Автор Тема: Около НДК  (Прочетена 5507 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Oberon

  • Гост
Около НДК
« -: Април 28, 2006, 11:47:31 am »
От 2 дена гледам една групичка полицаи, как се ебават с хората на бул."Левски" и "Раковска". Стоят 3-4 пазители, единият има начени на култура, обаче има един с тъмни очила, който е малко по-умен от австралопитек.
Седя и си мисля с моя рептилски мозък: Защо в обикновените дни не стои тук поне 1, та да се чуствам и аз пазен? Ами само заради Кума Лиса Райз са се разработили????????????
Сега пък видяха една хубава жена, и любезността им пръхна като бялата лястовица...а преди 2 часа подвикваха след един човек като след вол. Оня отиде, дигна им биг мама скендъла и австралопитека искаше да го бие едва ли не....Отврат. Помия...

ssi

  • Гост
Отг: Около НДК
« Отговор #1 -: Април 28, 2006, 12:21:56 pm »
Точно за това казвам ,че в България има много малко полицаи.
Това което наблюдаваш са селяни (в обидния смисъл на думата) ,които си мислят ,че са много велики защото са си сложили униформа.Такива на война ще се скатават и ще мрънкат по окопите и колкото и да им обясняваш нещо те пак няма да знаят как да го направят.Това са на които мозъка е закърнял. Колкото и да ми се искаше в нашата страна да имаме респект към тази институция Полиция, аз лично нямам и смятам ,че и да им се надсмивам е много. Това са жалки същества....

Oberon

  • Гост
Отг: Около НДК
« Отговор #2 -: Април 28, 2006, 13:14:41 pm »
Много взеха да ме нервират вече !!!
Не могат да си спрат хората пикапите за 5 мин да заредят магазините баси...делегация щяла да минава. Бати делегацията, от 4 часа е заминавала, и се я няма:)))

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Около НДК
« Отговор #3 -: Април 28, 2006, 13:42:35 pm »
Ей, вчера стана земетресение точно когато около НДК (вътре, де) нещата започнаха... Какво си мислите за това еметресенато?
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Oberon

  • Гост
Отг: Около НДК
« Отговор #4 -: Април 28, 2006, 13:47:36 pm »
Ами аз мисля, че това е знак. Засега само намек ( 3,7 по Рихтер ), а после не знам...един път казвам, вторият път ( сегашния ) - покзвам, а третия....наказвам:) Така ни учеше нашия даскал по математика ако не си знаехме задачките:)
Засега Свещената българка земя е на етап 2 според мен - леко показа...мисля си за етап 3...НАКАЗАНИЕТО !!!!

Oberon

  • Гост
Отг: Около НДК
« Отговор #5 -: Април 28, 2006, 13:57:20 pm »
Ахааа, Атака Казанлък а:))?

ssi

  • Гост
Отг: Около НДК
« Отговор #6 -: Април 28, 2006, 14:17:18 pm »
 :D
Казанлък ама има и с моряшки фланелки

Оффф не знам...в последно време много се излага Сидеров..

Няма оправия тая бъркотия.. "Всички са маскари"

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Около НДК
« Отговор #7 -: Април 28, 2006, 14:23:34 pm »
Волен ~ Слободан
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Отг: Около НДК
« Отговор #8 -: Април 28, 2006, 14:25:41 pm »
Волен ~ Слободан

Ми... Има нещо такова... Но и да не забравяме ТДП с членове Кенан и сестра му и Миллет Тракия. Може би Волен е единия а ТДП/Миллет са другия връх на сърпа на теза-антитезата?

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Отг: Около НДК
« Отговор #9 -: Април 28, 2006, 16:15:40 pm »
Волен ще ни вкара е в голям проблем !!! В този човек има много ярост!!!Не мога да разбера никои ли не вижда че по митинги тоя се държи и ръкомаха точно като Хитлер. дано да не дойде времето когато ще изровим кремъклийките и ще фащаме гората.
Елементарен човек!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27