Автор Тема: СИСТЕМНО ТРИЕНЕ НА ПОСТОВЕ !!! Моите виждания за форума:)  (Прочетена 18292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Така, нямаше да направя нова тема, ако цензурата не беше стигнала до границата на моето търпение.

Пуска се в тема "Филми, които ни подготвят..." пост за филмчето "Тайната на златните градове" ( или нещо такова ), аз коментирам, че това не е филм, който ни подготвя за НСО. И някои хора, вместо да обеснят защо е филм, който ме подготвя, мене неукия, ми трие поста !!! Е за кой път?
Явно тук нямаме право на мнение, извън нагънатата мозъчна линия на някого:))))  Аз не съм човек скептик, нито фантазьор. Истината е винаги някъде по средата, ама някои хора ще го разберат като пораснат още малко. Оказва се, че съм невеж, неук, и го карам на фрийййййстайл:) Явно няма нужда от моите скептични мнения тук, затова аз си давам малка почивка засега, и ще поумувам кога да ви навестя, за да науча за поредната конспирация, която ми е убягнала, или пък да прочета за съвсен нова такава, родила се в главата на някой образ:) и харесала се някому, и удостоена с честа да бъде защитавана тук:)))
Не искам да бъда разбран погрешно, тук има изключителни хора, и аз се радвам че съм говорил и споделял с всеки един от вас, без изключение !!! Обаче имам други виждания, които може би са за друг форум, не знам:) Научих много тук, за което благодаря на всички, но никой не научи нищо от мен виждам:)))) Няколко съвета към модераторите или так каквито сте:
Надявам се този форум да се превърне в истински форум за "конспирации и уфология", е не те да се създават и измислят !!!! Убеден съм, че далеч не всички конспирации са уплътнени с факти. Когато се започне тема за конспирация тук, целта е да се докаже непременно че тя е истинска:) И всеки, подложил и на капка съмнение идеята, бива меко казано обиждан:)
Някой хора просто имат нужда от конспирации, за тях всичко е една голяма конспирация, едва ли не живеят за конспирацията:))) Не говоря, че не търсят истината ! Идеята ми е друга - да не правим от мухата мамут:))))

Мир вам засега:)

Оберон от Амбър

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
има нещо такова.Повечето конспирации тук са абсолютни глупости,и може би малцина съзнават че най-лесния начин да манипулираш някои  е с късчета истина и много лъжа,и постепенно истината се измества и забравя.И когато се пробваш да налееш ум на някой в главата не вдява,ами вярва на пълните глупости.И че конспирациите са изключително доходоносен бизнес,че повечето конспирации са само в главите ни,ей такива неща.
 Защо е разгледаш нещата от забавната им страна-на мен например ми е изключително забавно да оборвам всякакви глупави теории без покритие...тъй де скептиците на форума трябва да се държим,за това недей да си ходиш!плииз!
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

fisk

  • Гост
Oberon от Амбър  ::) :-[
С две ръце  подкрепям :)


/между другото Оберон първият ми пост в този форум звучеше така!
« Последна редакция: Май 21, 2006, 15:26:52 pm от fisk »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Верно си е...
Има много хора в тази среда тук, на които съвсем, ама съвсем не им е ясно как да се процедира след една определена точка...Хора, засегнати лично от отношенията във форума се опитват да поставят номенклатурни правила за правилно и грешно, които да отговарят на рационалистическите им нужди, ала това вече е далеч от т.нар. white force....  ::) ::) ::)
musica universalis

Eon

  • Гост
Е тази тема може да стане За и Против някои неща във форума...
Поствайте и ще дискутираме...
Според мен не трябва да се държим детски и да си казваме всичко.

Хайде. Почваме. ;D

Antonium

  • Гост
Тъпо е да се трие мнение, макар да не го споделяш :(  Особенно мнения за филми икниги където всеки след като е спреживявалл произведнието е оставило в него някакви мисли, които в повечето случай са различни от тези на другите. С две думи.
Съгласен съм с Човека наименувал се на опера от Моцарт. С теб съм
 :D :D :D
П.П.за Оберон -  Много съм светнат а ???

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
всъщност е наименуван на героя от едно много яко фентъзи "Хрониките на Амбър"....
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

ssi

  • Гост
Защо се получава така? Всеки ли може да трие каквото си иска??? Нямат ли право на това само няколко човека?

Eon

  • Гост
Правото да трият постове имат:
Admin, Eon, Horus, Alien.

Другите хора, които могат да трият постовете, но не са влизали отдавна и/или не пишат във форума са: Controversy, zelator 456.

Да не забравяме и т.нар. KILL MOD.

Общо 4 бр. активни модератора, които могат да трият постове.

Аз предлагам хората, на които са им изтрити постовете и който ги е изтрил да седнат на по бира и да се разберат. По мъжки.  ;D :P

За останалото, давайте коментари тук.

fisk

  • Гост
Какъв проблен с триенето!? Я прочетете какво е постнал.

