Автор Тема: Чернооки деца...  (Прочетена 38905 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #60 -: Юли 06, 2006, 23:48:06 pm »
Аз пък винаги съм я избягвал... Признак е на безпомощност и лош вкус...

За чернооките деца обаче не се шегувам - има такива и на тях е посветено опазването на местата, които би трябвало да са недостъпни за "непосветени"... Може би част от страха изпълнил темата след онази снимка описва резултата от тяхната самоизградена или самоизградила се "Сила"...?
musica universalis

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #61 -: Юли 14, 2006, 03:04:25 am »
Още като прочетох в онези линкове историите за срещи с такива "деца" и направо си настръхнах здравата. Оберон, казва, че се бил изплашил от филма "Екзорсизма на Емили Роуз". Еми аз не се изплаших (дори задрямах), но от тези хлапета ме побиха тръпки.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #62 -: Юли 14, 2006, 08:31:06 am »
аз като намерих материала за тях една късна вечер после спах на лампа:))
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #63 -: Юли 14, 2006, 18:24:18 pm »
Аз пък не се уплаших много когато ги видях на живо, но усетих и аз "тръпките"...
Те на това разчитат - плашат навред, и засмукват излъчената енергия точно като вампироси...
Когато спреш излъчването, и те спират да досаждат...
musica universalis

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #64 -: Юли 17, 2006, 00:45:40 am »
Опиши случката.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #65 -: Юли 17, 2006, 10:17:51 am »
Става въпрос не за случка, а за метод - това са същества, чиято генетика е изградена по този начин - за нормално мислещия ум те са страховити дяволчета, инак са си просто определени създания, които живеят в мрак и плашат с вида си физически и нефизически посетители, като разчитат на емоционалните реакции на човека - страхът ги подхранва, и опазва териториите им от нежелани гости.
musica universalis

Eon

  • Гост
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #66 -: Юли 17, 2006, 10:39:12 am »
Като във анимационното филмче Monster Inc.

 :P :P :P

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #67 -: Юли 18, 2006, 20:43:19 pm »
мне, по-скоро като в Twin Peaks, или като в Aphex Twin...   ...   ...
musica universalis

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #68 -: Юли 20, 2006, 05:37:48 am »
Да ама тези хора са имали странното усещане, че ги е грозяла смърт, ако допуснат децата в къщата или в колата.
« Последна редакция: Юли 23, 2006, 02:38:37 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #69 -: Юли 20, 2006, 11:35:40 am »
Нищо не те заплашва със смърт, ако твоята енергийност е чиста спрямо него.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #70 -: Юли 20, 2006, 11:37:45 am »
а ти дали си енергийно чист спраямо 45. Колт?
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #71 -: Юли 20, 2006, 11:40:06 am »
Мисля, че трябва да ме питаш спрямо този, дето държи Колта.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #72 -: Юли 20, 2006, 11:51:39 am »
Нищо не те заплашва със смърт, ако твоята енергийност е чиста спрямо него.
Щото пишеш че нищо не те заплашва със смърт.Да не говорим че има гадинки дето само чакат да ти изцоцат енергийно чистата енергия
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #73 -: Юли 20, 2006, 12:18:09 pm »
Гадинките нямат достъп до енергия, по-чиста от тях самите. Говорихме го това вече на друго място!

Един дзен-монах бил толкова чист и извисен, че демоните му завидяли и решили да му видят сметката. Доброжелатели на монаха му издали какво кроят демоните и му казали да се пази. Като разбрал каква е работата, монахът помолил братята си да нощуват извън манастира и се заел да се приготви. Направил си ритуалите за прослава на Буда, запалил благовония и седнал да медитира. Потънал в дълбока медитация, а слънцето отвън отишло към заник. Щом настъпила нощта, демоните изпъплили от пъкъла и се вмъкнали в манастира. Втурнали се из коридорите и стаите, бясно ровели в шкафовете и килерите, но никъде не могли да намерят просветения монах. Влезли в залата за медитация - там горяли ароматни пръчици, една от възглавничките за медитация била извадена, сякаш се използва, но в залата нямало никого. В един момент демоните видели две човешки уши да се реят във въздуха над възглавничката. Разярени, че  не могат да намерят монаха и да го убият, те отскубнали двете уши и си отишли обратно в ада, а първите слънчеви лъчи се показали на хоризонта.
Когато монасите се върнали в будисткия манастир на сутринта, намерили своя събрат още да седи в залата, с откъснати уши. Попитали го какво се е случило и той отвърнал, че е медитирал цяла нощ; по едно време чул някакви звуци из манастира, сякаш някой щъка наоколо, заслушал се за момент и ушите му били откъснати. После не помнел нищо да се е случвало.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Чернооки деца...
« Отговор #74 -: Юли 20, 2006, 12:28:43 pm »
Гадинките нямат достъп до енергия, по-чиста от тях самите. Говорихме го това вече на друго място!
Притчата е забавна,ама друга и е поуката.
 А сега малко логика-аз съм гадинка от астрала и се старя да се нахраня,като всяка уважаваща себе си гадинка,аз търся все повече и повече енергия,но освен тов аи търся по-качествена,защото лошата така или иначе започва да не ми стига,и решавам да се поразходя малко,цоцвам от Пеневи на първия етаж,които се карат и се псуват,караниците добре-леко неприятна на вкус слаба енргийка,обаче псувнит еме карат да си обера партакешите, и минавам на горния етаж и, о,чудо,там виждам един сияещ от енергия ФлайДрагон,спокойно медитиращ и излъчващ таквиа деликатеси,направо златна мина.Почвам да си цоцам и от него-блаженство,и благодарение на хубавата храна доста бързо заяквам и  пораствам,лошото е че и други гадинки са забелязали златната мина и сега ще трябва да с еборя с тах.Колко хубаво поне че смъртните рядко мислят,а когато го правят си мислят че само духовната им чис(ладкавкуснаахкакуахеммм)тота ще ги предпази...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27