Автор Тема: Ваксини  (Прочетена 460366 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Breath

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 565
  • The lamps are different but the light is the same
Re:Ваксини
« Отговор #300 -: Март 17, 2009, 21:19:17 pm »
Ами, като знаем, че детето е било на 6 год. На тази възраст се прави май реимунизация - дифтерия, тетанус, коклюш и полиомиелит.

А медиите да кажат нещо изобщо не се надявам, не и скоро..
THERE IS A DIFFERENCE BETWEEN KNOWING THE PATH AND WALKING THE P

Неактивен zash

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Ваксини
« Отговор #301 -: Март 19, 2009, 16:15:30 pm »
Интересно защо доста хора мислят, че ваксината би спасила някого от беда, а не се замислят каква е причината, поради която се е появила бедата. Може би е същата причина, поради която предпочитат да оставят грижата и отговорността за здравето си на някой непознат лекар, отколкото да се запознаят с проблема.

Аз лично съм против ваксините, не защото съм прочел в някой форум че така е по-добре, а защото е принципно неправилно да се подхожда към битка с вредител на територията на човешкото тяло, ползвайки външни инструменти, преди да се използват собствените му съпротивителни сили.

Използването на ваксини срещу вирусите, е все едно да разглеждаш себе си като говедо, когато се разискват гражданските ти права или като слуга, когато се обсъжда заплатата ти.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Ваксини
« Отговор #302 -: Март 21, 2009, 15:29:29 pm »
ЯПОНЦИ ЩЕ ИЗСЛЕДВАТ У НАС ВАКСИНА СРЕЩУ ТУМОРИ

http://www.24hours.bg/Default.asp?statid=133917&rubr=0&izd=1&fsize=&swidth=800&tr=1&im=03&id=21&iy=2009

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #303 -: Март 21, 2009, 17:09:36 pm »
Интересно защо доста хора мислят, че ваксината би спасила някого от беда, а не се замислят каква е причината, поради която се е появила бедата. Може би е същата причина, поради която предпочитат да оставят грижата и отговорността за здравето си на някой непознат лекар, отколкото да се запознаят с проблема.

Аз лично съм против ваксините, не защото съм прочел в някой форум че така е по-добре, а защото е принципно неправилно да се подхожда към битка с вредител на територията на човешкото тяло, ползвайки външни инструменти, преди да се използват собствените му съпротивителни сили.

Използването на ваксини срещу вирусите, е все едно да разглеждаш себе си като говедо, когато се разискват гражданските ти права или като слуга, когато се обсъжда заплатата ти.

 :-* Толкова е ясно и в същото време- толкова трудно за разбиране от някои!!!

Сигурно именно заради масовите ваксинации. :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!


Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Ваксини
« Отговор #305 -: Март 27, 2009, 20:37:51 pm »
Мен като ме викат това лято ще сложа само срещу тетанус. БЦЖ никога.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Ваксини
« Отговор #306 -: Април 01, 2009, 19:53:43 pm »
Вкасините се развиват във бъбреци на маймуни или яйчници на плъхове, когато изтеглят серума от там се изтеглят и всички болести и вируси на животното, така с ваксината се вкарва и животински вируси в човек. Дори не е само това като бонус може да се изкара и животински белтък и ДНКа на животното което като попадне на неподходящо място в човека да се развият клетки и дори тъкани на плъх или маймуна :D
Самите ваксини са измислени за кравите, кравата не усеща болка и не се разбира дали е болна а се дои всеки ден и за това са ползвали ваксина за да покажат симптомите на болест за да не се дои. Сега премахват ваксини при кравите и пускат всякакво мляко с болести, но задължават хората да се ваксинират за да ги заразяват.
Самата ваксина нито лекува нито предпазва от болест, тя само изявява симптома на болестта по силно третирайки човек като тъпо говедо това може да е много опасно защото някой симптоми водат до увреждания и/или смърт! laugh
- - - -
Допълнение;
Забравих да допълня, че като малък приятелка на майка ми бе училищна лекърка и никога не съм бил имунизиран, а някой от моите съученици след имунизация бяха наистина и доста зле.
« Последна редакция: Април 01, 2009, 20:02:44 pm от bogoizbrania »
Soli Deo Gloria!

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Ваксини
« Отговор #307 -: Април 19, 2009, 21:01:13 pm »
Туберкулозата се завърна! :o
http://-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/article/11306

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #308 -: Април 19, 2009, 22:42:12 pm »
Туберкулозата се завърна! :o
http://-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/article/11306
Tя никога не си е тръгвала ;D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Ваксини
« Отговор #309 -: Април 21, 2009, 23:24:55 pm »
Хаххаха смешници. Много са ми забавни тези информационни сайтове. Слагат някакво потресаващо заглавие и после големи тревоги, голямо нещо. Тези факти са известни откакто я има болестта едва ли не.
Злетаци.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Ваксини
« Отговор #310 -: Април 23, 2009, 18:58:02 pm »
Атакуват бяса с ваксина примамка от въздуха

23 април 2009 / News.dir.bg
Националната ветеринарномедицинска служба (НВМС) започва уникална за България операция за ваксиниране на хищници от въздуха, съобщиха от службата.
Четири самолета ще изхвърлят над 1,1 млн. противобесни ваксинални примамки за хищници над половината от територията на България от 28 април до 14 май т.г.
Ваксинацията ще обхване около 55 хил. кв. км от областите Монтана, Видин, Враца, Перник, Кюстендил, София град, София област, Велико Търново, Габрово, Ловеч, Плевен, Русе, Разград, Търговище, Шумен, Добрич, Варна и Силистра. На един квадратен километър ще се изхвърлят по 20 броя ваксинални примамки, които самолетите ще пускат от височина 150 метра. Мястото на всяка пусната от самолетите ваксина ще се отбелязва с помощта на GPS система.
При изяждане на ваксината от хищници - лисици, чакали, вълци, те се ваксинират против бяс. За контрол на извършената ваксинация във ваксиналната примамка е включен тетрациклинов маркер, който се отлага в зъбите и костите на ваксинираното животно. Ветеринарните власти предупреждават, че контактът с ваксината може да бъде опасен за човешкото здраве. Ваксиналната примамка е с формата на кубче с размери 2/ 3/ 2 см и е със специфична миризма. В случай на контакт с ваксината се препоръчва консултация с лекар. Тя не представлява опасност за здравето на останалите диви и домашни животни.

http://dnes.dir.bg/2009/04/23/news4346365.html#sepultura


Общо взето се пазете да ни ви падне на главата че като гледам за какви количества пишат май има и такъв вариант  ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Ваксини
« Отговор #311 -: Април 23, 2009, 19:07:07 pm »
Безумие.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Ваксини
« Отговор #312 -: Април 23, 2009, 19:26:17 pm »
Цитат
Ветеринарните власти предупреждават, че контактът с ваксината може да бъде опасен за човешкото здраве.
И въпреки това ще го направят този експеримент!   :o
Боже, докога лудите ще ни управляват???
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Ваксини
« Отговор #313 -: Април 23, 2009, 20:12:35 pm »
Добре дошли в България. ;) Аз не се учудвам.Явно са им сложили някой друг лев ,но по вероятно е да са подчинени на някого.

П.П.:Тялото да ви е яко. :P
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ваксини
« Отговор #314 -: Април 24, 2009, 12:06:18 pm »
Утре и на нас ще ни пуснат по една такава "примамка" и готово.

Нещастници пълни >:(
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27