Автор Тема: Дух във стаята  (Прочетена 17245 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Дух във стаята
« -: Ноември 17, 2010, 21:45:45 pm »
Като, за начало на новата тема искам, да разкажа за един случай в който се случи следното: Преди няколко години,се случи нещо което го помня и до ден днешен!Бях на гости у баба и дядо,легнахме си вече да спим,но по едно време се чу някаква свирка да свири в друдата стая :oОстанах "вцепенена"от това ,което чувах а знаех ,че там няма никой.Дядо ми, дойде в стаята при мен и ми каза да не ставам,той щял да провери кой свири,но толкова бях развълнувана и отидох да видя какво се случва!Тази,свирка продължаваше да свири без да спре,но в момента в който отворихме вратата и светнахме лампата ,всичко си беше на мястото,а свиркате беше на дивана.Просто,нямаше какво толкова да умуваме...това си беше ДУХ

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re:Дух във стаята
« Отговор #1 -: Ноември 17, 2010, 23:32:10 pm »
Домашни животни имахте ли тогава? Те реагираха ли по някакъв начин?

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Дух във стаята
« Отговор #2 -: Ноември 17, 2010, 23:35:47 pm »
Не,дом.животни не е имало нито в къщата, нито на двора ???

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Дух във стаята
« Отговор #3 -: Ноември 17, 2010, 23:44:25 pm »
Котката не допуска неканени гости от отвъдното. Хубаво е да има по една котка в дома.
« Последна редакция: Ноември 17, 2010, 23:47:50 pm от sidewinder »

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re:Дух във стаята
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2010, 00:19:26 am »
Ние вече имаме. 6 месечна, черна женска котка. Не знам дали това, че е черна вреди, но е чудесен член на семейството.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Дух във стаята
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2010, 08:43:52 am »
След този,случай винаги когато отда там и се сештам за това!Никога, не бях изпитвала такъв страх!!!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Дух във стаята
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2010, 18:46:34 pm »
Имаше ли вятър тази вечер, и дали звукът на свирката не бил звук от някой по-особен процеп, под влиянието на вятъра.Повярвай, понякога се чуват интересни мелодии от дупки и процепи в прозорци, навеси, врати и т.н., щом има вятър :)

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Дух във стаята
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2010, 19:21:41 pm »
Хе хе де,да беше така!Свирката беше, от онези наподобяващи петлета и като я надуеш свиреха много силно.Няма,начин да е имало вятър вътре в стаята ;)няма как!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Дух във стаята
« Отговор #8 -: Ноември 18, 2010, 20:50:17 pm »
Не говоря за вътре в стаята  fry, а за някакви процепчета в дограма, стъкла и т.н.А вятърът духайки отвън да свири през тези процепи  8)

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Дух във стаята
« Отговор #9 -: Ноември 20, 2010, 10:32:37 am »
Докато, седяхме на вратата и слушахме свирката си мислехме, че вътре има малко дете...никакъв звук от процепи на дограма и т.н немогат да имитират звук от такава свирка!

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Дух във стаята
« Отговор #10 -: Ноември 20, 2010, 16:28:42 pm »
Щом е така, може и да е нещо паранормално (дух, полтъргайст, и т.н)
Гледах по Експлоръра, че в щатите има такива фирми с апаратура за откриване на следи от такива неща.Но в БГ едва ли  има нещо такова.
А това свирене, в тази стая, повтаряло ли се е пак и друг път fry ? :)

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Дух във стаята
« Отговор #11 -: Ноември 20, 2010, 16:47:53 pm »
Това свирене Marhs,не се е повтаряло повече ;)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Дух във стаята
« Отговор #12 -: Ноември 20, 2010, 16:59:46 pm »
Това свирене Marhs,не се е повтаряло повече ;)

 :yes:  :drinks:

Неактивен doramp

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Дух във стаята
« Отговор #13 -: Декември 10, 2010, 22:33:31 pm »
Здравейте.Аз съм нова и не знам дали мога тук да споделя и да потърся отговор,но все пак най-малко се садявам някой да ме насочи или посъветва.
И така,до преди 5 години по неколко пъти в годината ми се случваше вечер да сънувам човек,който е познат ,близък или напълно не познат хващаше ме за ръце и аз се събуждах но сякаш ме парализираше и вече будна не можех нито да мръдна ,нито да отворя очи .Чуството беше болезнено и траеше поне ,според мен 5 минути.Толкова силно се напъвах да се освободя ,че накрая ,когато успявах и ставах от леглото имах цял ден мускулна треска.Най-болезнено я усещах на мусколите около устато ,защото се опитвах да викам.
Не знам защо престана всичко,но не съм сигурна до кога.
Търся обяснения според вас,какво е това и как да се отнасям към или със него. :unknown:

Неактивен dafi59

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Дух във стаята
« Отговор #14 -: Януари 30, 2011, 22:30:14 pm »
Здравейте! От известно време в къщи се случват невероятни неща .Например от телевизионната маса се бутат предмети  .Някой би ли ми казал какво да направя?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27