Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 471781 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Ваксини
« Отговор #690 -: Януари 18, 2011, 10:09:37 am »
Богоизбран, виждам че си навътре в нещата и един въпрос: Защо на новородените се бие ваксината срещу хепатит Б? Как се хваща хепатит Б? Чрез тази ваксина не се ли заразиха затворници в САШ със СПИН?Благодаря предварително.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #691 -: Януари 18, 2011, 14:35:45 pm »
Вие какво предлагате като заместил, цимент, лепило С-200 ?
Аз лично предлагам да се спре този геноцид. Всичко  останало е бла-бла.Никой не може да ме убеди, че вкарването на силни отрови по насилствен начин(инжектиране и задължителност) в организма на нищо неподозиращ човек, да не говорим за малко дете се прави за благото на човечеството.  :negative:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Дейзи

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re:Ваксини
« Отговор #692 -: Януари 18, 2011, 20:07:04 pm »
Цитат
"алуминиевият хидроксид" както го наричат замества живака, но само в някои случаи
едното и другото нямат нищо общо, живачното съединение го използват като консервант, друг е въпроса, че и без него срока на годност е един и същ на ваксината. Въпроса е "клиента" дали иска производителя да го слага или не, а има и такива, които си искат да се слага.
Не съм за ваксините, още повече след като сметнах по новия им.календар, че в детенце на 1г. и 4 месеца има 4 мг натрупан алуминий :o.

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Re:Ваксини
« Отговор #693 -: Януари 18, 2011, 22:19:19 pm »
Цитат
живачното съединение го използват като консервант.......
сметнах по новия им.календар, че в детенце на 1г. и 4 месеца има 4 мг натрупан алуминий :o.

Консервант ли? Дреме ми, че ще им се развалят ваксините и ще реализират не знам колко имплицитни загуби! По тая логика сигурно слагат и фенол, формалдехид, феноксиетанол и пр. да не вземе да замръзне или развали...

А за алуминий - какво да ти кажа.... брутално - 4 мг алуминий в кръвта. Знаят всички, че където е кръвта - там е и в мозъка и разчитаме евентуално на кръвно-мозъчната бариера да спре нещо, за което не е сигурно! Все пак при нормални обстоятелства (ако живееш, както природата е отредила)алуминий не може да влезе в кръвта!

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 919
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Ваксини
« Отговор #694 -: Януари 19, 2011, 00:21:28 am »
Богоизбран, виждам че си навътре в нещата и един въпрос: Защо на новородените се бие ваксината срещу хепатит Б? Как се хваща хепатит Б? Чрез тази ваксина не се ли заразиха затворници в САШ със СПИН?Благодаря предварително.
Въпросът ви е за медицинска практика, а моите познания са по химия, именно те ми казават, че хепатита се получава от мръсотия или нечитоплътно присъствие на други хора. Смисъла на ваксините е не да предпазват, а да подсилят симптомите на заболяването. Първоначално са измислени имено при кравите, защото те не изпитват болка и за това трябва да се познава кога са болни. А сега какво виждаме, кравите не ги ваксинират, така че се предлага мляко и месо от болни животни, а хората които нямат нужда от това. Мнението ми за спина е че това е медиина изява за източване на средства, хората винаги са имали имунна недостатъчност при нездравословен живот, о началото на 80-те мошенниците решиха да печелят от това си измислиха СПИН, В дугата тема писах, че в Калифорния виросоносителте  получават статут на инвалиди, което значи безплатно паркиране, платено от щата почистване на жилището и купища социални помощи.
Soli Deo Gloria!

Неактивен marmozana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 102
Re:Ваксини
« Отговор #695 -: Януари 19, 2011, 10:05:29 am »
Долния линк вече го имаше, но едва сега кликнах на "Алуминиевия хидроксид", на този линк се вижда, че това е минерал съдржащ се в Минерала гипс !!! И освен за шакловка се извлича за да се прилага в пречиствателните станции, ползват се абсорбиращите му свойства, интересно какво ли прави когаро е в кръвтта.

Предварително се извинявам , че не е по темата, но не можах да се въздържа, прочитайки горното изказване  ???

bogoizbrania, пак цепиш мрака с писания ;D Ти случайно да работиш в ТВ Европа??? Само там съм чувала такива глупости, от сорта "азотната киселина съдържа 90% барут", съизмерими с това, което си написал в поста, който съм цитирала Хубаво си постнал линк към Уикипедия, ама да си беше направил труда да прочетеш какво всъщност е гипса и има ли изобщо нещо общо с алуминиевия хидроксид. Има го на чист български език в Уикито.

Цитат
Гипсът е много мек минерал с химична формула CaSO4·2H2O


Сиреч Калциев сулфат, къф алуминий къф хирдоксид
Благодаря ти, че замълча, въпреки, че нямаше какво да кажеш

Неактивен radita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Ваксини
« Отговор #696 -: Януари 19, 2011, 18:28:36 pm »
  marmozana ,браво   :i_am_so_happy: Добре ,че го написа,че зомбираните щяха да го използват като аргумент!
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 19:28:57 pm от Mirotvorec »

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 919
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Ваксини
« Отговор #697 -: Януари 19, 2011, 19:29:38 pm »
Полека спокойно без ексцесии и лични драми моля, Става на въпрос за минерала "гипсит", а това за цимента беше майтап, ама то зомбитата и блондинките тука много ербап бе джанъм !
 :-*
Soli Deo Gloria!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Ваксини
« Отговор #698 -: Януари 19, 2011, 20:26:44 pm »
А какво ще кажете за ваксините против детски паралич ? Те вредни ли са ?
Приемите им започват от 2 месечна възраст, и продължават до 6 годишна.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Ваксини
« Отговор #699 -: Януари 19, 2011, 20:30:51 pm »
Интересен и актуален въпрос.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 436
Re:Ваксини
« Отговор #700 -: Януари 19, 2011, 20:47:24 pm »
Мисля, че трябва да се научим да слушаме и гледаме повече и да задаваме по-малко въпроси. Особено за неща, за които вече е писан материал и е пускано видео. Гледайте този филм и всичко ще ви се изясни:

« Последна редакция: Януари 19, 2011, 21:24:50 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #701 -: Януари 20, 2011, 01:07:45 am »
Абе то и аз от bogoizbrania научих, че кравите не изпитвали болка. :lol: Почти богохулно ми звучи. Но нищо, човек се учи, докато е жив.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Ваксини
« Отговор #702 -: Януари 20, 2011, 09:31:02 am »
А как са разбрали, че не изпитват болка?
« Последна редакция: Януари 20, 2011, 13:46:49 pm от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #703 -: Януари 20, 2011, 18:21:12 pm »
А как са разбрали, че не изпитват болка?
Гледали са отстрани. На чужд гръб и 100 тояги са малко. И 100 ваксини!
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Ваксини
« Отговор #704 -: Януари 20, 2011, 18:58:39 pm »
Супер отговор. Смях се от сърце. ;D ;D ;D ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27