Автор Тема: Религията и опипванията/сексуалното насилие на/върху жените  (Прочетена 7643 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Nasko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
;D Факт е че Оле пренесе Будизма на Запад и го пригоди за западния човек. И разни човечи като вас които имат монашески традиции не им харесва, но ще се оправите с времето.
Наско, не мислиш ли че е прекалено тъпо да си направиш профил тук и да се оригнеш с първият си пост? Оле казва нещата такива каквито са, това не е ксенофобия. Ако всички бяха като теб, никога нямаше да има Българи и свободни хора изобщо, защото не само ислямисти щяха да ни клатят а и всякакви други които решат. Паметта ви е много къса, но скоро ще разберете, предстои ни война. И като сте толкова социални, защо не пратите жените си на екскурзия сами в Инстамбул за седмица - две, после малко по на изток ?!  :P  После ходете и вие, ще получите добър опит и неограничена мюсюлманска любов :-*

Леле човече, в ред ли си да пишеш такива неща? Бил си си някога в Истанбул? Щото аз съм бил многократно. Шансовете за запазване на непорочността на младите девойки в компанията на Оле Нидал са несравнимо по-малки от тези при разходка в Истанбул. Оле пренесъл будизма на Запад, seriously??? :lol: Война?? Ислямисти ще ни клатят... Успех приятелю!  ???

Само се надявам че хората които действително им е интересен будизма ще си направят труда да посъберат малко информация за вашата организация. Приятелката ми беше неин член в гремания. Години съм ви гледал сеира, до момента в който лично Оле не се опита да спи с нея. Ай сиктир! Който иска да чете в линка по-горе. Там гледам колеги в цели 65 страници обстоятелствено са описали собствените си "диамантени" преживявания, които не се различават особено от моите. Крайно време е хората да започнат да разбират че навсякъде има плява а в будизма място за радикални движения просто няма защото това не е никакъв будизъм. Оле Нидал е отречен от всички тибетски учители в момента. Дори и малкото които го подкрепяха започнаха да разбират какво представлява.  

В едно си прав. Една от двете причини да се регистрирам най-сетне тук е именно да отговоря на написаното от теб. Точно защото България ми е много скъпа, а будизмът е прекрасно учение което просто не заслужава нещо подобно.
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 10:21:34 am от ₪ Eon ₪ »
Thread lightly, listen and act wisely.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
hung, по думите ти съдя, че всяка жена отишла на екскурзия в Истанбул бива сексуално изнасилена.  :lol:

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
    Работех  в  Сирия!  Прожекциите  в  кината  се  редуваха  за  мъже  след  това  за  жени!  Смесени  абадан  (никога)! Ако  искаш  да  отидеш  семейно  има  специални  ложи,  но  на  излизане  какво  щипане  и  опипване  ставаше  не  ви  е  работа!  Ходехме  семейно  само  в  прожекциите  за  жени!  
    И  още  жените  ни  ходеха  на  пазар  само  с  придружител!    
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 22:21:31 pm от mitko »
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
mitko, ти правиш ли разлика между Сирия и Турция?

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
;D Факт е че Оле пренесе Будизма на Запад и го пригоди за западния човек. И разни човечи като вас които имат монашески традиции не им харесва, но ще се оправите с времето.
Наско, не мислиш ли че е прекалено тъпо да си направиш профил тук и да се оригнеш с първият си пост?

Не знаех че споделянето на личен опит се смята за оригване, прекалено тъпо е.
Те и Християнството пригодиха и резултатът не е по-различен, пълна трагедия.
И какво общо имат турците и сирийците с пригодената версия на Оле?
Прекалено елементарно е да конфронтираш религии за да наложиш своята, но явно работи за съжаление...:negative:

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
mitko, ти правиш ли разлика между Сирия и Турция?
        Религията  унифицира!  А  имам  конкректни  наблюдения  и  от  Турция,  но  нашите  жени  отишли  да  Инстанбул  и  да  не  са  опипани  в  навалицата? 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Ами и аз имам конкретни наблюдения, които говорят точно обратното. Какво правим сега?

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Ами и аз имам конкретни наблюдения, които говорят точно обратното. Какво правим сега?
       Е  няма  да  се  караме  сега,  нали? 
       Слънцето  грее  еднакво  за  всички?  В  мюсюлманството  не  е  така!   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Е, ние не се караме. Просто явно имаме различни впечатления и преживявания.