Eon

  • Гост
Кой какво е постнал, че не зацепвам, не говорете с половин уста.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
... а и аз отвреме на време мога да трия като съм на гости на админа и му прибарам компа ... хехехех

Цитат
не говорете с половин уста
и с пълна уста не се говори !!!
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Атила, ще ти кажа аз на теб...

Личното ми мнение по въпроса. Не трябва да се трият никакви постинги освен ако не изтлеждат така: "Хахаха. Това са глупости. Няма такова нещо." - тука липсва аргументация. Тоест докато всеки се аргументира, независимо от позицията, която защитавата, постинга ТРЯБВА да остане непокътнат. Така, че когато отричате нещо старайте се да се аргументирате. Аз също е имало случаи когато не съм се аргументирал напълно, но се старая...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
аргументите са като задника, всеки си ги има ;)
.... затова боклука трябва да се отсява и изрива !!!
(това само принципно и няма нищо общо с конкретният случай на оберонски)

Поздрави
Атила
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Значи зарекох се да не пиша в тази абсурдна тема, ама ей ме на.

Оберон. Сериозно се убеждавам, че с теб не се разбираме. И въобще към всички:

КОЛКО ТЕМИ ОТ РОДА НА: Няколко молби до вас потребителите И Последен сърдечен призив!!! ТРЯБВА ДА СЕ НАПИШАТ, ЗА ДА СЕ РАЗБЕРЕ НАЙ-НАКРАЯ ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ?!?!?!

Писано ли е хиляда пъти в горните 2 теми, че ще се трие масово без предупреждение и после да няма питанки?! Някой има ли идея от вас тук какво ще стане ако не се трият постове?! Има ли някой идея? Предлагам експеримент - да се остави 2 седмици ей така - без нищо да се бара - да видим какво ще стане. Ще стане ХАОС - ей това ще стане.

Оберон, я си кажи с ръка на сърцето, КАКЪВ ПО-ДЯВОЛИТЕ БЕШЕ ТВОЯТ ВЕЛИК ПОСТ, ЗА КОЙТО ТОЛКОВА МНОГО СКЪРБИШ ЧЕ Е ИЗТРИТ!!! Искаш ли да те подсетя.

Личното ми мнение по въпроса. Не трябва да се трият никакви постинги освен ако не изтлеждат така: "Хахаха. Това са глупости. Няма такова нещо." - тука липсва аргументация. Тоест докато всеки се аргументира, независимо от позицията, която защитавата, постинга ТРЯБВА да остане непокътнат. Така, че когато отричате нещо старайте се да се аргументирате. Аз също е имало случаи когато не съм се аргументирал напълно, но се старая...

Ами приятели, безценният пост на Оберон беше, 1 към 1 с този, който описва LM (не аз) - "Хахаха - филм за НСР" - нещо от сорта. Така ли беше Оберон?

1-во - абсолютно съм убеден, че Оберон го написа това, ей така - просто защото има нужда. Той не е гледал филма, защото ако беше - щеше да разбере, че: става въпрос за изгубени златни градове; за изгубена древна технология; за пирамиди; и за още куп загадки, които вече не помня. Ако го е гледал филма още по-зле.
Става това, което става с маргарина. Просто се пляска някакво мнение, без абсолютно никаква аргументация, без абсолютно никаква чест. Аз съм виждал във всичко конспирации и видиш ли "не мога да живея без конспирация". Аз пък твърдя, че тук има хора, които толкова не им се щът някои неща, че просто не искат да ги видят. И ако аз живея, за да търся конспирация, то тук има такива, които изпитват неистова нужда, да пишат ей така без да знаят, ПРОСТО ЗАЩОТО ТРЯБВА ДА СЕ ИЗСМЕЯТ И ЗА ДА ДОКАЖАТ, ЧЕ НЯМА КОНСПИРАЦИЯ (независимо дали това е вярно или не!).
Да не говорим за другите постове, за които се скърби, от рода на "бия шамари", "спуках еди си кой на баскет", "айде да се напием", "жените еди кво си...", които са толкова смислово натоварени, че стават един своеобразен център на форума!!!!!!

И тъй като цялата тема очевидно е отправена към Horus и всички долуподписали се са на същото мнение - против тази практика (за която е обяснявано в хиляди постове защо точно трябва да е така), просто аз решавам, че съм тук някаква страшилище, на което всички се смеят и обсъждат тайно. За това се отказвам от правата си в този форум, а ако не бяха някои хора на които исках да помогна, щях да спра и да влизам. Отсъпвам ги на Оберон или на Галадх или на който реши да ги даде Админ-а. Държа като последно желание само да са от недоволните по-горе. Искам да видя, колко супер по-добре ще е и как ще има свобода на мисълта и волята. Ще дойда след 2 месеца да видя на какво супер ниво сме. Повече няма да преча.


Н.
« Последна редакция: Май 23, 2006, 17:21:13 pm от Horus »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27