на ирония и в никакъв случайна сериозно поднесени данни!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Ами аз никъде в нета не намерих инфо за това. Ако някой има, да постне нещо...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
хехе хе, това ако беше вярно щяхме да го прочетем в специализирани издания а не в жълтата преса
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Îòã: Ìèñòåðèîçíà êî
« Отговор #14 -: Май 28, 2006, 14:20:41 pm »
между другото и до ден днешен не е яснмо какво е станало с двата апарата просто се изпариха
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27