Автор Тема: За тези, които НЕ харесват Хнет!  (Прочетена 45508 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #90 -: Ноември 11, 2010, 01:06:19 am »
Цитат
...но са изтривани защото се отклоняват от темата, разводняват я, не са обосновани или нещо подобно.
Много правилно! Всяко мнение извън дадена тема ще бъде премахвано. Можеш да си сигурен, че и занапред ще бъде така.  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #91 -: Ноември 11, 2010, 16:00:35 pm »
Искаш да кажеш, че не си съгласен с изложеното от мен ли?
/и не ми пречи да ме цитираш, заставам зад всяка дума която съм написал,)

И само за пример да ви дам, колко сте 'внимателни' и четящи всички - в 3 теми (да не са и 4 ) се разводни темата за пустите му Дракони с яйце.
Никой не си прави труда да прочете новите теми, да види кой къде и какво е писал, пък да асимилира нещата и тогаз да отговори - пляска се тутакси мнението в първата ви попаднала тема, друг пък създава 2 нови където продължават да се дъвчат писанията в по-предишните.
Ама то Админите  и модераторите нали са за това - да преподреждат, да сливат, да местят, но сакън - да не трият, щото всеки тук е един неоткрит гений, който ражда прекрасни идеи със скорост по-голяма от деленето на атома при ядрен взрив.
А правилата на форума тепърва ще ги преправям към още по-добро, само да намеря малко свободно време  :writer:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #92 -: Ноември 11, 2010, 16:21:44 pm »
ОК, Black Adder, вероятно си прав за себе си. Това за неоткритите гении е пример за неуважителното отношение, за което говорех. Без лоши чувства.  :flag_of_truce:
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 16:26:21 pm от Nikola_Davidov »
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #93 -: Ноември 12, 2010, 00:12:07 am »
 Re:Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1
« Отговор #2108 -: Вчера в 10:32:38 »  

--------------------------------------------------------------------------------
Не не съм Пич...а пичка)))Разбирам колко си наясно със "всичко"-нали спиш спокойно ,че имаш Бърза помощ, и всички други "удобства"-капани .Закона за привличането действа при всички независимо дали Визуализираш съзнателно или живееш на автопилот...Разбира се ,че човек ако иска да промени нещо в живота си,то той трябва да промени начина си на мислене....Но защо ли си хабя думите.Живей си живота и не пречи на другите да искат по-добър живот !
    

Ето  това  не  харесвам  във  форума,  че  има  теми  и  мнения  табу! Във  въпросната тема  има  и  други  цинизми,  даже  употребени  от  Еленко,  но  никой  не  смее  да   пипне  Н. В.
« Последна редакция: Ноември 12, 2010, 00:13:29 am от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #94 -: Ноември 12, 2010, 11:16:10 am »
mitko, добре цитираш, явно ти е направил впечатление този израз, защо обаче не цитира
Промените пич, идват от негово величество Слънцето, което грее доста по-силно с всеки изминал ден. Или ти си мислиш, че това е без значение!?
В следствие на което, напълно резонно се е появила и горецитираната от теб реплика.
Та защо пич да се явява прилична дума, а пичка - неприлична?
И да, правилно си забелязал, темата на Еленко почти не се модерира, освен ако някой не изпадне хептен от коловоза.
Сигурно сега ще попиташ защо? Ами защото така сме решили. 8)
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #95 -: Ноември 12, 2010, 11:56:41 am »
      Не  ми  е  направил  впечатление  израза,  а  факта,  че  не  е  изтрит!!!!  Моля  те,  не  ме  убеждавай,  че  темата  на  Еленко  е  образец  за  поддържание,  и  че  е  критерият,  по  който  оценявате!  Ще  го  кажа  в  прав  текст:
"Сигурно сега ще попиташ защо? Ами защото така сме решили."  Това  което  казваш  не  е  вярно,  просто  Н.В.  ви  дърпа  конците,  а  самият  той  стои  на  сянка,  вие  му  вършете  черната  работа  и  за разлика  от  при  Хорус  не  смеете  да  шукнете!  Ако  сте  обективни  ще  прогледнете  за  факта,  че  форума  се  раздели  осезаемо  на  две - до  Хорус  и  след  него!
     Бъдете  обективни  и  мерете  с  един  аршин  инак ??? :bomb: :diablo: :flag_of_truce: ???
     

