Автор Тема: Обявиха българите за изрoди !!!  (Прочетена 19015 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Обявиха българите за изрoди !!!
« -: Септември 09, 2005, 21:37:28 pm »
Кенан: Турци и цигани - на оръжие срещу българските изроди!

 News.dir.bg

Въоръжената борба е единственият изход за спасяване на турците и циганите от фашизма в България и предателите от ДПС. Аз и моите хора сме готови да се борим срещу българските изроди!    
Това заявява пред столичен седмичник бившият депутат от ДПС и лидер на забранената Турска демократична партия Адем Кенан. Според Кенан малцинствата у нас са поробени, без никакви права и затова единственият изход на "борците за свободата" бил да грабнат оръжието в борбата си срещу властта, пише още вестникът.



Да взе да става интересно - подобна провокация никога е  нямало досега тва са прекаленио силни думи направо плаче за затвор!
« Последна редакция: Март 15, 2010, 22:52:52 pm от Invisible World »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #1 -: Септември 09, 2005, 21:44:43 pm »
Представителите на бъдещите югоизточни провинции много проблеми създават напоследък. Имам чувството че цялата тая история с натрупваното етническо напрежение,сума ти и новини и провокации-всичко това е добре режисирано,с цел да внесе хаос и евентуално дори размирици
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #2 -: Септември 09, 2005, 21:47:32 pm »
То не стига че всеки ден мутрите се гърмят ся остана и тези малоумници да почнат да слагат бомби и съвсем ще я втасаме!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #3 -: Септември 09, 2005, 21:52:02 pm »
Те затова вкараха циганите тук. За да ни изтребят. След 10 години (ако има свят) ще сме 50 на 50, ако не и повече в тяхна полза. Ще се говори цигански - бахти...
Щото нас искат да ни затрият като нация. Защото имаме специална мисия и българите не са с рептилски ген, а с атлантски.

Атила

  • Гост
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #4 -: Септември 09, 2005, 23:00:59 pm »
това изказване има и друга цел - "вижте ДПС колко са добри и читави, те не натрапвсат етническо напрежение"
взривовете и жертвите дето доган организира преди и повреме на възродителният процес оставят забравени.

... не бойте се хамериканските военни бази ще ни динесат стабилност, сигурност и спокойствие ... а може и дрога от афганистан - директ импорт, топ качество !

поздрави

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #5 -: Септември 10, 2005, 03:01:02 am »
Да още вчера го разбрах това. Интервюто е в "168 часа". Не е само този пръдльо. Циганите пак започнаха да правят размирици. Онзи ден (вчера ли беше?) 200 циганина пребили 2-ма полицаи, които проверявали заведение по сигнал за силен шум. "Куките" хванали един мангал защото бил без документи, тогава около тях се събрала тълпа от 200 човека и ги нападнала. Как са се измъкнали живи не ми е ясно? Тези дни се сетих една теория. Много хора се чудят, как така АТАКА продължава да си действа в парламента, та нали управляващите продажници много лесно могат да я "резнат". Било то чрез някакъв саботаж, атентат или някой друг подмолен номер. Имам теория, че ни готвят някакъв номер с тези сблъсъци и скандали и искат АТАКА да обере пешкира. Да кажат "Видите ли зарад тях стана така". Незнам какво целят, циганите ли да вдигнат възстание, турците ли или да провокират нас да им скочим, та после да дойде "помощ" отвън за да ни разпределят както те желаят. Не ми харесва това. Много изтъпления станаха напоследък и имам лошото предчувствие, че се готви нещо, нещо което ще навреди на България. Дано да греша.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #6 -: Септември 10, 2005, 12:14:25 pm »
Те затова вкараха циганите тук. За да ни изтребят. След 10 години (ако има свят) ще сме 50 на 50, ако не и повече в тяхна полза. Ще се говори цигански - бахти...
Щото нас искат да ни затрият като нация. Защото имаме специална мисия и българите не са с рептилски ген, а с атлантски.

