Автор Тема: БЪЛГАРИЯ vs. Либия (Империята отвръща на удара)  (Прочетена 5148 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ssass

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
  • Днес ще го докажа,а утре ще го опровергая
« Последна редакция: Юни 15, 2006, 18:42:17 pm от ssass »
Хаоса за едни е ред за други. „Summa sedes non capit duos.“ "Homo proponit, sed dei disponit." Пиян,

Eon

  • Гост
Браво за добрия материал.
Наистина може би има връзка между тези политически ходове.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Тази вечер Г.Ифандиев в предаването си "Между редовете" пусна една новина, колко ще излезе вярна-не знам.
Някаква европейска радиостанция(каза и името, ама кой да я запомни...) е съобщила, че е сключено споразумение, според което българската държава ще изплати на всяко едно от заразените деца по 8 милиона долара  :o
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Тази вечер Г.Ифандиев в предаването си "Между редовете" пусна една новина, колко ще излезе вярна-не знам.
Някаква европейска радиостанция(каза и името, ама кой да я запомни...) е съобщила, че е сключено споразумение, според което българската държава ще изплати на всяко едно от заразените деца по 8 милиона долара  :o

Американците се канят да възстановят дипломатическите отношения с Либия, като открият посолство там за пръв път от 20-30 години (мързи ме да ровя колко точно). Както и да извадят страната от разните там списъци на държави подкрепящи тероризма. Според някакъв български арабист, цитиран снощи в новинарската емисия, не е това вероятно означава, че САЩ се готвят сериозно да ударят Иран, и за целта се опитват да привличат съюзници сред арабските държави. В контекста на това, най-вероятно е да освободят медицинските сестри.

Eon

  • Гост
И трите страни доволни и Иран нападнат.

Идилия.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Да, а ние ще влезем в книгата на рекордите "Гинес" с най-скъпата "кръвнина"... :(
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Абе това са глупости според мен.
Кой ще даде толкова пари...
Размяната ще е в натура... Мед. сестрите за някаква политическа протекция от страна на САЩ и т.н.
А Бг ще се изплати на САЩ с бази. Не че ако мед. сестрите не бяха там нямаше пак да им дадат бази, но както и да е...
Така и трите страни са доволни. САЩ имат бази и подкрепа (евентуална от Либия, ще си стоят мирно по време на войната), мед. сестрите са освободени и Либия се отваря към света...

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
и Либия се отваря към света...


Той и без това Муамар Кадафи се е отказал отдавна от пан-арабските идеи, в полза на проектите му за Африканския съюз.

Eon

  • Гост
Не, че и ще направи нещо с този съюз...

 :-\

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27