Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 437434 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1200 -: Януари 04, 2013, 14:54:39 pm »
Да си кажа честно, това би ме залъгало, че е истинско... Но в първата част от клипа ясно си личеше, че обекта не е нещо, закрепено/залепено на предното стъкло на колата, защото се разминаваше на няколко пъти с огледалото за обратно виждане. Не съм сигурен дали този факт е достатъчен, за да наречем клипа автентичен, но поне донякъде отрича най-елементарните и разпространени способи за фалшификация (като този с монетата, закрепена на стъклото на колата примерно).

П.С. Като вземем под внимание привидно пустото място на снимане (допускам, че е из американските пустини), то автентичността все повече се потвърждава. По-вероятното място да се види в толкова близък план НЛО е именно в пустинните места далеч извън градовете, където рядко има човешка дейност.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
« Последна редакция: Януари 26, 2013, 08:29:29 am от ₪ Eon ₪ »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1202 -: Януари 25, 2013, 21:09:39 pm »
Това е малко безформено, и повече ми прилича на ри-ентри.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен MuadDib

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1203 -: Февруари 17, 2013, 18:56:09 pm »
НЛО спасява спасява град Челябинск? /от метеора/, или поне така е озаглавено видеото.

http://www.liveleak.com/view?i=fe7_1361092044

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1204 -: Февруари 17, 2013, 21:15:39 pm »
Да,вижда се някакъв обект който се врязва във метеорита ....а,между другото се спомена че това е комета съдейки по бялата диря,която остави.Метеоритите,по принцип оставяли тъмна диря,а кометите понеже  съдържали вода и причината за бяла диря която остави да е именно комета.Това изказване е направено от някакъв руски астроном :

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1205 -: Февруари 17, 2013, 21:47:25 pm »
НЛО спасява спасява град Челябинск? /от метеора/, или поне така е озаглавено видеото.

http://www.liveleak.com/view?i=fe7_1361092044
Аз понеже обичам да черпя от първоизточниците, ето оригиналният запис от видеорегистратора на руснака, който са използвали за горният клип.
<a href="http://www.youtube.com/v/_gUsiR8ZwME?hl=bg_BG&amp;amp;version=3" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/_gUsiR8ZwME?hl=bg_BG&amp;amp;version=3</a>
При това увеличение не се наемам да коментирам нищо, защото при още по-добро увеличение и здрава фантазия може да видя Брус Уилис как го взривява.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен MuadDib

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1206 -: Февруари 17, 2013, 22:58:38 pm »
Така, смъкнах и видеото от youtube, и оригиналното/без увеличението/ от liveleak. При увеличение  и на двете се вижда точно това. За да увелича кадрите не съм използвал специални програми, просто зуумнах през TheKMPlayer-a. Т.е. клипа със сигурност не е фалшификат. Възможно е и да е ефект от пречупване на светлината през лещите на обектива, дифракция ли как се казва не знам ... просто видеото е интересно и си струва да се коментира. Колкото повече хора го гледат, толкова по-голяма вероятност има да разберем какво всъщност виждаме на клипа, не е ли така ?

Неактивен elekom

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1207 -: Март 01, 2013, 14:09:00 pm »
Вижда се нещо горе в ляво,което подскача вече половин час,някой има ли идея,какво е?
http://www.md.government.bg/bg/zmeyovo_video1.html
п.п. Вече не се вижда,изчезна.За това става въпрос.
http://prikachi.com/images/26/5935026z.jpg
« Последна редакция: Март 01, 2013, 14:41:38 pm от elekom »

Неактивен Deus Romanorum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1208 -: Март 01, 2013, 21:48:29 pm »
Това е малко безформено, и повече ми прилича на ри-ентри.

Я говори на чист български на хората!

К'во е ри-ентри в НЛО ?

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1209 -: Март 04, 2013, 14:55:12 pm »
Я говори на чист български на хората!

К'во е ри-ентри в НЛО ?

Ти не ми размахвай пръст, да не започна и аз, че те гледам тук от няколко дни и вече ме дразниш.

Ри-ентри е официален термин, който се прилага за парчета космически боклук, който пада към Земята. Също така, степените на ракетите, които изпадат в стратосферата и изгарят обратно в атмосферата, се наричат "ри-ентри"

Вземи се образовай малко, преди да се заяждаш, че ми е омръзнало от такива като теб в обществените форуми...

