Автор Тема: Какви експерименти стават в Стара Загора?!?  (Прочетена 7806 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« -: Септември 10, 2005, 23:39:41 pm »
Атила спомена нещо одеве, което забелязвам от доста време. Нямаше да отворя въпрос, ако сега пак не бяха казали по новините, че отново има завишено количество на серен диоксид!!! Какво по дяволите правят с тези хорица там?! Ако някой знае нещо повече по въпроса нека да обясни! Атила ти явно имаш допълнително инфо, моля те обясни ми!!!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #1 -: Септември 11, 2005, 02:46:35 am »
И на мен, и на мен! Определено правят нещо, а хората го приемат съвсем нормално. Това не е нормално. ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #2 -: Септември 12, 2005, 14:17:48 pm »
Ми те и ракетите ни там унищожиха, точно до Змеево. Не се чудя ако някой не продължава да прави нещо или просто радиацията все още тлеее.. ;)
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #3 -: Септември 13, 2005, 06:55:34 am »
Имат договор с комшиите от НАТО, за още няколко години да унищожават ракети на този полигон.
Некои казват, че не било верно. Щото ако имало нещо такова, немало да поканят експерти за проверка.
Но аз имам питане:
Кои домакини не си почистват къщата, преди да дойдат поканените гости?
Ако се поставят няколко станции, и коректно и почасово си предават данни, ще им лъсне задника на тези, които тровят хората. Ще се разбере от къде идва.
Но знаете ли, кое ми е по-гадно?
Това го правят българи, и е сигурно, че знаят какви ги вършат.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

tarikkat

  • Гост
Re: Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #4 -: Септември 13, 2005, 13:04:12 pm »
Понякога и представа си нямат какво правят - стига да са им дали парички >:(

Атила

  • Гост
Re: Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #5 -: Септември 13, 2005, 17:43:50 pm »
Цитат
Какво по дяволите правят с тези хорица там?!
много просто - тровят ги
... и да, наситина по дяволите

поздрави,
атила - бич божи

п.с.
с кво си мият зъбите в стара загора май е все тая
« Последна редакция: Септември 13, 2005, 17:48:54 pm от Атила »

tarikkat

  • Гост
Re: Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #6 -: Септември 13, 2005, 18:04:57 pm »
ОПРЕДЕЛЕНО :-\

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #7 -: Септември 13, 2005, 18:13:55 pm »
То че всичко е отровено е ясно, но все пак е по-добре да гледаме да гълтаме  възможно по-малко отроваа организма ни е достатъчно умен да я пречисти когато не е в смъртоносно количество 

tarikkat

  • Гост
Re: Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #8 -: Септември 15, 2005, 15:21:35 pm »
Старите българи имат хубава приказка - пади се сам за да те пази и Господ ;D

Неактивен neter

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #9 -: Септември 09, 2010, 01:39:20 am »
 Вече е ФАКТ независимата експертиза. Източникът е в направлението-Полигона "Змеево".
 Освен нашите ракети (които бяха като възпиращо оръжие с/у съседна нам държава ламтяща за територията ни), май вече се използва и за унищожаването на боеприпаси на други държави членки на НАТО, вероятно срещу солидно заплащане потъващо в нечии бездънни, алчни усти или джобове. Ами някои хора предпочитат да си платят, но да се тровят други народи, а не собственият им, дори да е поради лицемерната причина, че собствените им съграждани не биха го допуснали, и ще ги "изринат", ако им го причинят на тях.

Неактивен monsieurperre

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #10 -: Септември 16, 2010, 11:51:20 am »
тъжно,но вярно както пеят Metallica...Напълно съм съгласен с вас и се чудя къде е заминало човечното у нашия вид???Явно скоро няма да си отговоря,но какво пък продължавам да търся...
Между другото :Не забравяйте, че тази планета не е модел за рационална мисъл и онова, което се счита за здрав разум тук, кара останалата част от вселената да настръхва.-много много вярно,ailien ;)

Неактивен JerryNP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Какви експерименти стават в Стара Загора?!?
« Отговор #11 -: Септември 20, 2010, 01:09:45 am »
Аз съм от Стара Загора. В съседните села взеха да се раждат агънца с по 5 крака(евала, това си го признаха по ТВ, поне)! Натровени са овощните дравчета и дават бъгнати плодове. Бадемите всичките изгниха преди да узреят! Защо никой не го снима това? Защо не се отрази по медиите, нормално нещо ли е, че да не му обръщат внимание?

Умират домашни птици без причина. И диви гълъби умрели по центъра на Стара Загора, колкото си искате имаше. Било от сезона, дрън-дрън. Сезон на умиране на гълъби няма!

Обгазяванията са като рядка мъгла, като на далече се вижда все едно има пожар. Много хора се оплакват от възпаления на гърлото, болки в очите и белия дроб, на мен лично не ми повлиа. Обвиняват тецовете за това... след много доказателства, включително сателитна снимка се вижда как тецовете са напълно чисти, а обгазяването е тук! Кви експерименти, кви чудеса!? Глупава държава! Ако беше станало някаде другаде, на луди щяха да ги направят!
« Последна редакция: Септември 20, 2010, 01:13:34 am от JerryNP »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27