Автор Тема: Телепортация  (Прочетена 9654 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Телепортация
« -: Октомври 15, 2010, 17:00:53 pm »
Интересувам се възможна ли е телепортацията без някаква високо развита технология както във филма Телепорт http://movie.pop.bg/item21035.html
Чувал съм че за да се осъществи подобно нещо трябва много енергия, а тя трябва да идва от някакъв егрегор към който трябва да се закачи човек, или сам да го създаде и първо се зарежда с квантова енергия или се търси вече създаден от други същества.
Гледах филма няколко пъти и ми направи впечатлението че същите телепорти използват скачане в пространството т.е сгъване. :)
Какво мислите по този въпрос? Възможна ли е телепортацията без използване на някаква напреднала технология. :)

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Телепортация
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2010, 20:21:10 pm »
Аз мисля, че да може да има телепортация. За това само, че трябва добре да владееш енергията си както и да са ти отпушени енергийните канали, също да усещаш самото пространство.
Много и постоянна работа, и то на мощно енергйно място. :)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Телепортация
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2010, 20:32:23 pm »
Преди време четох една статия за това какво може в осъзнатите сънища и там пишеше че е възможна телепортацията.

Телепортиране

Пътуването във вашия сън може да изисква хиляди километри път. Вместо летенето, може да опитате с телепортирането. За секунди се телепортирайте от един град в друг, от една държава в следващата, или от нашата галактика, до края на вселената.

Но в реалността материята и пространството са доста забавени и е прекалено трудно. И все пак е възможно при достатъчно количество енергия. Просто трябва високо равнище на осъзнатост.

Неактивен divoom12

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Телепортация
« Отговор #3 -: Септември 16, 2012, 13:24:36 pm »
Някой да има идея за това дали е реално?---> http://www.vbox7.com/play:a6dc2d97e1  Като го гледаш и го спираш на пауза точно в момента да действието, се вижда как дефакто тове не е просто светнина, а човек, който по някакъв нячин го грабва (:D) и изчезват. Изглежда ми реално, ама ддз. Вече има толкова реални фейкове че..... Какво мислите вие?
There is no escaping, there's no place to hide.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Телепортация
« Отговор #4 -: Септември 16, 2012, 15:20:42 pm »
Изглежда обаче все пак го е ударил защото куцаше. А "спасителя" си отиде, и то пеша. Това е да си имаш ангел- хранител :o

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Телепортация
« Отговор #5 -: Септември 16, 2012, 16:59:15 pm »
Adobe After Effects  ;)

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Телепортация
« Отговор #6 -: Септември 16, 2012, 17:48:52 pm »
Мисля че това е монтаж все пак се телепортира заедно с триколката а не само човека ,малко е пресилено :---

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Телепортация
« Отговор #7 -: Септември 16, 2012, 17:52:44 pm »
При внимателно гледане се вижда че телепорта е жена  наблюдавайте походката

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Телепортация
« Отговор #8 -: Септември 16, 2012, 18:34:04 pm »
divoom12, наскоро се занимавах с програми за видео обработка. Тази с която работих е Sony Vegas. Ако проучиш малко какви възможности за обработка на видео потока, дават такива програми, ще разбереш, че последното нещо на което трябва да имаш вяра е заснет и дигитализиран под формата на файл в компютъра, видеоклип.
По никакъв начин не отричам телепортации, или пък да вярвам че съществуват. Просто бих повярвал на думите на първия срещнат циганин, отколкото да разчитам на достоверността на заснет видеоклип.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Телепортация
« Отговор #9 -: Септември 16, 2012, 20:59:00 pm »
Мисля, че тази тема е само за "богоизбрания". Ако той успее да ви свърже скоростта на светлината с придвижването на едно тяло в пространството ще можете сами да се снимате и да почнете да се телепортирате. Само да не забравите да предупреждавате, като отивате на някой на гости... и не знам защо се сещам за едно детско филмче навремето за Принцеса Арабела и Аксиния и Румбурак ... с един пръстен и цак телепорт!  8)
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен alexxx39

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Телепортация
« Отговор #10 -: Септември 16, 2012, 23:43:17 pm »
Ха-ха и аз се сещам за филмчето . :D

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Телепортация
« Отговор #11 -: Септември 17, 2012, 00:30:02 am »
Преди време четох една статия за това какво може в осъзнатите сънища и там пишеше че е възможна телепортацията.

Телепортиране

Пътуването във вашия сън може да изисква хиляди километри път. Вместо летенето, може да опитате с телепортирането. За секунди се телепортирайте от един град в друг, от една държава в следващата, или от нашата галактика, до края на вселената.

Но в реалността материята и пространството са доста забавени и е прекалено трудно. И все пак е възможно при достатъчно количество енергия. Просто трябва високо равнище на осъзнатост.
Телепортиране може би е неправилен термин ...  нарича се сънуване и си е цяло изкуство! Контрол на събирателната точка, която всеки от нас има в сияйното си тяло ... мисля, че има подобни теми във форума ...
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Телепортация
« Отговор #12 -: Септември 17, 2012, 00:49:52 am »
А видеото наистина спира тока ... майсторско е! Мяза ми на реклама от някой сай-фай сериал ...
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Телепортация
« Отговор #13 -: Септември 19, 2012, 17:35:54 pm »
Видеото определено е фалшиво. Но иначе телепортацията наистина си съществува. :)
Бъди Слънце!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re: Телепортация
« Отговор #14 -: Септември 20, 2012, 13:05:52 pm »
Клипът представлява реклама на някаква игра. Ето и оригиналния сайт:

http://x.wanmei.com/index0910.htm

Не се хващайте за всяко нещо, което излиза в интернет пространството.
Бъди Слънце!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27