Били сме с атлантски ген казваш, сега вече ми става ясно защо е потънала Атлантида :>

Да още вчера го разбрах това. Интервюто е в "168 часа". Не е само този пръдльо. Циганите пак започнаха да правят размирици. Онзи ден (вчера ли беше?) 200 циганина пребили 2-ма полицаи, които проверявали заведение по сигнал за силен шум. "Куките" хванали един мангал защото бил без документи, тогава около тях се събрала тълпа от 200 човека и ги нападнала. Как са се измъкнали живи не ми е ясно? Тези дни се сетих една теория. Много хора се чудят, как така АТАКА продължава да си действа в парламента, та нали управляващите продажници много лесно могат да я "резнат". Било то чрез някакъв саботаж, атентат или някой друг подмолен номер. Имам теория, че ни готвят някакъв номер с тези сблъсъци и скандали и искат АТАКА да обере пешкира. Да кажат "Видите ли зарад тях стана така". Незнам какво целят, циганите ли да вдигнат възстание, турците ли или да провокират нас да им скочим, та после да дойде "помощ" отвън за да ни разпределят както те желаят. Не ми харесва това. Много изтъпления станаха напоследък и имам лошото предчувствие, че се готви нещо, нещо което ще навреди на България. Дано да греша.

Крайно време е всички фенове на Волен Сидеров да разберат че нито той нито хората му се различават от останалите политици. Единствената разлика може би е че  като ново-депутати, все още се ориентират откъде да започнат да сучат. Иначе те просто са поредните, яхнали вота на недоволните и използващи го за свои цели. Популизмът в думите и делата им имат само една цел - повече власт и влияние както всички останали. Те не предлагат никакви реални решения на проблемите в България, а просто приятни думи за ушите на хора, които вероятно още живеят в 19ти век. Много от циганите, както и повечето от обикновените турци изобщо не са лоши хора, и е глупаво да се обвиняват малцинствата за проблемите на мнозинството. Още по-глупаво е да се говори за политика встрани от Европейския съюз и американците, след като знаем че мърдане оттам няма. Или може би искате да сме като смелите пичове от Югославия дето се скъсаха да ги бомбардират. Демокрациите от западен тип не са перфектната форма на държавно управление но още не е измислена по-добра. (Айде тука да видим колко знаете - дали ще се сетите кой го е казал). И не ми говорете за пропаганда от тяхна страна. Не че няма изобщо такава, но да се говори с крайности не е добре. Ако бяха толкова зле, щяха техните граждани да искат да идват да живеят при нас, а не ние при тях. Може да са ги зомбирали може какво ли не, но произвеждат в пъти повече и по-качествено от нас. А ние тук само си седим и си мърморим че отвън някой ни е виновен.

Неактивен Zikko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 95
  • The Sleeper must Wake Up
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #7 -: Септември 10, 2005, 13:37:19 pm »
Капитанчо, като си толкова начетен да си чувал за прабългари (протобългари или какъвто и етикет да ни лепнат) занимаващи се с уседнал замеделски начин на съществуване. Култура - да, писменост - да, познание - да!!! Ами ще произвеждат повече от нас я. Знаеш ли от къде сме тръгнали и колко етноса сме претопили? Е за това ги е шубе от развилнял се Българин. Знаеш ли кои са били най- свирепите войници дори през ІІ световна. Едни се бият за Райха, други за Сталину, за Родину и т.н., а ние от спортна злоба и български инат. Е за това се пробват да ни мачкат.
Да сега сме само 7 мил. барабар с манговците и помаците (различно е от турци). Знаеш ли колко сме били през 500-те години робство? И пак сме оцеляли! Ама знаеш ли колко Българии има по света - 2-3 по някои сметки. А ако последваме примера на евреите - да се обединим. Ко ша стане тогаз? Е за туй ги е шубе от нас.
И сам войнът е войн!

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #8 -: Септември 11, 2005, 11:51:46 am »
Капитанчо, като си толкова начетен да си чувал за прабългари (протобългари или какъвто и етикет да ни лепнат) занимаващи се с уседнал замеделски начин на съществуване. Култура - да, писменост - да, познание - да!!! Ами ще произвеждат повече от нас я. Знаеш ли от къде сме тръгнали и колко етноса сме претопили? Е за това ги е шубе от развилнял се Българин. Знаеш ли кои са били най- свирепите войници дори през ІІ световна. Едни се бият за Райха, други за Сталину, за Родину и т.н., а ние от спортна злоба и български инат. Е за това се пробват да ни мачкат.
Да сега сме само 7 мил. барабар с манговците и помаците (различно е от турци). Знаеш ли колко сме били през 500-те години робство? И пак сме оцеляли! Ама знаеш ли колко Българии има по света - 2-3 по някои сметки. А ако последваме примера на евреите - да се обединим. Ко ша стане тогаз? Е за туй ги е шубе от нас.

