Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 437428 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #150 -: Март 04, 2008, 04:35:36 am »
Я скивайте това:
Заснетото прилича на онези "Space serpents", но е много по - разкривено. По -нататък във видеото са показани снимки, на които се вижда, че от това нещо излизат множество червени сфери. Колебаят се дали е животно или кораб, но на мен ми прилича на непозната форма на живот, живееща по горните слоеве на атмосферата или даже в космоса. Може наистина да живуркат в космоса и от време на време да навлизат в атмосферата ни, а тези червените ми изглеждат като яйца, все едно се размножава? Представете си ако е нова форма на живот, мигрираща да създава поколение в "по - благоприятните" условия на нашата атмосфера. Сигурно бъркам, но мисля, че не са постоянно в атмосферата, тъй като не се забелязват толкова често.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

stiver

  • Гост
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #151 -: Март 04, 2008, 09:01:24 am »
Здравейте . Това е моя първи пост, но съм читател във форума доста отдавна. Следя какво се пише редовно и днес попаднах на следното изумително нещо за мен, стига да не е FAKE . Гледай в ЮТюб ( )

Уо-оаа, BAYO, това са наистина МНОГО нло-та. Единственото, което ме смущава, че ако са били над Ню Йорк би трябвало да се разчуе до сега. А и има само едно видео. Обикновено градът е пълен с туристи с камери и фотоапарати по всяко време на денонощието. Все някой друг също щеше да го е заснел.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #152 -: Март 04, 2008, 13:31:52 pm »
Цитат
защо не е показано по новините
Защото не е "сериозно" :P
« Последна редакция: Март 09, 2008, 22:00:30 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #153 -: Март 04, 2008, 18:53:09 pm »
Я скивайте това:
В сравнение със самолета е по-нависоко, но при различните височини еднаквите размери говорят само за това, че "червеят" е по-голям от самолета. Интересно ми е какви неща се сипеха от "червея". Интересно е и, че е сниман в различни месеци, макар на другите кадри, след първия, да нямаше датировка с час, тъй че всичко може да е снимано в един ден.

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #154 -: Март 08, 2008, 04:41:46 am »
Мисля, че е нещо като портал или SG ама не съм много сигурен:

Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #155 -: Март 08, 2008, 10:21:22 am »
Мисля, че е нещо като портал или SG ама не съм много сигурен:


Не бих казал  ;) мяза си на малко водовъртежче .

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #156 -: Март 08, 2008, 10:22:06 am »
Някой е отворил клапата/канала за оттичане на язовира, кво се чудите толкова  ;D

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #157 -: Март 16, 2008, 17:30:00 pm »
Значи, не знам дали сте гледали БТВ на скоро, но имаше една поредица "Какво Лети Над Нас" , та го има във Vbox-a , та кажете, ако искате линк да постна. Предполагам сте гледали всичко възможно за НЛО феномена, но въпреки тва.. мога да дам линк :>

Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #158 -: Март 16, 2008, 17:36:05 pm »
Значи, не знам дали сте гледали БТВ на скоро, но имаше една поредица "Какво Лети Над Нас" , та го има във Vbox-a , та кажете, ако искате линк да постна. Предполагам сте гледали всичко възможно за НЛО феномена, но въпреки тва.. мога да дам линк :>
Недей пита. ДАВАЙ ГО ТУКА...

Неактивен lunadee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #159 -: Март 20, 2008, 02:14:48 am »
Здравейте, за пръв път се осмелявам да пиша тук, тъй като не съм компетентен по много от въпросите разглеждани от юзърите. Случайно намерих това
http://clip4e.com/play_tainata_na_nasa_za_lunata.htm&rel=1
Някой гледал ли го е и дали е фейк, защото на моменти доста ми "анимира"  :-\

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #160 -: Март 20, 2008, 03:50:16 am »
Дискутирано е, в раздел "Астрономия и астрофизика" в някоя от по-последните страници за Луната погледни :)

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #161 -: Март 26, 2008, 03:50:08 am »
Цитат
защо не е показано по новините
Защото не е "сериозно" :P
Не, защото са  балони
 :P Макар че..знае ли човек. Може да са инсценирали второто видео. Не знам,къде е датата..
На негово място бих използвала нещо за статив,като знам, какво грандиозно нещо снимам. Този си мърда ръката и това е заблуждаващото в случая. ПО- трудно може да се забележи, че нещо тегли композицията.


Ето това например поразително ми прилича на първото:
« Последна редакция: Март 26, 2008, 04:13:40 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #162 -: Април 09, 2008, 23:15:51 pm »
Единствената причина, поради която още не са съобщили официално за съществуването на извънземни, е факта, че щом това стане, всички ще искат да се доберат до енергийните източници на летателните апарати и системите за задвижване. Тук е проблема, защото световната икономика е на петролна основа и това би засегнало интересите на големите МАГНАТИ като арабските шейхове, хамериканците, руснаците...   Извинението на техните поставени марионетки е: "Ще настъпи паника от новината!" Ей затова се мълчи десетилетия наред относно феномена НЛО, и всеки, който реши да повярва и да говори за тези неща, тези реални факти, го изкарват ЛУД, не защото е наистина такъв, а държат настрана обществото от темата, докато не му дойде времето!

Но ето, че мексикански военни губят търпение и искат от САЩ да признаят!

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #163 -: Април 09, 2008, 23:28:55 pm »
Очеизбождащо е, че подготвят масите за разкритието.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #164 -: Април 16, 2008, 15:24:20 pm »
The Secret NASA Transmissions. The Smoking Gun! 


Минали са 4-5 години от интервюто с главния интервюиран, и все още не са казали по CNN, че НЕ СМЕ САМИ! >:(


Колко още?!?! Колко години докато чуем новината?! Ще сме живи ли или чак след много десетилетия ще стане промяната, когато няма да го видим :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27