Извинявам се, за грубия тон.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1210 -: Март 05, 2013, 00:25:46 am »
Да, вижда се някакъв обект който се врязва във метеорита ...
Къде ги виждате тези работи бе хора? Колкото и да ми се иска на видеото няма нищо, ама съвсем нищо! Нито нещо отива към метеорита, нито нещо излиза от него. Единственото което има са светлинни бликове от мръсно или съжулено от чистачките стъкло. Линка който е дал Black Adder има и висока резолюция свалете го и го пускайте колкото искате... на бързо, на бавно както ви е кеф... освен бликове от предното стъкло на автомобила няма нищо друго... нито Брус Уилис, нито Мила Йовович... и нито едно зелено човече.

п.с. Единствено двойната следа оставена от метеорита добре видима в някои от другите видеоматериали ми прави впечатление, но вероятно и това си има обяснение... например от завихрянето на въздушните и отделяните газови потоци. Друго... чува се гръм при падането на метеорита, дори се говори и за сеизмична активност, ако сте следили новините по случая... а намират една нищо и никаква дупка в леда?! Варианти ... изгаряне и взривяване преди контакт със земята и в езерото пада парче колкото паве... забележете дупката около която са се наредили хора... ако в това езеро е паднало нещо от небето с огромна скорост и размер няколко метра тук няма и да има помен от здрав лед, всичко ще е станало на каша от ударната вълна която би разбила леда на десетки метри в диаметър. А наоколо щеше всичко да е в кал и тиня... и мъртва риба! Какво всъщност е паднало на земята и какво са отчели сеизмичните центрове?
« Последна редакция: Март 05, 2013, 00:48:44 am от forcomnet »

Неактивен deadzero

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1211 -: Март 14, 2013, 13:49:51 pm »
Извънземни атакуват с лъч на магистрала .....


То е ясно, че пропагандата за идването на извънземните е започнала ....... съвсем случайно охранителни камери заснемат, и съвсем случайно на мястото се заснемат екслузивни репортажи ..... знаем много добре какво е това и какво следва .......  :flag_of_truce:
Еverything is connected to everything.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1212 -: Март 14, 2013, 20:18:25 pm »
Ще си позволя да преразкажа с леко цитиране един разговор с EON преди 11 дни
Започнат : 03.03 (отпреди 11 дни)
Цитат
аз: Ето ти забавно видео, преди да са го пуснали и в нашият форум
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oQL1foGW4zM /бележка- линка вече е премахнат, не кликайте/
  после ще ти пусна и 1 мнение по темата ;)
EON:15:34 койтуйнещу
аз: Уникальная съемка выдана в эфир немецким телеканалом German News Broadcast.Камеры наблюдения, установленные в туннеле, фиксируют большой пульсирующий НЛО. Камерам удалось его зарегистрировать в тот момент, когда фургон неожиданно перевернулся на выходе из туннеля. Кадры, показанные German News Broadcast, делают эту новость сенсацией во всем мире. Компания, выдавшая сюжет в эфир, дает право на показ записи любому телеканалу.
  а сега развръзката:
  http://2012god.ru/forum/forum-37/topic-2134/page-56/
15:35 Цитат на потребител от Германия
  "хороший фейк. Может, в следующйи раз они найдут актрису, лучше знающую немецкий язык, и говорящую без такого ужастного акцента ;) Проблема еще в том, что на трассе A81 не было аварий с участием грузовика и у нас (да и в европе вообще) нет тв-канала с названием “9HPDM”.

С приветом из Германии "
15:36 ето и на Енглиш, че го по-разбираш :)
  http://www.bbsradio.com/cgi-bin/webbbs/webbbs_config.pl?md=read;id=31344
15:38 но понеже се е появило преди 3 дни по разни мрежи, очаквам до утре да го пуснат в Blitz, бТВ и накрая да цъфне у и нашият форум. ;)
Така, в превод от руския "добър фейк. Може следващият път те да намерят актриса, знаеща по-добре немски език и говореща без такъв ужасен акцент ;) Проблема е и в това, че на трасе А81 не е имало авария с участието на камион и у нас (да таже и в Европа) няма тв-канал с име "9HPDM".
С поздрав от Германия
"
От сайта на ББС няма да ви превеждам, четете си коментарите сами.

И ... за съжаление, не познах, трябваха ви цели 11 дни  :lol:
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен deadzero

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1213 -: Март 14, 2013, 20:40:02 pm »
 :drinks: браво за информацията, и все пак аз го постнах не защото вярвах в този клип, просто ми беше интересно кво ли е .... т.е. вече разбрах, че е фейк :)))   :drinks:
Еverything is connected to everything.

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1214 -: Март 22, 2013, 18:30:11 pm »
Ето едно видео, което е от youtube, то е качено от някого на борда на самолет, записвайки просто случайно гледката си от прозореца на самолета.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AIAF0xzWj5w

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27