Автор Тема: НЛО - Видео и коментари  (Прочетена 439819 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1185 -: Октомври 28, 2012, 19:12:12 pm »
Стига сте разсъждавали върху фалшиви видео материали, това последното е толкоз фейк, че ако аз го бях правил, можеше и по-добре да изглежда:)

По-реално ми се струва това с огромния черен обект и неговата връзка със Слънцето... Много е странно, че обекта не е ярко осветен, а черен!!! Би трябвало да свети като второ Слънце при тази близост...много страннно.
Всички знаем, че Слънцето излъчва само светлина но не и топлина защото топлината е вследствие на вторичен процес породен от самия обект или тяло (така както вихровите токове загряват цилиндрична намотка с вч ток или генерирането на топлината в атмосферата на Земята) и в такъв случай не би трябвало да ни изненадва близоста на обекти до повърхноста му, а "торнадото" би могло да е просто статичен искров разряд между две наелектризирани повърхности.
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен karina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1186 -: Октомври 28, 2012, 19:36:06 pm »
Някой опитвал ли е да изчисли реалната скорост на движение на тези обекти като се има предвид космическите разстояния

Това видео е с time-lapse, движението не е в реално време.

 Виж и това, накрая пише - кадрите са през 1/2 час.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1187 -: Ноември 07, 2012, 17:51:37 pm »
Тук във фейсбук има доста интересни снимки. За съжаление не им разбирам езика - словенски/чешки/полски или нещо от сорта  :D.

http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/UfoKruhyVObili
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1188 -: Ноември 08, 2012, 02:20:13 am »
Тук във фейсбук има доста интересни снимки. За съжаление не им разбирам езика - словенски/чешки/полски или нещо от сорта  :D.

http://www.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/UfoKruhyVObili
Има много интересни,но повечето са пипнати със фотошоп или някоя друга програмка.

Неактивен Free1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1189 -: Ноември 13, 2012, 23:24:47 pm »
Вижте на какво попаднах наскоро обект с дължина 1 километър и диаметър 200 метра, влиза в активен вулкан, пълно медийно мълчание обвива това така загадъчно събитие....Дотук добре, но днес реших, воден от паранойчното си подозрение, да проверя дали е имало увеличаване на земетръсната активност след това събитие. И това което установих ме накара да ви пиша сега, доколкото успях да установя това се случва в края на октомври: 08.11-Гватемала 7.4 ; 08.11-Канада 6.3 ; 10.11-Перу 6.0 ; 11.11-Муанмар 6.8 ; 12.11-Вранча 3.7 и 3.4 ; 13.11-Аляска 6.4 ; 13.11-Черна Гора 4.5 ; 13.11-Вранча 2.5. Знам, че постоянно по света стават стотици слаби земетресения, но тук става дума за поредица силни земетресения...аз лично виждам връзка между тези събития. Днес когато си направих това списъче останах замислен..допълнително пълното медийно мълчание, което обви това така интересно събитие ме озадачи доста...просто  бих желал да чуя и други мнения освен гласовете в главата си.. :---

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1190 -: Ноември 18, 2012, 18:11:09 pm »
Това триъгълно НЛО от Санкт Петербург изглежда твърде реалистично.
Но 3 светлини, съгласувано една с друга кръжащи из небето, не са нещо недостижимо за земната техника. :nea: Може и да са военни мишени, експериментален летящ апарат и какво ли още не! За съжаление дори и в близък план не си личи да има нещо повече от 3 светлини, тоест не се вижда корпус или друго подобно, което да наведе на мисълта за цялостен обект. Ако за това явление има друг, по-добър клип, с радост бих го гледал, за да узная малко повече детайли.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1191 -: Ноември 18, 2012, 20:24:43 pm »
Ами,за това триъгълно "Нло"  доста реално изглежда.

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1192 -: Ноември 24, 2012, 20:04:50 pm »
Топ 20 с НЛО за 2012 г. (видео)


Доста интересни кадри, една част от които безумни според мен....Как бихте коментирали "таралежа" на 4.03 мин???

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1193 -: Ноември 25, 2012, 19:40:17 pm »
Мен, формата ми прилича, повече на диск за циркуляр,иначе е доста странно, за пръв път виждам с такава форма,може би е на някоя друга извънземна раса от обикновените.

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1194 -: Декември 02, 2012, 19:08:18 pm »
Тази,снимка според вас измама или истина е ?

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1195 -: Декември 03, 2012, 15:14:17 pm »
Според мен горната снимка е фалшива, старателно обработена е на фотошоп или друга подобна програма. Първо - изглежда твърде нереално сивите да са толкова немарливи, че да позволят някой от тях да бъде заснет от човек. Второ - там, където дясната ръка на съществото минава зад клона на борчето, се забелязват странни нюанси, сякаш ръката е допълнително наслагвана към първоначална нощна снимка на дръвче. Може и да е заблуждение, но и на други места се откриват неестествени преливания и оцветености, което много сериозно навежда на мисълта за изфабрикуване.
П.С. Ще се радвам да разбера източника на снимката, както и място и време на събитието? Разбира се, ако това е възможно. :)
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1196 -: Декември 03, 2012, 18:14:43 pm »
Знам че е от покрайнините на Мексико,нищо повече. Ето ти самия сайт има интересни снимки. http://alien-ufo-research.com/alien_pictures/

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1197 -: Декември 04, 2012, 01:55:14 am »
Горната снимка, както и другите от серията нощни снимки в посочения сайт изглеждат автентични, но само изглеждат, а дали са такива?! Има моменти и местенца които навеждат на мисълта за обработка, но нищо конкретно не може да се твърди. По-скоро логиката води до такива размисли за скалъпена история. Неведнъж съм се замислял като съм ги гледал... как аджеба са направени тези снимки без фотографът да бъде разкрит, бит и ритуално обезчестен?

Тези сивичките очевидно добре се оправят в пълен мрак след като не си служат с никакви светлинки... което ще рече, че виждат много добре в тъмното. Логично би било и спектралното им възприятие да е различно от човешкото. В такъв случай те биха видели инфрачервеното излъчване на осветителите с които си служат среднощните папараци за да правят нощните си снимки. Нали не очакваме тези снимки да са правени с нормален прожектор във видимата област на светлината или със светкавица... това логично би било самоубийство да светнеш на някое извънземно под носа му и да му кажеш "кажи зеле"... от друга страна, ако са правени с лентов фотоапарат то ще има звук които ще бъде издайнически в нощната тишина... Според мен това са кадри от видео камера с функция NightVision каквато имат повечето SONY-та например. Поне на такива изглеждат.

Ако аз трябваше да изфабрикувам такива снимки бих направил кукла, която да снимам съвсем реално в реална обстановка. Така снимките са автентични и всички анализи ще покажат това, но няма да са реални!

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1198 -: Януари 02, 2013, 13:35:14 pm »
този канал знам че е повече несериозен

но все пак

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: НЛО - Видео и коментари
« Отговор #1199 -: Януари 02, 2013, 18:02:36 pm »
Ето ярък пример за фейк:


Аз ако бях, щях да спра смотаната кола и да снимам като бял човек, а не да се въртя като шугав вътре...
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27