"Капитанчо" не е много учтива форма на обръщение. Освен ако не предпочиташ да наричам тебе Зикчо, което не виждам да съм правил досега. Пълното име е Капитан Жан-Люк Пикар, може да ме наричаш само Жан-Люк, благодаря :>>

А сега по същество. Никой не отрича постиженията на нашите прадеди. Но в началото на 21ви век на никой не му пука за това една държава колко етноса е претопила преди векове и преди колко хиляди години е създадена първо. Сега става въпрос за притежаване на конкурентноспособност в едни доста жестоки международни икономически условия. И тази конкурентноспособност се постига с висока квалификация, с яко бачкане и със стремеж към качество във всичко. Това е начина за развитие, а не забиването на нос в миналото.

Атила

  • Гост
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #9 -: Септември 11, 2005, 12:28:57 pm »
Цитат
Сега става въпрос за притежаване на конкурентноспособност в едни доста жестоки международни икономически условия.
ти ако не си разбрал модерното "робство" е икономичесни - държави не се превземат с оръжие вече а се вкарват в пълна икономическа зависимост.

Как според тебе може да сме конкурентно способни като нямаме капитал? Имаме ресури (хора, земя, и тн.) но не и капитал, а точно капитала оправлява в днешно време

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #10 -: Септември 12, 2005, 11:06:29 am »
Хах тоз обаче вече стана много нагъл и трябва да се вземат мерки:

Натовски войски ще бомбардират София заради погазването на правата ни, каза Адем Кенан


 12 септември 2005 | 09:17
Агенция "Фокус"    



София. Натовски войски ще бомбардират София заради погазването на правата ни, заяви пред Дарик лидерът на нерегистрираната Турска демократическа партия Адем Кенан. Той ще бъде разпитан в четвъртък в прокуратурата заради изявлението си, че България е нация от изроди и призивите към малцинствата да се вдигнат на въоръжена борба, тъй като правата им били погазвани. Запитан защо смята, че България е нация от изроди, той отговори, че това не се отнася за етническите българи, а за нацията, която се изгражда от изродени етнически общности. Адем Кенан добави, че не принадлежи към българската нация и се определи като човек с турско самосъзнание, живеещ в България.

Да и Галактическата Федерация може да бомбардира София, ама не и по тази причина  :P

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #11 -: Септември 12, 2005, 11:19:40 am »
може да съм много тъпа че не схващам ама като е с турско самосъзнание от 'къв зор живее в България?

между другото много здраво съм пропуснала новината, напоследък изобщо не съм в курса какво става - ех, голямо его, не ми остава време за други занятия:)
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

BrainDonor

  • Гост
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #12 -: Септември 12, 2005, 12:10:58 pm »
Старнно защо всички турци протестират, а просто не си отидат в държавата...
Но при циганите нещата стоят по друг начин, те нямат държава, култура, а езикът им е смесица от няколко, аз съм крайно нацистки настроен към циганите и турците, и според мен който казва че към него е упражнена дискреминация, но не желае да се изнесе извън България,трябва да бъде.... отстранен... така да се каже...

Атила

  • Гост
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #13 -: Септември 12, 2005, 12:13:48 pm »
натягва се етическо напрежение .... ама кой седи зад това не се знае още.

- може да е ДПС - по този начин изглеждат като светци на фона на тоя олигофрен
- може да са службите - ето и отговора на Атака

... може мазало да стане голямо, едно е ясно, че като член на НАТО поне няма да ни изгърбят както Сърбия.

... а атурчалята такъв могат да го отнесът, че просто няма и да разберът откъде им е долетял.

Като бях в казармата имаше един луд старшина дето строяваше турците и цигаи и ги поздравяваше всеки ден с "Хайл Хитлер, всички на асфалт ще ви правя днес". Дълго ми отне докато му обясних, че и това са хора и не бива така.... ама не държа дълго, 2седмици след това ги гонеше с една лупата да ги копа направо. ... та като чета сега подобни изцепки от "турци" си викам, що не остави фатмака да им стопи маслото на тия патладжани?

Атила

  • Гост
Re: Обявиха българите за изруди !!!
« Отговор #14 -: Септември 12, 2005, 12:21:04 pm »
това е провокация всичкото !!!!

тоя е платен клакьор.

споменете си за паметника на кой паша беше на Шипка - всчико това са само провокаций


.... и гледат кой ще вирне глава та да я резнат после. Тия дето днес руптаят срещу турчалята и циганите утре ще руптаят срещу новият господар.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27