Автор Тема: Абе тия репетиции за "Тревога" вече почват да ме тревожат.  (Прочетена 5907 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Мине се немине месец надуват сирените ... Уж ги пробвали...
Като знам къде се намираме не ми се вярва някой да се е загрижил за изправноста на забравена от бога система ...
Защо ли ме дебне чувството че има нещо замислено...

Като ония предизборните простотии с истребителите дето хвърчаха да вдигат джангър, само че сега няма избори.

Не че темата е фън, но няма къде в друг раздел да я сместя ...
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Да и аз имам такова предчувствие. Освен, че ти бъркат и в мозъка.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Да бе, преди си бяха сирени като сирени, виеха си съвсем културно, а сега все едно ултразвук са пуснали, че го и миксирали хем,  не в мозъка ми и след него ми бръкнаха.
Чак ми се вкисна обедната бира  :bad:

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Именно :)Вчера,не беше като предишния път >:(звучаха,като развалена грамофонна плоча даже, взе да ми се повдига :bad:

Rio

  • Гост
Звуците бяха отвратителни, няма нищо общо със сирените от минали години. Ето и видовете сигнали:
http://www.gdgz.mvr.bg/Merki_zashtita/miarka_signali.htm  СИГНАЛИ за ранно предупреждение и оповестяване на населението на територията на Република България


http://normabg.com/normativi/naredbi/4648.php?id=116980 НАРЕДБА ЗА РАННОТО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ И ОПОВЕСТЯВАНЕТО ПРИ БЕДСТВИЯ

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Промивка ни правят, извънземните идат  ;D


Непрекъснат вой от акустични сирени с продължителност 3 минути с честота 450 херца.

В книгата на Ейч. Монтоук пишеше за тази честота.
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 11:16:17 am от Морфей »

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
А може просто да ни подготвят за използването им.

Ако не ги бяха репетирали толкова повечето народ щеше да се чуди и да се мае какво става ако найстина се наложи да ги позлват за поредната политическа маневра.

Или ще стане като в америка...

Ами "От толкова "учения взехме че изпуснахме истинската атака..."

Пък и не виждам каква е ползата от тая тревога така или иначе. Освен да тревожи или да всее паника какво друго ...
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 11:38:02 am от Polymorpher »
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Стига сте се оплаквали. Във Франция се изпробват всяка първа сряда на месеца по обед. И 10 мин. след това отново. :) Има и по-промити от вас.

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Това за Франция не ми се вярва много-много (но още в понеделник ще попитам), пък и дори така да е, какво ги намесваш баш па французите за пример ?
Или сега ще кажеш, че новите виещоподобни звуци са внесени от Франция в замяна на старите сирени, поради нареждане от ЕС и че от утре навсякъде ще е така?

Неактивен nettle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
От старите сирени ми настръхваше косата, тия са по-малко стресиращи :)
In a Mirror, Darkly!

Неактивен Sangre

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 294
Има нещо гнило в салатата. Миналата година свиреха пак в и 4 минути. 11 ли беше или 13 часа не си спомням точно но беше и 4 минути старта. На 1-ви беше в 13:04 точно и с продължителност 10 мин.

И аз се почуствах зле, заболя ме стомаха и ми се схвана тилът.
Places change, Faces change, Life is so very strange...

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Това за Франция не ми се вярва много-много (но още в понеделник ще попитам), пък и дори така да е, какво ги намесваш баш па французите за пример ?
Или сега ще кажеш, че новите виещоподобни звуци са внесени от Франция в замяна на старите сирени, поради нареждане от ЕС и че от утре навсякъде ще е така?

Аз вече го проверих за франция... Даже има фейсбук група която е създадена от почуда по темата.

Аз си надувам музиката на слушалките за да не ги слушам тия гадости.
Интересно е какво точно правят, дали не укротяват? На много народ вече почва да му кипва говното ...
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re:Абе тия репетиции за "Тревога" вече почва
« Отговор #12 -: Октомври 21, 2010, 01:22:30 am »
Мислите, че ви лъжа за сирените ли?!
« Последна редакция: Октомври 21, 2010, 01:24:01 am от MindOrganizer »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
51 Отговора
37711 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12109 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
1 Отговора
8413 Прегледи
Последна публикация Октомври 25, 2008, 23:31:38 pm
от Peacekeeper
7 Отговора
12105 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 02:21:19 am
от Peacekeeper
0 Отговора
6081 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27