Автор Тема: За тези, които НЕ харесват Хнет!  (Прочетена 45607 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #105 -: Ноември 25, 2010, 01:22:16 am »
Вие си знаете. Аз в тази тема няма вече да пиша, защото живота продължава.  :drinks:
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 03:06:27 am от dragonn »

Неактивен DundyTM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
  • !!!DEUS IUDEX EST MEUS!!!
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #106 -: Ноември 25, 2010, 16:07:01 pm »
₪ Eon ₪,имах предвид,четейки темата,че сякаш в "дружината"се е намъкнал троянец...Всеки срещу всеки,слабо ядро,което се самоизяжда...Аз харесвам Xnet.bg,затова изчетох цялата тема и си пост-нах мнението,което мисля е градивно,а не осъдително!Майната му,няма да рева,че си ми го затрил,но как прецени,че не е по темата?!Бях лаконичен,точен и ясен,а ти не ме разбра ли,какво?Да го обясня ли пак?!
« Последна редакция: Ноември 25, 2010, 16:11:21 pm от DundyTM »
11:11

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #107 -: Ноември 25, 2010, 17:07:24 pm »
Беше прекалено лаконичен и съответно неясен. Сега вече е ясно какво си имал предвид.   :yes:

п.п. Не обвинявай ₪ Eon ₪, аз ти изтрих мнението.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен DundyTM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
  • !!!DEUS IUDEX EST MEUS!!!
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #108 -: Ноември 26, 2010, 11:49:14 am »
Извинявам се на Eon.Намасте!Заключението ми беше направено на базата на неговия пост,точно след моят изтрит.Извинявам се пак.От моя страна не е имало негативни препратки към Eon,но и да е имало отрицателни наченки,следствие на човешката ми природа,обикновено веднага ги преобразувам...Миротворец,жив и здрав!Намасте!Всъщност,далеч съм от мисълта да ставам съзнателно и преднамерено причина за каквито и да било раздори в "дружината",и без това няма време за дребни разпри и разделения,но все пак-всеки сам решава как да борави с инструментите и времето си...  :yes:
Главният ми пост беше,не за да съдя някой или нещо(не ми трябват такива наслагвания),а за да споделя болката си предизвикана от фактите тук.Изчети цялата тема!Какво се набива в очи?!Сякаш никой не осъзнава,че точно тук трябва да е най-твърдо ядрото и да няма борба между членовете за елементарно надмощие и посегателства!Още повече пък някой да се изживява като съдия,а се забелязва прекалено често...Защо?!Защо?!Точно съденето на един-друг е причината за счупването на каквито и да било кръгове...Съденето е брутално наслагване!Готов ли си да поемеш уроците на един човек,щом го съдиш?!Ами на двама?!Трима?!Колко ще можеш да поемеш?!Съденето е троянски кон в една здрава общност,момчета и момичета!...

Post Scriptum:
Намасте,дружки!Ще се видим наоколо  :hi:
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 11:52:32 am от DundyTM »
11:11

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27