Автор Тема: Етническо напреженение  (Прочетена 29318 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #30 -: Септември 30, 2005, 14:16:23 pm »
Айде спрете да се карате! Всеки си има мнение и има право да го изкаже, нека да го даваме малко по-спокойно, а?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Oberon

  • Гост
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #31 -: Септември 30, 2005, 18:59:02 pm »
Етническото напрежение иде от бедността. Бедния е злобен, завистлив и тн., не сте малки да ви обеснявам хаха, някой тук са големи само на години ама нз.:)))

Напрежението ще нараства с годините, щото циганите ше станат повече от нас, арийците ( хехе шега ). И това е национален проблем, не че се плодят като въшки, а че манталитета им е кретенски.

Аз как пребих един циганин в казанлък. Вървя си аз покрай гетото, насреща ми върви един, спира ме и ме пита колко е часа. Аз съвсем любезно му казвам, и в момента в който си поглеждам часовника, оня катил се пресяга да ми земе цайсите ама не успява. като го подлепнах хахахаха, еба го...


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #32 -: Септември 30, 2005, 19:55:38 pm »
Уахахаха - бахти фашиста!
Учи новия български, че до 10 години, ако има още свят, ще се говори на него не на нашия си роден :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #33 -: Октомври 01, 2005, 03:21:21 am »
Извадил си късмет, че е бил сам (и тъп явно да те атаква така) и не е бил с някоя групичка. Е тогава щеше да си проличи кой умее да спринтира.  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Атила

  • Гост
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #34 -: Октомври 09, 2005, 05:50:00 am »
ЕТИЧЕН КОДЕКС НА БЪЛГАРСКИТЕ МЕДИИ

2.5.2. Няма да посочваме расовата, религиозната, етническата принадлежност, сексуалната ориентация, умственото или физическото състояние, ако тези факти нямат съществено значение за смисъла информацията.




Атила

  • Гост
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #35 -: Октомври 09, 2005, 05:51:18 am »
въпреки етническият кодекс всички весници бълват всекидневно каде циганите кво затрили

 10-има роми убили и изгорили софиянец, не искал да им припише апартамент

Столичните криминалисти са разкрили особено жестоко убийство, извършено на 18 септември тази година, стана ясно след представена информация от СДВР за разкритите престъпления на територията на София.

Началникът на отдел "Убийства" майор Ивайло Спиридонов призна, че за първи път в полицейската си работа се сблъсква с такъв случай, при който 10 души са участвали в извършването на едно убийство, съобщава БНТ.

Петима са физическите убийци, другите петима са гледали.
Жертвата е 59-годишният Асен Митрев. Убийците са роми.

Те са се опитвали да принудят мъжа да им припише двустаен апартамент в квартал “Люлин” и точно тази двустайна панелка е мотивът за убийството.
Митрев не се съгласил, ромите са го пребили и удушили.

След това натъпкали трупа в багажника на автомобил, откраднат специално за случая, който запалили в землището на село Волуяк.

Убийците са в ареста.

Атила

  • Гост
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #36 -: Октомври 09, 2005, 05:53:13 am »
не ме разбирайте погрешно - не ги обичам циганите ама това етническо напрежение дето го създават медиите според мене е напъолно изкуствено.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #37 -: Октомври 09, 2005, 14:47:31 pm »
Аре да не казват кои са убийците, само защото са роми... Ако са българи да им разлепят снимки - така ли?

Атила

  • Гост
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #38 -: Октомври 09, 2005, 15:00:05 pm »
забележи само от какво са "шокирани" ченгетата - че са били 10ина мангала .. иначе действията и мотива са до болка познати и срещани

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #39 -: Октомври 09, 2005, 15:07:24 pm »
Е ти какво предлагаш? Щото по принцип те престъпленията на ромите се крият повечето... Щото знаеш кой стои зад тях...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #40 -: Октомври 09, 2005, 20:41:57 pm »
На ромите въобще не им пука, те гледат само как да изкарат деня, а за утре не мислят. Така са повечето от тях. Сега гледах новините и там даваха някои от роднините на затворените роми и те псуваха по хората, защото им били затворили синовете. Е**л съм ги и децата, да душат и палят човека докато е жив още. Но всичко се връща, рано или късно ще си го получат.  :---
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #41 -: Октомври 12, 2005, 08:27:20 am »
днес чух един прекрасен коментар от една баба:
Цитат
Атака е: Ромите да влизат в релсите.
та посмилих по въпроса и си мисля, че обтатното би било по сполучливо - релсите да вкараме в ромите
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #42 -: Октомври 12, 2005, 20:27:59 pm »
Уахахахахаахахахахаха - Атила ме разби :P :P :P

Неактивен Plutos

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #43 -: Август 22, 2008, 09:15:38 am »
Тцц как може бе  :-X Кой е пуснал тия турски фирми да ни ровят природните богатства :-X  >:( Да ходят да си ровят чакъл в Анадола  >:(

Breath

  • Гост
Относно: Етническо напреженение
« Отговор #44 -: Август 22, 2008, 09:32:58 am »
Тцц как може бе  :-X Кой е пуснал тия турски фирми да ни ровят природните богатства :-X  >:( Да ходят да си ровят чакъл в Анадола  >:(

Стига бе хора, стига с това "турците така, циганите онака", турците, циганите, ТЕ и само ТЕ са виновни за всичко. Имаше даже мнения някъде във форума да се извозват в лагери.........
Ако не бяха турците, България сигурно сега щеше да цъфти и връзва.
Всеки един от нас познава поне по един турчин и по един циганин, нали? Е, те какви са?
Признавам, че по "върховете" ( слагам върховете в кавички, защото за мен не са единственно върхове на простотията ) има такива, които се опитват да ни скапват, но не ми се иска да слагаме всички под един знаменател.
« Последна редакция: Август 22, 2008, 09:35:44 am от Eon »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27