Автор Тема: Чернев изигра нагло Сидеров  (Прочетена 9879 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Heinie

  • Гост
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #15 -: Май 02, 2006, 16:37:17 pm »
Целта е да се затрие българския национализъм и превръщането на националистите в смешници. Атака е пълна с подставени лица, не знам доколко тя самата не е подставена с цел горното.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #16 -: Май 02, 2006, 16:45:58 pm »
Цитат
За мен никак не е лошо даже. Щом не може да се докаже, значи е поредната сензационна история ...
Да де, то затуй сме цъфнали и вързали, щото отношението ни към всички проблеми е като към жълти сензации.  :(
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #17 -: Май 02, 2006, 20:35:24 pm »
То целия случай е една жълта сензация...

Както и хората в Атака (и в другите партии, 90% от политическия ни 'елит' е жълта сензация).

Вие какво очаквате. Истинския политик не търси медийни сензации. Ако ще прави нещо положително го прави без да раздухва нещата (в стил вижте ме отивам по посолството да им давам подписка за базите).

Писнало ми е от евтини политически (махленски) трикове. Преди 100 години хората може и да се хващали на тези работи, но сега не. (Или поне не се хващат тея дето имат акъл в главата си).

Ако си спомняте СДС (1990) щеше да ни 'оправи'.
След това дойде Царо (20-и-не знам си коя).
Сега Волен.

Трети път няма да ме излъжат. :P


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #18 -: Май 03, 2006, 22:41:25 pm »
Цитат
Вие какво очаквате. Истинския политик не търси медийни сензации. Ако ще прави нещо положително го прави без да раздухва нещата (в стил вижте ме отивам по посолството да им давам подписка за базите).

Хаха - ти верно ли го мислиш това?

Eon

  • Гост
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #19 -: Май 04, 2006, 13:56:40 pm »
Бе, де да знам, говоря си тука и аз не знам какво...

Всичко е относително.

firma

  • Гост
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #20 -: Май 04, 2006, 13:59:31 pm »
Нали не го мислим сериозно, че един човек може да оправи цяла България.
Просто споделих това което ми казаха и съм приел за нормално така да постъпят с Волен Сидеров.
Това дето го писах никога няма да го кажат по медиите.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #21 -: Май 09, 2006, 11:49:52 am »
Цитат
За мен никак не е лошо даже. Щом не може да се докаже, значи е поредната сензационна история ...
Да де, то затуй сме цъфнали и вързали, щото отношението ни към всички проблеми е като към жълти сензации.  :(

Нали не го мислим сериозно, че един човек може да оправи цяла България.
Просто споделих това което ми казаха и съм приел за нормално така да постъпят с Волен Сидеров.
Това дето го писах никога няма да го кажат по медиите.

"Един човек да оправи цяла България" може да стане само в приказките ...
А той целият си е една жълта сензация. Сред крясъците и оплакванията му как едва ли не целият свят бил срещу него не съм видял и чул от него едно умно предложение как да се подобряват нещата. Не харесвам деструктивни типове като него. Нещата са толкова очевидни ...

virtual

  • Гост
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #22 -: Май 10, 2006, 19:03:06 pm »
Мога да ви кажа целия сценарий защото съм от АТАКА всичко си дойде на мястото.
 
Чернев го попитаха нашите депутати що го направи това. Чернев отговори ами на мен толкова пари ми предложиха че цял живот да работя не мога да ги видя. Факт е Чернев намаше пари за да си купи Пежото с което е, и усилено търсише пари. И изведнаж пари се изсипаха на главаста му.
Парите с които Чернев работи са на все още несформирания ГЕРБ-на небезизвестния Бат Бойко(вълка в овча кожа). Неотдавна самия Бойко каза че като влезне в политиката ще разчита на РЕКТОРАТА НА АТАКА!!!!!
Не знам как сте в политическите среди ама бате Бойко сега много осърдно си подбира хората. Много от хората му отново са онези старите фигури от които искаме да избягаме.
Още един факт Бойко Борисов има икономически отношения с Иван Костов,Славчо Христов или казано накратко хорато от бвшия "олимп" А ако видите фирмите в които участв той и женичката му ще се ошашкате.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #23 -: Май 10, 2006, 19:15:43 pm »
...Още един факт Бойко Борисов има икономически отношения с Иван Костов,Славчо Христов или казано накратко хорато от бвшия "олимп" А ако видите фирмите в които участв той и женичката му ще се ошашкате.

Опа... някой има ли статията на Строго Секретно за ББ? Проcто там всичко си беше описано. Трябва да е от някой брой към края на миналата година, от безплатните статии, публикувани на сайта.

virtual

  • Гост
Отг: Чернев изигра нагло Сидеров
« Отговор #24 -: Май 10, 2006, 19:23:02 pm »
Нека не забравяме че "'честния" бизнес на бойко започва през 90`-те години на миналия век. Направете си сметка как се е окопал в далавери. А нека си приказва там били разбойници(Бойко не сме забравили годините когато се борехте с ВИС-1 и 2,със  СИК, Аполо и болкан. Много интересен факт е че ти остана в "бизнеса")

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27