Автор Тема: Има нещо гнило в Норвегия...  (Прочетена 6242 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен joy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Има нещо гнило в Норвегия...
« -: Октомври 13, 2010, 08:14:00 am »
Здравейте. Следя форума от няколко години, но това ще ми бъде първият пост. Искам да споделя нещо с вас и да получа някакво мнение,защото случващото се не ми дава мира,както може да видите и от часа на поста :). Та така,от около една седмица съм в Норвегия. Случващото се се проявява в момента, когато се будя сутрин. Още на вторият ден, когато се събидух в ушите ми свиреше някаква мелодия, беше простичка, от 3-4 ноти в loop (повтаряше се през 2-3 секунди). Не и обърнах внимание, опитах се да си спомня дали не съм сънувал нещо,но не успях. Точно след 2 дни се повтори същото нещо и ме заитригува. След може би 3 дни пак. И също така днес, като по странното беше, че стана около 6 часа сутринта (цяла нощ почти не можех да заспя) и когато се събудих и започнах да размишлявам каква е тази проклета мелодия в главата ми, която идваше за по 2-3 повторения, започнах отново да я чувам в будно състояние и след 2-3 повторения изчезна отново. Изключително много ме дразни, а и не мога да си обясня откъде идва. Вчера даже гледах небето и не останах очарован от това, което видях. Имаше доста chemtrails, става дума за южна Норвегия. Някакви идеи?

Неактивен niki27pl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Има нещо гнило в Норвегия...
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2010, 10:46:00 am »
Аз съм в България и на мен слуха ми играе номера,особено вечерно време(шум,звуци и други такива).Нема се плашиш  ;D аз правя така: или се вслушвам в тях, или ги игнорирам,зависи в какво настроение съм. Опитаи и ти така ;)

Неактивен nukeforce

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Има нещо гнило в Норвегия...
« Отговор #2 -: Декември 01, 2010, 18:39:47 pm »
Норвегия е една от държавите, където са изкопани адски много бункери и са обзаведени за богаташите, които ще слизат в тях с капсули, да прекарат "края на света" т.е. декември 2012 година. За други конспирации там не съм чул. Аз лично много харесвам скандинавия и мисля до година-две да се преселвам в Швеция. ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Има нещо гнило в Норвегия...
« Отговор #3 -: Декември 01, 2010, 20:12:46 pm »
http://semtomovi.blog.bg/
В този блог ще прочетеш любопитни неща за ;) Швеция.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен misbis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • космически дисидент
    • СИЛАТА НА ЧОВЕШКИЯ ДУХ
Re:Има нещо гнило в Норвегия...
« Отговор #4 -: Декември 10, 2010, 20:48:38 pm »
Норвегия и въобще Скандинавия са "генералната репетиция" ѕа новия световен ред.
Фрашкано е с иѕлъчватели,хим.облаци,мајнд контрол, технологии,които ни е бедна фантаѕията какво могат.Контрол,контрол,роботизиране на населението.
Системата-матрицата е всичко. Хората не смеят да критикуват системата си, внушено им е ,че е перфектна.Хората са повърхностни,и не обичат драми и компликации.
Чувства и емоции са негативност,ако се използват на публично място.
Рационалният ум е всичко.

Пиша това с категоричност базирана на личен опит,15 годишен,и работа в структурите на държава и управление

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Има нещо гнило в Норвегия...
« Отговор #5 -: Декември 30, 2010, 21:26:09 pm »
Уважаема Мисбис, че си в центъра на "циклона" това е очевидно. При теб има признаци, отчасти, на ползване на психотронно оръжие. Тези постоянни мелодиийки са част от неговия асортимент. В книгата "Нибиру и психотронната война" на Росица Тодорова и Пламен Григоров на издаталство  Распер 2010 г.много старателно са разгледани тези аспекти. Има и други източници, но сега не мога да се сетя.Това четох напоследък.
 Какво ти е мнението за спиралите в небето над северна Норвегия? Освен това вторият център ХАРП на САЩ е разположен край гр.Рамфьордсен. За съжаление не можах да го открия в Гугъла. Вероятно е много малко селище.
Относно твоя проблем, и дано се окаже само музика, защото след нея идват и други неща, ще взема книгата и ще прочета какво препоръчваше Росица Тодорова в тези случаи. Ти си знаеш къде живееш и провери доколкото е възможно, дали в близост до вас няма нещо необичайно. Мисля, че достатъчно ти подсказах някои неща. Успехи и щастлива Нова година. @---

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Има нещо гнило в Норвегия...
« Отговор #6 -: Януари 12, 2011, 05:05:20 am »
Норвегия и въобще Скандинавия са "генералната репетиция" ѕа новия световен ред.
Фрашкано е с иѕлъчватели,хим.облаци,мајнд контрол, технологии,които ни е бедна фантаѕията какво могат.Контрол,контрол,роботизиране на населението.
Системата-матрицата е всичко. Хората не смеят да критикуват системата си, внушено им е ,че е перфектна.Хората са повърхностни,и не обичат драми и компликации.
Чувства и емоции са негативност,ако се използват на публично място.
Рационалният ум е всичко.

Пиша това с категоричност базирана на личен опит,15 годишен,и работа в структурите на държава и управление

misbis здраво! дали неси во Макеодниjа ти? Те видов дека со ``ј`` и ``ѕ`` пишуваш  :hi:

Pozz!
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27