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
За всички неразбрали, Оле казва че мюсюлманите трябва да си оставят "ценните закони от Корана" в собствените им страни, а не да пренасят в Европа. Какво расистко има в това?! Или предпочитате жените ни да раждат по 10 - 20 необразовани и недохранени чавете и да бъдат бити с тънка брезова клонка на голо ако не слушат и не носят палатка на главата?!
А по отношение на сексуалноста, нямате право да говорите защото не сте били субект на подобни преживявания с Оле и няма и да бъдете. Да не говорим че това са простотии. Оле няма нужда да се опитва да спи някоя мадама, защото има сред най - красивите приятелки  и винаги получава една дузина предложения. Някой му завидя :P  :negative: Гледай си живота и стига си злобял и си се правил на патриот, защото заради подобни патриоти 500 години сме си карали "кеф" и после още 70г.!
Аз лично съм бил в автобус в Турция когато един мазен старец се търкаше в едно 15г. момиче, аз го избутах и застанах между тях, а турчина взе да се търка в мене.
Оле е признат от достатъчно учители, но няма значение. Важното е че има създадени над 650 центара по-света, и над 100 000 ученика, а вие продължавайте да си дърдорите глупости, безсрамно малко лъжливо завистливо човече.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен Nasko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:Религията и опипванията/сексуалното нас
« Отговор #10 -: Октомври 12, 2010, 15:39:31 pm »


"безсрамно малко лъжливо завистливо човече"? Това предполагам че е отправено към мен? Виждам че имаш възпитание. Ако модераторите са си на мястото сигурно ще ти махнат поста, но преди да са го направили ще те насоча към онова което току що публикувах в темата за Оле Нидал за да не го пиша два пъти.

Останалото което си написал няма никаква нужда от коментар, с изключение на това:

Цитат
А по отношение на сексуалноста, нямате право да говорите защото не сте били субект на подобни преживявания с Оле и няма и да бъдете.


Както написах вече аз за щастие не съм бил субект, но приятелката ми беше. Нямам намерение да влизам в безсмислени спорове. Оле Нидал не си го получи от мен но не се съмнявам че рано или късно някой друг като мен ще му обясни нещата така че да ги разбере и никой от виртуалните ви 100000 ученика няма успее да го спаси.
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 19:20:28 pm от Mirotvorec »
Thread lightly, listen and act wisely.

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Религията и опипванията/сексуалното нас
« Отговор #11 -: Октомври 12, 2010, 16:50:25 pm »
Явно не се разбира думата "расизъм"!
Какво казва Оле или Хана Монтана е без значение.
Въпросът е как с различните вероизповедания, ние да не се чувстваме низвергнати от някакви избрани или така приети религии.
Не всички мюсулманки с вярата си се притесняват от някакво мъжко господство.
Отделно, ако мюсулманки избягат в цивилизацията дали и колко ще се съобразят с определени норми.
Въпрос на избор е. Ако не ти се ходи по арабски държави не ходиш. И тук и навсякъде има есхибиционисти, които опипват без отлика от каква вяра и религия си.
Самите изнасилвания не са приемливи в която и да е религия.
Моля ви не оцъквайте темата с предразсъдъци и предубеждения.  :yes:
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 16:55:28 pm от cassio »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Цитат
Не всички мюсулманки с вярата си се притесняват от някакво мъжко господство.

А аз съвсем наскоро разбах, че жената в исляма е шефа и боса, който ръководи семейството и мъжа. Тя е човека, който касира доходите на семейството и дава наставленията. Забулвала се като чучело по собственно желание за да не и досаждат досадниците и се отбулвала само тогава когато тя си преценяла.
Мъжът според исляма трябвало единственно да мисли за изхранването и съхраняването на семейството си независимо какви методи използва за да задоволи желанията на жена си и собствените си животински потребности в последствие, опростени му чрез молитви и търкаляния в някоя джамия:

 "Като - опипване на бели европейки с търговски и лични цели - в зависимост от семейните му и лични потребности"

 
Цитат
Отделно, ако мюсулманки избягат в цивилизацията дали и колко ще се съобразят с определени норми.

 
Зависи кой им определя тези норми?
Както и каква им е била причината за да избягат в цивилизацията?
« Последна редакция: Октомври 12, 2010, 22:16:57 pm от Z-931 »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
А аз съвсем наскоро разбах, че жената в исляма е шефа и боса, който ръководи семейството и мъжа.
Би ли споделил с нас източника на таз голяма мъдрост? Да пием и ние с пълни шепи от нея.
Щото малко в противовес на всичко познато ми звучи ...
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Z-931, има една  книга, казва се-''Не без дъщеря ми''.Аз лично не съм я чел, но и знам сюжета.Препоръчвам ти я.Тя е по действителен случай.Сигурен съм, че след като я прочетеш, ще си промениш възгледите, относно ''шефа'' в семейството.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27