« Последна редакция: Ноември 12, 2010, 18:48:15 pm от Mirotvorec »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #96 -: Ноември 12, 2010, 17:56:57 pm »
Според мен на някой му плащат да руши форума.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #97 -: Ноември 12, 2010, 19:05:19 pm »
Според мен на някой му плащат да руши форума.

Даа, гледам и аз, че тук таме зеха да падат тухли и парченца от форума..  ;)

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #98 -: Ноември 12, 2010, 22:23:15 pm »
Ако  сте  обективни  ще  прогледнете  за  факта,  че  форума  се  раздели  осезаемо  на  две - до  Хорус  и  след  него!
     
Ами H. си е написал веруюто в темата :) Забавно ще е, когато откриете новата истина, как ще ви се стовари като панелна плоча на главите. Е те тогава тукашният ред ще се стори на многознайковците като летуване в топлите страни, а моите консервативни възгледи за ред и справедливост - като пълна анархия ;)
Но ........ хайде да не избързвам с новините, има още малко време.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #99 -: Ноември 12, 2010, 22:51:06 pm »
Като трия постовете на Еленко, когато се кара с radon, не сте доволни.

Като оставя Еленко да се кара с radon и не му трия постовете пак не сте доволни.

Еййй, няма угодия.  ;D

Неактивен pep4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #100 -: Ноември 12, 2010, 23:00:17 pm »
Моите уважения към администратора на сайта....Бихте ли престанали да триете избирателно поместените тук мнения?...Аз също харесвам и подкрепям Еленко,но хайде да уважаваме правото на свободното слово...Разочаровате ме!

Неактивен vesela

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 50
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #101 -: Ноември 19, 2010, 02:18:07 am »
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: като на сватба - няма доволни.

На един му била малко ракята, на друг му дошла много, на трети му слаба, а четвърти я разреждал с вода и т. н. т.  :drinks: ::)

Това, което мислех да пиша на оплакващите се, че им триели темите ще го спестя. Ще кажа само, че админите имат железни нерви и благодарение на тях това пространство все още е смислен форум, а не се е превърнало в махленска говорилня.

Нека уважаваме труда, начетеността и времето на хората, създали и поддържащи форума!
"Бъди промяната, която искаш да видиш в света"

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #102 -: Ноември 19, 2010, 21:17:50 pm »
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: като на сватба - няма доволни.

Нека уважаваме труда, начетеността и времето на хората, създали и поддържащи форума!

 :good: И аз съм на това мнение.


Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #103 -: Ноември 24, 2010, 23:12:50 pm »
Хахаха
1. Сега забелязах. Не знам защо е записано, че аз съм започнал тази тема, като не съм създавал или именувал изобщо такава тема - Дори и през ум не ми е минавало такова нещо (освен ако не съм бил пиян), защото противоречи на смирените ми атеистични възгледи за живота.
2. Името на темата "За тези, които НЕ харесват Хнет!" е некоректно, защото който не харесва форума изобщо няма да си прави труда да пише в него и ще се насочи към друг. Ако аз я бях започнал тази тема бих я кръстил "Предложения за подобряване на Хнет!" ;)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За тези, които НЕ харесват Хнет!
« Отговор #104 -: Ноември 25, 2010, 01:13:29 am »
Темата беше доколкото си спомням "За тези, които харесват Xnet". В последствие в нея се изказаха доста мнения против администрирането/модерирането на форума. Затова тези мнения бяха отделени в отделна тема. При разделянето, явно твоето мнение е било първото, затова стоиш като автор на темата. А заглавието го дадох аз.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27